bugün

bunca bakir abazanın arasında olduğunuzu düşününce, gelen özel mesajları az çok tahmin ederek ne kadar zor ama bir o kadar keyifli olduğu düşüncesindeyim.
zavallı ergen abazalarla dalga geçebilme ve kafa dağıtabilme avantajı var, ne güzel.
normal bir insan olmaktır.
Yav ne çok abartıyorsunuz bazı şeyleri.
Üç aydır sözlükteyim,Profil fotoğrafım da var.şu an kapalı ama önceden özel mesaj alımı da açıktı.
Ama ne hikmetse bana kimseden yığınla mesaj falan gelmedi.hatta birkaç soru sorduğum erkek yazarlar bile oldu ki usturplu cevap verip muhabbeti bitirdiler.

Hiç öyle bedavadan artı oy kastığım da olmadı ki zaten alt tarafı kimsenin doğru düzgün okumadığı bir internet sitesinde yazıyoruz.
Artı oy alıp da ne yapacaksın?

Yok sözlükteki kızlar herkesi birbirine düşürüyorlarmış,
Yok millete hakaret ediyorlarmış.

Bence bunu düşünenler önce bir elinizdeki telefonu yere bırakıp derin nefes alın.
Merak etmeyin sizden habersiz toplanıp parti falan vermiyoruz.hiçbir şeyi kaçırmazsınız.
Sonra etrafınıza bakın,hayat burada değil orada.
Bunu niye bu kadar abarttıklarını da anlamış değilim uludağ erkeklere mi özgü yani biz de girip iki geyik yapıp çıkamıycak mıyız?
kız giren dul çıkar.
Cinsiyet belirtsen ‘aranıyor’ derler.. belirtmesen kendini ezik hissedersin.. iki ucu boklu değnektir.
(#38749182) kız haklı beyler, dağılın!
sözlükteki bayan yazarları deşifre için açılmış troll başlıktır.
Her gün erkeklerin açtığı saçma sapan entryleri okumaktan daha kötü değil.
erkek olmak kadar doğal birşeydir, bi bitmediniz amına koyim.
gibisi yoktur.
bu durum uluya özel de değildir. erkeğin çoğunlukta olduğu her yerde kadın güçlü oluyor. garip bir durumdur! az oldukları zaman daha güçlüler!
bulundukları yer ulu sözlük de olsa güzel olmaları, seksi olmaları, cilveli olmaları, işveli olmaları tatlı olmaları vs vs ve belki de zekaları ile dikkatleri çekmekte iyiler.
aslında uludağ sözlük bu açıdan bana türkiyenin de özetini anlatıyor. haklarında önüne yüzlerce farklı betimleme eklenen, su içen kız, kızıl saçlı kız, oturan kız, konuşan kız ve türevleri başlıklarda üzerine konuşulan da, ya kızım siz bir gidin buralardan, kız olduğunu belirttin çünkü aranıyon dime gibi sığ yorumlara maruz kalan da yine aynı kızlar.

türkiyede de düzen böyle devam ediyor, hatta belki dünyanın birçok yerinde. kafalarda tepede bir yerde tüm ihtişamıyla göz dolduran bir kadın profili var, ama o profilin adaylarına konuşmasınlar isteniyor. sebebini bilmiyorum, kafa yorsam da anlamıyorum.

virgina woolf, kendine ait bir oda'da bu konuyu benden çok daha başarılı bir şekilde ele almış zaten. eğer la bu kız ne anlatmaya çalışıyor dediyseniz bir bakın.
çölde bir vahadır

captain obvious.