bugün

http://galeri.uludagsozluk.com/r/750062/+

ne oldu lan ergen diyodun? aldın mı kupanın sapını?
Rahatça hem de bir maç yüzünden orospu çocuğu diyebilen yazar!. Ne silik ne çaylak yedi.
Modlar çalışıyor tabi. Donuzla tanıştırıyorum kendilerini mutluluklar diliyorum.
adam gibi yazardır. bu ülkede adam gibiler kolay uyuyamazlar. niye uyuyamadığını merak edenler olmuş. bilsinler istedim.
çok ağlak bir tinerci bu.hemen ana-avrat küfretmeye başlıyor.maçın acısını başkasından çıkarmaya kalktı,kendisine aynı şekilde cevap verilince daha da dellendi.gece eğlencesi olarak kullanıyorum bunu,maçtan sonra kadayıfın üstüne kaymak gibi vallahi *
Mis gibi yağan yağmura karşı kahvesini içen yazardır.
Hoş durdu şimdi, başlar birazdan...
karşısındakine senin tuttuğun takım aksaray'a gidiyor yalakalık yapıyor deyip,cevaben fiko'nun gökçek ile sırıtırkenki fotoğrafı atılınca "seni banlatacağım"diyen yazar.modlar bu yavrucuğu iyi koruyor herhalde,ilk küfürü eden kendisi,küfürle cevap verince banlatacağım diyor.şayet mod amcalarına söyleyip banlatırsa elimde ilk önce kendisinin küfür ettiği mesajlar var,onları da buraya iletirim.

kendisi gibi karaktersiz olmadığım için mod abilerine şikayet etmeden ö.mesajları paylaşmıyorum.
Her gece burada olan yazar/lardır.
benimdir. yarınki sınavdan sonra sıçtın mavisini görmeyi sabırsızlıkla beklemenin dayanılmaz hafifliğinden dolayı uyku tutmadı bir türlü.
zippocu nikli yazarın fake'im olduğunu idda ediyor.
adamın kontrol ettim nikaltımda bir tane entrysi var.
o da inci'de yazdığım hikayeyi övmüş.

işte o hikayenin uludaki başlığı (bkz: bir kaybedenin başarı hikayesidir gelin)

yani bu başlıkta hikayeyi öven herkes fake'im oluyor?
bu nasıl bir bakış açısı.

çamur at izi kalsın işte.

akçak gönüllülük etmeyeceğim. sen liseye giderken ben ulu'da yazarlık yapıyordum.
dağdan gelip bağdakine laf atmadan önce iki kez düşün.

sen benimle kıyas edilecek düzeyde değilsin.

edit: zippocu araştırılsın.benim ricamdır.

ve bir yetkili çıkıp açıklama yapsın.

belki o zaman özür dilersiniz.

benimse silik yemeye razıyım.
aktroll.
düzgün tartışmayı bilmediği, büyüklerine saygılı olmadığı için bir süre aramızda olamayacak yazardır. böyle devam ederse daha çok bu durumda kalacaktır.
Dert vardır, hüzün vardır, keder vardır, sıkıntı vardır, düşünceler vardır en derinden.
Yarın mesai başlıyor ya, inadına gece yatmaz bu kafa,
inadına sabah kalkmaz bu kafa..
Bir yıldır günde 4-5 saat uyuyorum, hedefi olan insan uyuyamıyor.
uyku düzenim bu şekildedir gece yatmaz sabah kalkmaz, memnun muyum? hayır.