bugün

türkiye nin en ünlü ve kral sözlüğüdür.

içinde sayısal olarak çok olan iyi ve gerçek yazan yazarları vardır.

halkın kendisidir.

moderesyonu on numaradır.

adaletli tavrıyla örnektir.

diğer sözlüklerin kıskanıp ulaşamadığıdır.

ve en karizma ve iyi yazarı tilki dir.
Yazılan her 10 entry'den belki 4'ü format dışı. Bizim zamanımızda bu entry'ler anında silinirdi. Entry'leri geçtim açılan başlıklar bile hatalı. Gerekirse ücretli mod tutulup temizlenmeli, çünkü gönüllü yapılacak kadar az gözükmüyor. Resmen bok götürüyor yani, o derece.

Sanırım sözlük yönetimi ziyaretçi ziyaretçidir, sitedee kalsınlar da gerisi çok da önemli değil diye düşünüyor olabilir.

Ama müdahale olmazsa silinmeyen format dışı entry ve başlıklar bir yerde kural haline gelir ve önünü alamazsınız. Gerçekten de şu anki durum da şimdinin değil birkaç yıllık moderasyon hatalarının bir sonucu gibi gözüküyor.

Format şart, şart kere şart.
girecek entry bulamadığım başlıklardan oluşan sözlük.
bir tane normal adam yok.kızı da erkeği de.

psikolojisi sağlıklı, sözlükten haberi olmayan normal birini 1 saat aramıza verseler, erenköy ruh ve sinir hastalıklar hastanesinde
boş beyaz odalarda yataklara kelepçelerler.
iyiki olan sözlük sende olmasan ne yapardım canım sözlük.
2005 yılında zall amcamız tarafından kurulmuş sözlüğümüzdür, sözlüğe sahip çıkalım.
yeni tasarımı berbat, eksikliklerle dolu. o yüzden eski tasarıma geçmek istiyoruz ama bir şekilde sistem yine yeni ama eksik tasarıma yönlendiriyor sağından solundan.
ya yenisini adam akıllı hale getirin ya da eskisini eskisi gibi bırakın, iki arada bir derede oluyor mu böyle?
Beni ağlamaktan alıkoyup bok gibi olan moralimi düzeltmiştir. Çok seviyorum çok.
bir türlü çıkamadığım sözlük. hazırlanmam lazım fakat kalkamıyorum lan, şaka mı? hayır, bir şey yazsam içim yanmayacak, o başlıktan bu başlığa gidip geliyorum.
tövbe bismillah.
Dandik bir sözlük ama eğlendiren yazar çok var. Zihin özürlülerle dalga geçtiğim için cehennemde zebaniler beni sikecek ya ben ona yanıyorum.
tövbe bismillah.
bok götürüyor . sabaha karşı yakalanan o güzel hava gündüz olunca troll kavramını yeni öğrenen heyecanlı ergenlerin atış tahtasına dönüyor. çekilmez.
benim için kürkçü dükkanı. dönüp dolaşıp yine geliyorum.
5 yıldır bünyesinde yazar olarak bulunduğum oluşum. ayrıca son zamanlarda bünyesinde bulunduğum için gurur duyamadığım.
kesinlikle ilk 4 5 yıl öncesi gibi olmayan, " ne olursan ol gel" felsefesini yol haritası edinerek, iyi yazarları kendisinden kaçıran sözlüktür.

şu aralar 7. 8. 9. nesil bir yazar gördüğümde hemen yapışıyorum ensesine, "abi nerdesin yaaa ?!" diye.
düşün 3. 4. gördüm mü, kahve içmeye çağırıyorum hatta. ben yazdım, siz okuyun ulan ayılar, lütfen.

ben 8. nesil olarak sözlüğe geldiğim zaman da, "abi 8. nesil nedir ? ", "ne gerek var ?" gibi tepkiler vardı tabi.
yazarken de bazıları yukarıdan bakıyordu, 8. nesil işte napcan diye. ama bu 11. nesil. aralarındaki çok iyi
insanları, yazarları tenzih ederek söylüyorum. 11. nesil tam bir fiyasko.

bir yığın entry biriktirmiştim günlerdir, saçma, gereksiz, üstteki yazara cevap niteliğinde, tanım hak getire.
sonra kimseyi tek tek rencide etmenin anlamı olmadığını anladım, vazgeçtim.
ne bileyim başlık ahmet entry sekizinci sevgilimin adı, banane ulan !
8. nesilim mesela, 1000 tane entryim var benim, bunların birçoğu da seneler önce yaptığımız,
sözlük içi ve sözlükler arası haxball turnuvaları için. 3000 entry yazmış 11. nesil gördüğümde şok oluyorum.
çoğunuz okula gidince ulu' da 3000 entry im var diye konuşuyorsunuzdur.
ama yok, bravo, inci' de kalmadı artık böyle ortam, ne diyeyim.

bahsettiğim şey trollük falan da değil. trollük yapan adama saygı duyarım hep, iyi yapıyosa.
benden zeki olduğuna eminim zira iyi olanların.

