bugün

Osman Pamukoğlu uzaya açılsa Hak ve Eşitlik partisi daha çok oy alırdı zaten...

Başarılarının devamını dilerim eğer varsa böyle bir şey...
ölümünden 4 yıl sonra doğmuş olmama rağmen çocukluğumda adı bir şekilde kulağıma çalınmış. Ve tabii alışık olmadığımız bir isim kombinasyonuna sahip olmasından mütevellit başlarda ben de kendisini bir insan değil de bir kavram sanıyordum. sansasyonel ve hızlı yaşamı, magazinsel yönü, yakışıklılığı ve en nihayetinde beklenmedik genç ölümüyle 90'lı yılların en büyük ikonlarından birine dönüşmüş bu abimiz. oldukça aristokrat bir sınıftan geliyor, saint benoit fransız okulu mezunu, haliyle piyano çalmaması da imkansız gibi bir şey. ne olacaktı çemişgezekli bir memur çocuğundan da böyle biri olmasını bekleyemezsiniz herhalde. ebeveynlerinin yahudi ve ermeni kökenli olduğundan söz ediliyor, yahudiliğini tespit edebilsem de ermeniliğine ilişkin bir emare ile karşılaşmadım internette, yaşasa idi pop müzik yine günümüzdeki noktaya varacaktı ki Onno Tunç bile önüne geçemezdi bunun. Son olarak yıldız tilbe'yi brooke shields sanıp yatağa atması yüzyılın en kral hareketlerinden biridir sanırım
en iyi parçası "kadınım" olan müzisyen.
kınalı bebek'in bestecisi.
Yattığı kadın sayısının hesabı yoktur diye tahmin ediyorum o yakışıklılıkla.
bir çok şarkıdan bizi mahrum bırakmış olan müzisyen...
sezen yıldız nilgün belgün gibi olgun kadınlarla takılan dönemine göre sanki herkesten 10 yıl öncesini yaşan bir adamdı.demet akbağın arızalı aracına arkadan çarpmıştır.bir süre komada kalıp ölmüştür.
babası yayla heparı
annesi eti heparı
oğlu kanat heparı
ailecek değişik isimleri vardır.
tanrım bütün bunları nereden biliyorum öldüğünde herhalde 7 yaşındaydım 2.sınıfa gidiyor olmalıydım.
Bir döneme damga vuran Uzay Heparı, 1994 yılında Demet Akbağ'ın arızalanan aracına motosikleti ile çarpmış; 11 gün süren bitkisel hayatın ardından hayatını kaybetmişti.

Uzay Heparı'nın eşi Zeynep Tunuslu, yıllar sonra çok tartışılacak açıklamalarda bulundu.

"Demet Akbağ keşke araba kullanmayı bilip yola çıksaydı ve kaza hiç olmasaydı. Bu talihsiz bir kaza değil, trafik kurallarının ihlaliydi.
Araba kullanmayı bilmeyen bir insanın panikleyip, kör noktada dörtlülerini yakmayarak beklemesi ile sonuçlanan bir şey. Maalesef Türkiye'de cezalar hafif oldukça araba kullanmayı bilmeyen insanlar bu tip kazalara sebep olacak.
Beni yıllar sonra televizyon programına çağırıp ,gözlerimin içine bakarak 'Oğlunun gözleri babasına benziyormuş. Umarım yaşı ve talihi benzemez.' dedi. 'Çok iyi tiyatrocusunuz, tebrik ederim' dedim."
kınalı bebek şarkısının bestecisi.