bugün

fazla zeka değildir. kolpayı bırakın artık yeter.
Uyuma mezarda yeteri kadar uyuyacak zamanın olacak ey göt.
mesajlaşmak bile hoşuma gidiyor lan. napıyım amk ? reddedildim de körkütük aşığım işte.
(bkz: 14 ocak 2016 pkk diyarbakır saldırıları)

Orospu cocuklari orospu cocuklugunu yapacak ona diyecek soz yok artik da, yeter ulan. Yeter... olmeyelim artik amina koyim ya!
bazı orospu çocukları.
Yeni bir gün değil bugünün aynisini karşılayacagim. Ben uyurken bir yerlerde bir insan namlunun ucunda olacak bir hain tetigi çekecek , pime basacak.

Nasil uyuyabilir insan. Nasıl rahat eder.
Kumar... Normal bi insan üzüntü, sıkıntı, dert, sorunundan uyuyamaz.. Bugün iyi vurgun yaptım ve ömrüm boyunca ilk defa keyiften uyuyamıyorum.
gök gürültüsü, diyarbakırdan gelen kötü haberler...
Çünkü Psikolojimiz bozuk bizim.
Koca gün heyvan gibi uyumaktır..
Öksürük.
sözlük.
beynindeki seni her saniye öldüren o düşünceler.
Çünkü geceleri sevmek.
Herkes ortalıktan çekiliyor önce, en sevdiğim sessizlik.
Sonra ağır bir Efkar bastırıyor. Kalbini gümbür gümbür attıran bir Efkar, böylesini ilk kez yaşıyorum.
Bir kaç saate ruhsuzluk Peydah oluyor. işte o hissi sonuna kadar yaşayabilmek için dayanabildiğim kadar uyanık kalıyorum.
Yalnızlık.
hasta olmamdan mütevellit abartısız 30 saat uyuduğum için uykum gelmiyor.
Fındık fıstık.
Bitirmem gereken 2 ingilizce kitap var sözlük, dardayım.
yavşayacak kadın arıyorum. bulayım uyuyacağım söz.
bu gece diz üstü bilgisayarımı söküp tamir ettim. Diğer gecelerde ise başka bahaneler buluyorum sıkıntı olmuyor.
aklımızdakilerdir belki de.
Yine neyin haklılığı uyutmuyor beni!!!
Bazı insanlar uykuyu sevmez. Ellerinden gelse hep uyanık kalmak isterler nedense. Buda böyle birşey olsa gerek.
Kafanız çok doluysa,aşırı derecede kendinize yüklenip işin içinden bir türlü çıkamadığınız bir probleminiz varsa,gün içinde beyninizi yoracak bir iş yapmıyor ve gamsız bir yapınız varsa böyle bir problemle karşılaşabilirsiniz.
Bir anda oyle birşey oluyor ki tepki veremiyorsun. Oyle şaşırıyorsun, oyle bir anlamıyorsun ki susuyorsun. Sinir bunalim dert tasa hepsi boş oluyor. insanın içi bomboş kalıyor. Bitti diyorsun ama düşünüyorsun. Sadece düşünüyorsun ne çözmek gerekiyor, ne konuşacak gücün kalıyor ne merak edecek gerek. Bomboş karanlığa bakıp sadece düşünüyorsun. Bir bakiyorsun, uyumamışsın. Sabah olmuş. Nedensiz.