bugün

beni 24 saatten daha az bir surede yazar yapan sozluk.9tane kurallara uygun tanim girisi yetti. oysaki eksi sozlukte 9 aydir caylagim.
Yazarların anasına küfretmeyi bir halt sanan yazarcıkların olduğu sözlük.

Seviyesi düştükçe düşmektedir. Özel mesajdan küfretmenin cezası nedir? Bana özel mesajdan piç diye mesaj atan kişinin cezası ne olacaktır. Bu tipler hala bu sözlükte yaZarlığa devam edecek midir?
an itibari ile inci sözlük başlıklarının kendi başlıklarından daha seviyeli olduğu sözlüktür.
sto su alarm veren sözlüktür. (bkz: sözlük troll oranı)
böyle bir sözlük ne yapıldı ne giriş yapıldı.
alanında zirvede.
Çok sık yazmasam da yazarların yazılarını okumayı sevdiğim sözlük. Ha bir bundan 2 3 sene öncesine kadar daha bir seviyeliydi sanki. Ama yanılıyor da olabilirim.
bir yazar bir çaylak olduğum sözlüktür.
Recep ivedik 2'yi izledikten beş dakika sonra felsefi açılımlar yapabilmenize olanak sağlayan platform.
hiç değişmemiş, değişmeyecek, değişi.. falan sözlük.
ne zaman çaylaklığından çıkacağımı merak ettiğim sözlük.
1.60 boyunda kelimeler ile konu girilmesinden sıkıldım be sözlük hep cinsellik üzerine kurulu sol frame. eksi sözlüğe üye olamayıp buraya gelen ergenlerin yazdığı konulara bir çözüm getirilmesi şart sanırım.
inciden farkı biraz daha soft olmasıdır. tabi cinsel konularda. başka bi fark yoktur zira sitede herkes atını koşturuyo. tam mal sürüsü, ergen yuvası amk. sikik sikik başlıklar, olur olmaz yenilenen sol frame, saçma dilbilgisi kuralları filan.
Anlamsız bir şekilde beni çaylak durumuna getirmiş, ve bunun için belli bir sebep belirtmemiş moderatörlere sahip internet sitesi.
http://radyo.uludagsozluk.com/onair/
Üniversitesine geldim ve kayıt oldum sözlüğe gayet eğlenceli komikli filan .
an itibariyle türkiye'de en çok tıklanan 86. site. ekşi 27, itü 135, inci 350.
her geçen gün, baskıcı ve idare yeteneği olmayan, aciz moderatörleri sayesinde kendinden soğutan sözlüktür.

''sayın yazar. entry sonuna veya başına evet net vb gibi cümleler yazmak formata aykırıdır.''

allah aşkına sorarım size, bu kime göre aykırı? siz bunu uygulamak isterseniz sözlükteki entrylerin yarısını silmeniz gerekir.

ama siz taraftarsınız, aynı akp hükümeti gibi, baskıcı ve yalakalık yapmayanı ötekileştiren bir yapınız var.

sık kullanılanlardan da siliyorum sizi.

şimdi defolun gidin.

sizin gibi kalitesiz varlıkların sözlüğünde yazanda kabahat.

giderayak bimer'e bir kaç pedofili girinizi de şikayet edeceğim.

net ulan!!
Türkiye nin en büyük ikinci sözlüğüdür. sözlük ortamlarında üyesi olduğum ilk sözlüktür ayrıca.
Değişme mi var bana mı öyle geliyor bilmiyor ama bir dönem öcalan hakkında hakaret kullanılmayan entry girildiğinde ortalık ayağa kalkardı. aynı şekilde faşist yazarların fazlalığından burayı bok götürürdü. cinsiyetçiler ve fanatikler kafa şişirirdi. şimdi biraz daha insani şartlar altında varlığını devam ettiriyor gibi. yanılmıyorumdur umarım.
yazar alımı konusunda gerekli önlemleri neden yapmıyorlar anlamadım. dün üye oldum ve birkaç saat içinde üyeliğim onaylandı. şikayetimin sebebi ben değil, fakat türkiye troll yuvası. trollerin hızlı bir şekilde yazar olması sözlüğün kalitesini düşürecektir. çaylaklık listesi 1 hafta falan olsa bile çok iyi olur.
kalitesi yerlerde olan sözlük.

üniversiteli bebeler doldurmuş.

cafe, bar vb ortamlara dönmüş vıcık vıcık!
gün geçtikçe kalitesinden kaybeden sözlük eskiden gündemle beraber giderdi şimdi anket dışında bir şey gözükmüyor.
Günden güne bokun Çıkıyor sözlük. Üzülerek söylüyorum kaliten kayboluyor her geÇen gün. Yemek tarifi başlıklarından mı başlasam saymaya.. Ya da hakaret dolu başlıklardan mı? Veya anlet tadında başlıklardan mı bahsetsem?
14 Şubat başlıklarından illallah getiren sözlük. Anlamsiz bir şey zaten, daha da iğrenç oluyor burda. Sol frame pert zaten. Kalite yok sözlük kalite.
yaran capsler başlığı (ve benzer bir sürü tonla başlık) düzeltilmesi gereken sözlük. caps gibi yabancı kelimeler önlerine çekim eki aldığında kesme işareti ile ayrılır. ancak ne hikmetse bir türlü bu basit özellik de yıllardır gelemediği için sözlüğe, bu durumda yaran capsler yerine türkçesi olan yaran görseller vb. şeklinde düzeltilmelidir.