bugün

Bundan sonra bu sözlüğün ağası benim sizlerde benim marabalarımsınız varmı ulan itirazı olan.
maalesef 2 günde çaylaklıktan çıkaran sözlük.
görsel
first time?
inciden daha iyi olan sözlüktür .
Ne kadar anadan babadan bedduali tip varsa buraya doluşmuş dedirten sözlük.
başıma bir şey gelmeyecekse yeterince ilgilenip geliştirmediği için, çok seven biri olarak, kurucusu zall' a çok kırgın olduğum sözlük. kendisine bu sözlüğü kurduğu ve bize yazma hakkı verdiği, edindiğimiz nice dost, yaşadığımız acı tatlı bir sürü anı için minnettar olmam ne kadar normalse sözlükle son yıllarda yeterince ilgilenmediği ve geliştirmediği için kendisine kırgın olmam da normal görülmelidir.
neticede bu sözlük şu an tam bir kaosun içindeyse bazı şeyleri sorgulamamız gerekiyor. biz sözlüğün dostu olarak bunu yapmak zorundayız. bugün kötü günse biz de dost olarak bunu söylemeliyiz.
görüntülerdeki tema sayısını arttırmak ve ukte butonunu geri getirmek bile çok şey katabilirdi bu sözlüğe. terk edilmemeliydi.
Sıcacık aile yuvasıdır adeta.
kadın taklidi yapan travesti ve gayların çok fazla olduğu site.
favorim olan sözlük.
ben gibi sözlüğe yön veren bikaç yazarı sürekli çaylak yapıp
(bkz: aydinoglu nun sözlüge vedası) adlı başlığı bir haftadır
uplayan zevata hiç işlem yapmayan platform. gerçekten yazık..
troller bile gittiğine göre sözlük bitmiş kesin ve net.

eski yazarlardan hiç kimse yok bir kaç kişi var onlarda senede 3 5 entry giriyor.

genelde daha çok internette çok fazla zaman geçiren 25 yaş altı kişiler burada takılıyor.

sözlüğün yaş ortalaması düşük.
Kafa sözlük'e üye olduktan sonra uğramadığım mekan. Bu ne lan, hep aynı elemanlar piyasada. Bir bakayım dedim, gidiyorum.
Trolluk yaptigini zanneden or0spu cocuklarinin barindigi bir yer.
gammaz ve yetkililer iyi çalışmıyor. bir sürü küfürlü entryler var sözlüğün içine ediyorlar. sağa sola sövenler direkt silik olsa keşke. siyasetten zerre anlamayan milleti kışkırtan provakatör tipler var.
bugün de mi bitmiş uludağ sözlük?
Yaklaşık 12-13 saat sonra giriş yapmama rağmen entry sekmesinde 99+ yazmayan sözlük.

Sözlüğe girip o entryleri okuyup oylamak benim rutinim. Bozmayın rutinimi, entry girin lütfen.

Bu arada Sözlük bitmiş.
Bazen öyle oluyor ki Sözlükte biraz takıldıktan hemen sonra derse geçiyorum. 1-2 saat çalışıp mola için sözlüğe geri geldiğimde son entrymin bazen hala sol framede, en kötü ihtimalle 2. Sayfada kaldığını görüyorum.
az önce bittiğine dair dedikodularla sosyal medyayı sallayan sözlük.
aydınoglu toroman gibi bir trollü bulundurması bile kendinden soğutan ve eski sıcak ortamını aratan sözlük.
Günde en az 2 - 3 kere biten sözlük.

Çok şükür bugüne de bitisle başlamıştır.
2007'den beri bitmesini bekliyorum, biteceğe benzemiyor...
Süphanallah.

görsel

Gözde eskileri canlandırmış sözlüktür.
yakında çekirdek aileye dönüşecek diye korkulan sözlük.

(bkz: uludağ sözlük teki sıcak aile ortamı)
bitmiştir.