bugün

1997 2003 yılları arasında işletme bölümünü üstün bir başarıyla 6 senede bitirdiğim mektep.
bilim yapildigi varsayilan lakin top ranking listte vs daha once ilk 1000de hic rastlamadigim vasat universite.iyiki buranin ogrencisi degilim.
Pişmanlıklar üniversitesidir. Bu sene yazmayı düşünen varsa naçizane tavsiyem yazmayın çocuklar. Mezun olalı iki yıl oldu bir kere kapısından geçmedim geçmem. En kötü 4 yılımın mimarı. Allah oradaki öğrenci kardeşlerime sabır versin. Şenlikleri kaldırdılar diyolla.
kazandım geldim ama hala üniversiteliyim diyemediğim üniversite. Hazırlık okuyacağız diye şehrin bir ucundan bir ucuna gidyoruz. Kyk da olmasa kampüs yüzü göremeyecektik sanırım.
rektörünün gay olduğu üniversitedir.
Mensubu olduğum üniversite
Şehre uzaklığı en büyük dezavantajıdır. Her ne kadar hakkında kötü yorumlar yapılsa da severek, isteyerek girdiğim ve henüz pişman olmadığım üniversitedir
1 yılımı doldurmuş biri olarak söylemeliyim ki: sıkıcı üniversitedir.
ayrıca görükle için gerekli olan her yeri belirttiğim bir harita oluşturdum. yeni gelenlere yardımcı olması dileğiyle...
https://drive.google.com/...ub8g4cJe4&usp=sharing
gayler teklif ediyormuş. *
Görükle de bulunan üniversite tercih edicek adaylar merak ettiklerini mesaj kutumu yeşillendirerek sorabilirler.
otomotiv mühendisliği bölümünü bu yıl 1. sıraya yazacağım üniversitedir.
Zallın dekan olduğu malzemenin ogretim uyesi oldugu egitim kurumu. Evet.
bursa 'da bulunan üniversitedir, mühendisliği tavsiye edilir.
Okul tanıtım sayfasındaki havuz gerçek değil hayal ürünüdür arkadaşlar kanmayalım sanırsın rize ayder yaylası.
Ayrıca görükleye köy demek de ayıp olur, merkezi aratmaz tuzlu ama güzel mekanları vardır. Fakat bu insan barınağı olduğu gerçeğini değiştirmez.
Öğrenci işleri ise adı var kendi yoktur, telefonlara asla cevap verilmez.
Merkeze ve terminale uzaktır, her yere gidiş min. 1 saat.
Geçen yıl yaz okulu kalkmıştır.
Son olarak okul uludağda değildir.

Edit: sene 2019 rektör değişmiş ve yaz okulu gelmiştir
bir ara diplomamı almaya gitsem iyi olacak dediğim okul.

özletti.
insan 4 senesini orada geçirince ve sonrasında birden ayrılınca özlüyor cidden. bir ben miyim buraya bağımlı olan? yeniden okuyacak olsam yine uludağ'ı seçerdim hiç düşünmeden.
isteyene okul ile yardımcı olabileceğim, okuduğum okul. görüklede nerede ne yenir ne yenmez nereden ne alınır, kaç liradır falan her türlü yardım yapılır
on numara potansiyele sahip olup da yobaz tayfasının üzerine karabasan gibi çöktüğü değerli bir kurumdur..
yani olması gereken kurumdur..
toktamış ateş üniversitenin kurucuları arasındadır..
Bağlı bulunduğum kurum,kuruluş. Bi olumlu entry göremedim. Olmaması pek muhtemeldi zaten. Ortamınız ya uç ya oç oluyo. Ortayı tutturmak zor. Ben zor tutturdum. Eğitimi de kötü zaten. Hele eğitim fakültesi. Elime bi balyoz alıp girişeceğim bi kıyından. Bi senem haşat oldu. Hiç bi aktivitesi yok zaten.
lisansüstü başvuruları ne zaman başlayacak merak edilmektedir.

bilen varsa yeşillendirmeli. ki benden de ödüllendirmeli.
fatmagülün okumadığı üniversitedir.
Geçen gün lys sınavı için gittiğim üniversitem.onca yıla rağmen bir iki bina dışında pek bir değişiklik yok.
bir uludağ sözlük yazarı olarak girmekten onur duyacağım üniversite. bilgili abilerim ablalarım yeşillendirebilir mi?
Ortamı, kampüsü, eğitimi ve psikoloji bölümü hakkında bilgi almak istediğim üniversite. Yardımcı olabilecek arkadaşlar yeşillendirebilir mi?
Bursa'da bulunan bir üniversitedir. Öğrencileri gelmeyin demektedir.
görsel
ortam full akademik.