bugün

Kimse beğenmiyor, kimse hoşlanmıyor ama çıkamıyor da, gidemiyor da,

Giden bir hafta sonra eli ayağı titrer halde login oluyor, en kararlı müptezel ise en fazla 3 ay içinde geri geliyor.

O kadar kötü de gitsenize.

Hayır.

Uludağ sözlük sponsor güdümü olmayan tamamen yazar renkleri ile boyanmış bir sözlüktür.

Bir yerde felsefe, diğer yerde futbol, bir başlıkta din, diğerinde siyaset, ötede cinsellik yazabilirsiniz.

Ve kimse ya sen neyin kafasını yaşıyorsun demez. Sen de herkes gibisin, sen fe hepimiz gibisin denilir ve de kabul görürsünüz.

Özgür sözlüktür.

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Canım sözlüğüm

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Tımarhane olduğu için.

Hepimiz deliyiz, hepimiz ruh hastasıyız.

Canım biz.
görsel
lookin kahkaha atsın kampanyası.

başlık açınca siliyorlar şuraya da bol kahkahalı ses atsana lookin çok seviyorum lan.
içinde lookin olmasından dolayı.
(bkz: çünkü eşşeğin sikinden dolayı)
(bkz: sahi bir format vardı ne oldu ona)
He en eğlenceli sözlük olduğuna karar verilmiş, onaylanmış bunun nedeni tartışılıyor.
Bi kere bu sosyal platform hiç de öyle eğlenceli bi yer değil. Bu tabi kişinin eğlence anlayışına göre değişir.
Moderasyonunun karı peşinde koştuğu, yazarlarının gruplaştığı, adam kayırmanın yavşaklığın ayyuka çıktığı, teröristin cirit attığı, iftiranın yalanın su gibi aktığı bir sözlükte vuku bulan eğlence sorunlu eğlencedir bana göre.

O zaman burada ne işin var diyecek sığıra sesleniyorum. sen gelmeden önce eğleniyorduk biz bu sözlükte. Sen geldin ve kirlendi sözlük.
4 yıllık interaktif sözlük yazarlığı kariyerimde kendisine ancak sıra gelen sözlük. pişman olacak gibiyim ama yine de merak etmeden duramıyor insan.
trolü mizahçısı ırkçısı faşisti ile tenger menger yuvarlanıp giden kendi halinde sözlük.
tasarımını beğenmediğim sözlük.
(#11826) hala var mı?
Abazanlarla dolup taşmış sözlüktür.
Özelden hakaret etmenin adamına göre ceza aldığı sözlük. Şu bdvdeki modlar nikiyle cevap verse daha adil bir yönetim olabilir.
son ekşi sözlük tasarım rezaletinden sonra çölde bir vaha gibi.
itü'yü zaten o anlamda yıllar önce kaybetmiştik. buranın da liselisi çok ama donuz monuz idare edicez artık.
Özellikle mobil olmak üzere teması en gelişmiş sözlük.
entry'lerin olduğu orta frame'in tepesine 1 adet orta boy yatay reklam banner'ı alabilir, bizce sorun yok. tasarım olarak da iyi gider. sonuçta sözlüğün para kazanması bir yerde yeni özellikler, geliştirmeler demektir. (abartmamak şartıyla)
Gece modu kolay iş lan.

görsel
(bkz: uludağ sözlük diriliş)
ergenler olmasa tadından yenmeyecek. abazalıklarından gına geldi. ya onlar sözlük için çok küçük, ya da ben yaşlandım dedirten sözlük.
Twitter sayfası, zall ın twitter adresiyle yer değiştirmiştir.

(bkz: lanet olsun dostum sebebi neydi ki)
ülkede sorunlu ya da sıfır cinsel hayatı olan kim varsa sanırım hepsi buraya toplanmış. bu kadar sapıkça ve ölçüsüzce açılan başlıkların başka bir açıklaması olamaz.
(bkz: sözlük çok bozdu)
Ya nolur ayıplı başlıklar açmayın ya millet dikizliyor.
Açık eksileyen moderatörleri olan Sözlük.

Korkutmayın olm insanı.
boş bir resim tuvaline , elimize fırçayı alıp mavi ve beyaz renklerini karıştırıp, dilediğiniz kadar mavi ve beyaz bir gökyüzü yapabileceğiniz kadar güzel ve özgür bir yerdir. evet.
Bu kadar bağımlılık yapacağını bilsem asla üyesi olmazdım dediğim sosyal ağ.