bugün

baş ağrısı..
tutulan çiş.
Halısahadan döndükten sonra suların olmamasını görmek ve terli terli uyumak yerine suları beklemekteyim.
kitap yazıyorum. sedefi ertanı düşünüyorum. nasıl yapacağımı düşünüyorum.

horlayarak uyuyanlara aşk olsun.
yatağa gitmeye üşeniyorum. Mutfakta oturuyorum şu an.
Hayallerimizin hayatlarımızın önüne geçmesinden uyuyamiyoruz.
Sinir stres başka neden yok. Yoksa fosur fosur uyurdum ben şimdi.
Mutluluk olabilir. Mutsuzken ama nedense insan kafasını koyunca yastığa dalıp gidiyor. Uyuyarak kaçıyor belki de hayattan. Evet bu aralar mışıl mışıl uyuyorum maalesef.
lanet bir dişi canımı yakıyor şu anda. Bir de kafam güzel saatlerin nasıl geçtiğini bilmediğimden bir olduğunun farkına varamamışım.
aşk, yokluk, borç.
Babam. klimalı diye yattığım odaya geldi uyuyor, adamın horlaması yüzünden uyuklayınca rüyamda dünyalar savaşı filmini görüyorum.
üzgün olmak.
Bir sinek insanı serçe parmağının iç tarafından ısırır mı yahu. Isırdı işte uyumama nedenimdir.
uyutmuyorlar.
Yarın iş olsa essek gibi uyursunuzda işte. iş güç olmayınca yorgunlukta olmuyor.
Ölen insanların ailelerini düşünmekten uyuyamıyorum.
Ayak altlarının yanması. Menopoz çok zor.
unutmayan dertler.
Kabız oldum, götüm yırtılacak :(
aşk acısı.
Ertesi günün heyecanlandırıcı mahiyette bir şeyler barındırışı da buna sebeptir; mesela, ben küçükken okulların açılacağı ilk günün gecesi uyuyamazdım: Heyecandan olsa gerek.
gelecekte olacak düğünü düşünüyorum çünkü. ayrıca kardeşimin bana dedikleri de çok koydu. gene kuruntu yaptım. her şey çok anlamsız geliyor.
pişmanlıklar.
31 konusundaki kararsızlık ve hangi programı açarak uyuma kararsızlığı. Aklımda mete yarar metin tekin cem küçük var kararsızım.
çözülmeyen dertler.