bugün

uzak durulması gereken apayrı bir insan tipidir ajdar.
cahil insanlar, çünkü onlar nerde ne zaman ne yapacaklarını bilmezler. Arkadaşlardan da sizle kavga etmek için fırsat kollayan size hakaret eden sizi sıkıştırmaya ve zor zamanınızda arkasını dönen insan sıfatı altında yaşayan doğma nedeni bilinmeyen kişilerden.
parasız insan.
cebinde çok parası olan insan.
çok konuşan insan.
Kendini sadece eglenmeye odaklamis, gundemden haberi olmayan, apacilik vs ergenlikte sinir tanimayan, buna ragmen egosu tavan olan, konusabilecegi konular; kizlar, erkekler, mac, dizi vs ile sinirli kalan, yeni seyler ogrenmek yapmak yerine hep monoton takilan, kisacasi dunyadan bihaber, sadece bosluk doldurmak icin dunyaya gelmis gibi olanlardir.
Nutalla hastası olan insan, sürekli NUTELLAAAAĞ diye ağzının suyu akan insan.
Sürekli 'Ay biz çok çılgınız, ay ben çok manyağım, çok deliyim, normal değilim ben' diyerek kendini bir nevi pazarlamaya çalışan insan.
Yenilikçi olmayan ve sabit görüşlü insanlardan uzak durulması gerekir.
Hoşlanmadığı bir durumla karşılaştığında otokontrolünü saniyede kaybeden çirkef insandır.
yüksek egoya sahip olanlar.
içi dışı başka olan insanlar.
cahil, boş konuşan, peltek peltek konuşan insanlardan uzak durulması gerekir.
Çok fazla kasan insanlar. Karşındakine de rahat vermezler kendilerinede.
'ben çok aç değilim, yemicem bir şey' insanıdır. beraber bir yere gidersiniz zira karnınız acıkmıştır, ben bir şeyler yiyecem dersiniz lanet olsun ki arkadaş sıfatında ki kişi ise ben aç değilim der. o an kısa süreli bir rahatlamak yaşarsınız ancak bu rahatlamanız bir işe yaramaz.
bu tip kişileri gördüğünüz yerde kaçın, yada önüne hayrına yemeğinizi verinde kurtulun.
yemeği sizden çok yer -atıştıracam- başlığı altında, al lan al yede doy amk diyerek içinizi rahatlatabilirsiniz.
aşırı hareketli ve aşırı sakin insanlar... ne zaman ne yapacakları hiç belli olmuyor. pabucumun dengesizleri! uzak durun bak gerçekten... yanarsınız.
renkli gözlü olup sert bakan insanlar, siz iyi bir iş yapınca ben niye yapamıyorum yaa diye sızlananlar, sevgiliye öncelik verenler, her şeye gülenler, çok ağlayanlar, çok hareketliler, her ortama girmeye çalışanlar, ortam yapma çapası olanlar ve daha nicesi...
Sonradan görme insanlardır. Bunların beyinlerine adeta perde çekilmiştir. Hiçbir ortama onlarla beraber giremezsiniz.
hoş kadın görünümlü erkek neriman abi.

iki yumurta bir sucuk görünümlü tuzsuz patates haşlaması.
içten pazarlıklılar.
Nazınızın geÇmediği insanlar.
çok konuşmayan insanlar.genelde sinsi olur bu kişiler.
bütün kezbanlar.
çıkarcı insanlardir.
yürüyen parfüm şişeleri.
boş, bilmediği şeyler hakkında sanki biliyormuş gibi yorum yapan, yalan söyleyen,
sadece kendini düşünen insanlardan uzak durulmalıdır.
başkalarından duyduğu şeylere göre hareket edenler. tanımadan konuşanlar. işlerine gelince konuşan pislikler.
egoist insanlar. Doğru orantılı olarak da bencil insanlar.