bugün

Doktordan az kullanılmış alın.
toplama pert araçlardan uzak durun. servis bakımlı olması uzun ömürlü olması açısından önemlidir. mümkünse mars'tan uzak mesafe yapmamış olsun.

birde jettalardan uzak durun. çoğu şirket aracı olduğu için hor kullanılmış oluyor.
Titanyum alın paslanmaz..
Kasko önemli tabii.
lpgye dönüştürmeyi unutmayın.
Beni de alın lan.
(bkz: dünyalılardan tiskiniyorum)
dizel alın diyeceğim tavsiyeler .malum mars uzak belki kaçak uzay taksiciliğinden kurtarırsınız.
ustasına baktırın göktaşı vuruğu olmasın.
ikinci el alacaksan 1 milyar dolardan bir kuruş fazla verme. Bir de marslılardan alma. Çok hunharca kullanıyorlar.
uzay gemisi alamk isteyenlere verilebilecek tavsiyelerdir. bilmeyen görmeyen veya tecrübe eteyenlerin veremeyeceği tavsiyelerdir. sadece deneyimi olanların verebileceği dikkate alınması gerekli önerilerdir.
2131 modelinde uzay boşluğuna alma sorunu oluyormuş dikkat edin.
Icinde ankara oyun havasi calmayi unutmasinlar. Bir de egzozu patlatsinlar. Kiz dusururler belki. Arkasina da ölüm dedigin nedir gülüm ben senin icin karadeligi goze almisim yazarlarsa tamamdir.
Beniden alın mağradan. Artık ışığa yönelmek istiyorum.
arka tamponun üst tarafına "uzay inişime, alem kalkışıma hasta", "yaklaşma toz olursun, atmosferde kaybolursun" türü yazılar yazabilirsiniz.
ikinci else doktordan al.
boşa aylık park parası vermeyin, ayın yörüngesinin oralarda baya boş park yeri var. ceza falan yemezsin raad ol.
bir türkten alınacaksa km'sine aldanıp alınmamalı. En azından sanayide müjdat ustaya motorunu göstermek gerekir.
Siyah almayın hiç belli olmuyor, hoş ne renk alsan hep siyah. Nese altına pavyon kırmızısı ledleri taktırır o samanyolu senin bu galaksi benim, biiir şarkısın sen melodisi eşliğinde camdan elimizi sarkıtırak gezeriz aga.
enişte naptın senin uzay gemisini sattın mı ?
içinde sigara dahi içilmemiştir demelerine inanmayınız, daha önce başıma geldi af edersiniz geminin anasını zikmiş takla atmış hala içinde sigara içilmemiştir diyor, içsen ne olur lan.
hiperuzay motorunun arızalı olmadığından emin olun.
Almadan önce kilometresine baktırın. kaç ışık yılı gitmiş.
güç kalkanlarını devreye alınırken çıkardığı ses güzeyini kontrol edin.
Ekspertiz raporu alın. Tüvden kmsini kontrol edin.
görsel
Oksijeniniz bol olsun.