bugün

kaybettiklerim, kazanmaya çalışıp da başaramadıklarım. yalpalanıp yere düşüşlerim sonra nasıl ayağa kalktığım. sonra yine düşüşüm. şu anki hayatımda ne arıyorum? ne arayıp ne buluyorum. ülke gündeminin analizi. ailem, geleceğim, hayalim. gelecekte neyi nasıl arzuladığım. daha tonla şey. bu kız tabii uyuyamaz.
faithless - insomnia.
görsel

her gece hiç sekmez.
Her şeyin dayanılmaz varlığını ve hiçbir şeyin dayanılmaz yokluğunu a'dan z'ye getiriyor.
insanın aklına 8 yaşında saklambaç oynarken elinde hangi renk lolipopun olduğunu bile getirebiliyor.
Bugün neden öyle demedim ki?
bu gün ne çabuk geçtim ne yaptım da lan falan gibi şeyler.
insanların beni üzdüğü konular. Ve laf sokmalı cümleler.
Ne olacak benim bu hayatım.
paralel evrenler.
bir sürü gereksiz detay.
Öldüğümüzde acıları hissedersek, ya toprak altında çırpınarak yaşamaya devam ediyorsak, öldükten sonra nereye gidicez, allahım yarın namaza mı başlasam, o değil de dolar da iyi arttı, sözlük kızlarının memeleri. Ve kapanış, sıralama böyle.
ölüm. sevdiklerimin ölümü en çokta. karanlık ve ölüm fobisi birleşince uykuya dalmak imkansız oluyor. tv karşısında uyuyakalmak son çare oluyor.
Şimdi değil ama bir zamanlar, (bkz: sevgilinin söylediği unutulmayan sözler)
Neden uyuyamadığımın aklıma gelmesi.
Acaba dünyanın herhangi bir yerinde bulunan herhangi birisi şu an ne yapıyor, kaç kişi öldü, kimlerin yardıma ihtiyacı var...
kredi kartımın borcu tabiki de.
Sabah nasıl uyanacağım ?
sonum ne olacak sorusunun kafayı kurcalaması. bir de ailemden birini kaybedersem ne yaparım çıkmazı.