bugün

şenliklerde ezan okunuyor diye müziği kıstıran türbanlıları alkışlayan öğrencilerin, ezan sonrası dubsteple çoştuğu komik okul.
Ne etliye ne sütlüye karışan üniversite. Aman ben görmedim ben duymadımcı.
başlamak üzere olan sınava gireceğiniz sınıfta yer yok diye sizi "git hocayla konuş, bu sınıfta boş yer yok" diyebilecek kadar umursamaz asistanlara ve böyle bir durumun yaşanabileceğini öngörememiş hocalara sahip leş üniversite.
sınav günü okul duvarına asılmış sınıf ilanlarını görebilmek için tümseğe çıkan götü göbeği dağıtmış yağlı kızların bütün cüssesiyle, sınıfını öğrenebilmek için bekleyen öğrencileri hiçe sayabileceği mide bulandırıcı üniversite.
kitapların içinde çalışan görevlilerin gecikmiş kitabın telafi ücretini öğrenciye sormadan karttan çekmeye çalıştığı, bakiye yetersiz görülünce de "bunda bakiye yok, git doldur getir atmden" diyebilecek kadar hayret verici olduğu üniversite.
alttan ders alan öğrencinin yaşayabileceği ders çakışma gibi gayet olağan bir durumunun giderilmesi için kaldığı dersinin alternatifinin de aynı gün ve saatte olduğunu görmesiyle hayatı sorgulatabilen üniversite.
Yarin tatil var mi ve varsa hazirlik okulu da tatil mi merak edilen okul, bilgilendirebilen varsa.
Tatil değil okul var.
öğrencilerinin tatil beklediği üniversite.
lise mi la bu.
rektörün açıklaması şöyledir;

görsel
en son 93 döneminde kar tatili yapmış, 2014-2015 güz döneminde deli gibi yağan kara inat sınavları ertelemeyen allahsız bir rektöre sahip okulum.
Neredeyse yarım metre oldu kar, kayak takımlarıyla ögrencilerinin derse gelmelerini bekleyip dersleri iptal etmeyen üniversite.
en önemli derslerden makro 2 yi çakışma yüzünden alamayan öğrenciye başka bir ders verip, haftalar sonra saatini çakışacak şekilde ayarlayan lise.
yarrak gibi bir okuldur...
Seneye yatay gecisle gelmeyi dusundugum okuldur. Egitim fakuktesi hakkinda bilgisi olanlar pm lutfen.
Okuması çok mu zor?

Bir çok öğrencisi normal öğrenim süresini aşmış durumda. Neyin rahatlığındasınız siz?
psikoloji bölümü var mı? varsa biri dürtsün lütfen. bişi soracağım..
Yaklaşık 5 ay geçirdiğim ve bıraktığım okuldur.
yeni rektörü, %61'e karşı %29 oy alarak cumhurbaşkanı tarafından atanan üniversite.

bu cumhurbaşkanı sandığa, iradeye neden saygı duymuyor?
Yeni rektörü; tekstil Mühendisliği'nden yusuf ulcay olan üniversite.*
ekmek teknesi.
türkiye'deki üniversitelerden biri.

hem uludağ üniversitesi ile ilgili hem de bursa ile ilgili bilgiye ihtiyacım var. bursa'da yaşayanlar veya okuyanlar mesaj atabilirlerse sevinirim.
düsük zekali insanlarin gittigi üniversite.
3,5 yıldır uludağ üniversitesi'nde öğrenci olan bir insan olarak, genç insanları bilgilendirebileceğim üniversite.
Gelmeyin arkadaşlar bu üniversiteye kendinize birşeyler katmak istiyorsanız gelmeyin ama yok ben ot gibi sınıf geçeyim üniversite bitsin sadece elimde bi diploma olsun diyorsanız gelin doğru düzgün okula derslere gitmeseniz bile rahat rahat okulu bitirirsiniz.