bugün

ihtiyaç meselesidir. Samimi insana ihtiyacın vardır. Ve sınıfında, çevrende bulamazsan arkadaşın olmaz. Kaybeden sen olmazsın.

edit: başlık başıma kalmış.
aslında en iyisini yaptığının farkında olması gereken insandır. her ne kadar sık görüşülemese de lise ve ilkokul dostluklarının baki kalması daha güzel bir daha samimi bir olaydır. üniversitede ne oluyorsa herkesin birden götü kalkıyor. sanki ne olacaksa mis gibi bir işsiz olacak haberi yok. swf.
benimdir. bana çok anlatırlar ama ben anlatmam genelde bi şeyler.
çünkü insanız yani kaçıverir ağzından. sonra başın ağrısın..
Benimdir. Bu yüzden sıkıntılı bir vaziyetteyim şu sıralar. Gerçekten kendimi iyi hissetmiyorum. Halimden anlayacak bir arkadaşım olsa diye el üstünde tutup öylesine kıymet verecek bir insan arıyorum ama bulabilmek namümkün.
ihtiyaç duymuyor olabilir ya da insanlarla samimi olmaması gerektiğini düşündüğü bir olay yaşamıştır yahut geçimsiz biridir zira arkadaş bulmak istese bulur.
Ne kadar üzücü de olsa benimdir o. Bir çok arkadaşım var ama kendimi hiç birine yeterince yakın hissedemiyorum güvenemiyorum insanlara bakıyorum sanki herkes mükemmel dostmuş edasıyla geziyor. Çok üzülüyorum be sözlük altı üstü güvenebilecek hemcinsim bir dost arıyorum çok mu zor?
Birinin sizin tarafınızdan anlaşılma kaygısı olmadığını düşünün bu durumda bu çok mükemmel değil mi?
Şimdilik benim. Kimseyi kendime yakıştıramıyorum. Ne kendi cinsim ne karşı cinsten birine ısınamıyorum. Hep bir kulp bulup kendimden soğutuyorum. Sonra da arkadaşım yok çok yalnızım diye ağlıyorum.
Biraz malım galiba. Bende beğenmeme sorunu var. Acayip zor beğeniyorum bir şeyi.
Allam sabır ver.