bugün

normal aciklamadir. 15 yilda bunun gibi binlercesini duyduk adamlarda akil mantik yok ki..

Ben bunlardan ziyade bunlari yalayanlari ve bunlara oy verenleri anlamiyorum. Hic mi uyanmiyorlar mevzuya nasil bir ruh halleri var hic mi akil yok vicdan yok. Su beyanlari duyan adamin kafadan hassittir lan demesi gerekirken bunlar birde alkisliyor ustune..
Hadi ya bak sen ? Bu baş danışmanı yarın foto diye alırlar içeri ben diyeyim.
Tanımlanamayan cisim sevilmiyosun kardeşim.
ne mevlanaymışsın be.

(bkz: he paşam he)
(bkz: tatmin olan çıksın evet kasıyor)
beğenmedin mi bırak dağınık kalsın.
Merak etmeyin. Şimdi bi allah der, herkes unutur.
şaşırmadığım açıklama. "terör örgütleri bizi kandırmış" diyenlerin bu söylemleri gayet olağandır.
Elyazısı zorunluluğunu getirdiklerinde de aynı şeyi düşündüklerini gösteren cümle.
ülkeyi deneme tahtası gibi kullanmayı planladiklarinin en net itirafı.

gerçi ülkede tüm kurumlar bu şekilde görev yapiyor. her sene milli eğitimde yenilik adı altında deneme çalışmaları yapıyor ama maalesef eğitim seviyesi ilerlemesi gerekirken yerlerde geziyor. eğitimciler bile sistemden şikayet ediyor ve pek çoğu cocuklarin hiç bir şey öğrenmeden okullardan mezun olduklarını itiraf ediyor.

simdi 3-5 sene başkanlık sistemi denenecek, kendi çıkarlarına uyup uymadığına bakılacak ve sonuca göre devam edilecek ya da iptal edilip kendilerine daha uygun bir sistem getirecekler. Türk usulü başkanlık sistemi de böyle olur işte.
gerçi cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan bu açıklamayı yok saydı "siz benim ne dediğime bakin" diyerek kendi basdanismaninin sözünü sildi attı. Danışmanın hatası gizli kapaklı yapılan planları herkese duyurmak oldu. referandum sonra danışmanın geleceği pek parlak değil, kendi kalemini kendisi kırdı.
madem bu kadar rahatsınız, ben de hayır vereyim o zaman. seneye daha iyi bir teklifle gelirseniz evet veririk.
nasıl olsa bize göre bir şey yok şeklinde devam etmesi sırıtmayacak cümle.
(#36324936) bence sen yine de tarafını belli et. Hakkın bu senin, erinme. Sonra konuşmaya yüzün olsun en azından. Gün ola hayır ola.
Lavuga bak utanmasa olmadı bir sigara yakar mutluluklar dileriz diyecek .