benim lafım 100 entrysinin 89 u sözlük yazarlarının ile başlayan başlıklara olan yazarlara.
yazmayın bi' süre, okuyun oylayın, debelere bakın, insanlar ne yazıyor nasıl yazıyor.
böyle yaparak siz de soğuyacaksınız sözlükten biz de. zira uludağ sözlük hiç bir zaman,
sizin ergen blog sayfası gibi at koşturacağınız bir yer olmadı. siz geldiniz böyle oldu ulan !

illa başından geçen bi' olayı mı anlatıcan, anlat. yok mu hayat hikayesini döşeyen, var.
hem de en güzeli var.
bul en uygun başlığı, yok bulamıyosan aç adam gibi bi' başlık, adam gibi, onun bunun vajinasını,
penisini rahat bırak. yap güzel bi' tanım başlığına uygun, açıkla durumu, anlat güzel güzel hikayeni sonra.
özen göster biraz yazdıklarına ayrıca. ne yazdım diye dön bak bi'. "doğru söze ne hacet" yazma mesela.
-de, -ki eklerini git öğren. valla zor bi' şey değil.

11. nesil sevdiğim, takip ettiğim çok yazar var, konuştuğum. tekrardan, onları tenzih ediyorum.
fakat böyle devam ederseniz, nickaltlarına, özel mesajlara gelip:

-yeaaa sen eski nesilsin zaten, benim neyime seninle muhatap olabilmek, eüü.

diye ağzınızı gevşete gevşete ezilip bükülmeye mahkumsunuz.
burada bir farkındalık yaratmaya çalışırsanız ''çaylak'' olursunuz.

burada yapmanız gereken tek şey trollük.
an itibariyle ''Gideceğiniz site kötü amaçlı yazılım içeriyor'' uyarısı aldıgım sözlük, google bunlara ne yaptıysa yine, iso açıklama yapsa iyi olacak.
bugün itibariyle 'hayatın amk' yazan 2001'li bir insan evladını sınırları içine almış sözlük. durum ciddi.

gg.
an itibariyle eli penisinde gezen ergenlerin istilası uğramıştır. sol frame mastübasyon, 31 içerikli başlıklarla dolu.
ünlü bir siteyle alakalı linki bir türlü veremediğim sözlük. burasını türkiye'ye çok benzettim. yasaklar yasaklar... linkin içinde ": D" tarzında bir şey olduğundan izin vermiyor eklememe sözlük. gülücük ifadeleri bulunduran entry yazamazmışım. fark ettiysen boşluk bırakmak zorunda kaldım.
Çoklukta her zaman bokluk da olur'un vücut bulmuş hali. Sol frame'in içine edildiği, formatın inleye inleye sesinin kısıldığı anlar her ne kadar sinir bozucu ise de, gerçekten eğlendiren insanlar da var be abi.
Wikipedia'da wikipedia'yı, youtube'da youtube'u, google'da google'ı efendim ne söyleyeyim her sitede sitenin kendisini aratan insanların (bkz: ben) uludağ sözlükte arattığı kavramdır. Mis gibi, adam gibi,sözlük gibi, endoplazmik retikulum gibi (bunu senden duydum rain) sözlüktür. Ekşi sözlük gibi olamamasının nedeni ekşinin artık ülkede bir efsane olmasıdır ve ekşinin adı vardır fakat uludağ " girince alışıyon panpa" tadında bir sözlüktür. Sevilesi bir mekandır. Eğlencelidir. Bilgilendiriciliği tartışılır ama goygoyu tartışılmaz.
Büdüt: bilgilendiriciliği de tartışılmaz.
yeni üye olduğum sözlük. yavaş yavaş alışıyorum.
eskisi gibi değil sözlük gittikçe bozuyor. ne kadar tinerci, it kopuk varsa burada anasını satayım.
an itibariyle aşk itiraflarını fazlasıyla barındıran sol frame' e sahip sözlük. herkes birbirine ilanı aşk ediyo.
forum/chat tarzı başlığın artık serbest olduğunu öğrendiğim sözlüğümüz. "Kızla seviştim soruları alayım" başlığına "anlat müdür seni dinliyorum" yazılı kedi capsi attım. Sonuç:

görsel
sözlükte mevcut olduğum devirde en çok artı puan aldığım entry-i silen site.

şimdi gelelim konuya. şu kızla seviştim soruları alayım başlığına

"kız da senle sevişti mi?

(bkz: format nedir nasıl sikilir)

moderasyon nereye bakıyor, anlamış değilim. kardeşim seni şuraya alalım: http://www.incisozluk.com.tr

edit: ilk defa entry-im şu en beğenilen midir, nedir, oraya girmiş. oylayanlara teşekkür etmeyi borç bilirim. "

entry-sini girdim ve hiç beklenmedik şekilde artı oy yağmuruna tutuldum. şimdi aldığım habere göre entry-im silinmiş. lan o entry benim göz bebeğimdi, ilham kaynağımdı. bunu bana yapmıyacaktın, uludağ sözlük!!!