bugün

beğenilmediği zaman yazarlıktan çıkılması gereken sözlük-müş.
(bkz: ben bugün bunu öğrendim)
yobazların ve aptal ergenlerin yuvalandığı yarrak gibi bir yere dönüşmüş. yozgat gibi, rize gibi bir yer.
çok fazla subjektif entry girilen, çoğu yazarın blog niyetine kullanarak hata yaptığı oluşum. allah gammazlara sabır versin.
yobazlar çok varmış da sözlük bozulmuş.
o yobazlar burda olmasaydı bu sözlük çoktan biterdi. farklı düşünceler sözlüklerin rengidir. eleştirilecek kesimler sağcı, solcu, dinci değil gün geçtikçe artan trollerdir.
ekşi yazarlığım onaylandığından beri yaklaşık bir yıldır yüzüne bile bakasım gelmedi. bugün aklıma gelmişken bi uğrayayım dedim ama neyseki hiç bişey kaçırmamışım herşey bıraktığım gibi duruyor. sığ zihniyetlerini sözlüğe tecavüz etmek hevesinde şuursuzca ifşa eden yoğun dinci bulutu hala dağılmamış. tecavüz de suç değil ya bunlarda bütün işleri güçleri sözlüğü sikmek olmuş.
ekşi yazarlığım onaylanmasına rağmen hala entry girmeye devam ettiğim sözlüktür efenim ama trollümsü ve ibretlik başlıklar açılmaya devam edilirse veda edeceğim sözlüktür. uludaki ortam hiçbir yerde yoktu troller gelmeden önce. çok seviyordum bu sözlüğü umarım eski haline döner en yakın zamanda.
11 ay sonra ilk defa entry girdiğim sözlüktür.
ilk üyeliğim 2011 yılındaydı. çok ciddiye alıp edebiyat parçalardım. tabi ki okunmazdı yazdığım başlık yavaşça aşağılara doğru kayardı. yav ne üzülürdüm çocuk gibi. bi kişi mi okumaz allahımmmm diye sızlanırdım. sonra canım sıkıldı bıraktım. şimdi geri geldim hala aynı b.k. can sıkıntısından yazıyom yemillen.
Son zamanlarda sol bölümde kendi görüşlerini başlık açarak veya açılan başlığa yazı yazarak belirtme gereği duyan yazarlarla dolu olan sözlük. Bakıyorum yazı yazılacak başlık yok neredeyse. Sözlükte yazı yazmak sadece görüş bildirmek olarak gören yazarlarla doldu taştı. Azıcık da bilgi gerek sözlüğe. Değil mi ama?
yarın güzel bir entry ile veda edeceğim sözlüktür.
zall tarafından kurulmuş türkiye'nin en kapsamlı 2 sözlüğü arasında yer almaktadır.
ekşi kapatınız, inciyi hacklediniz, yedirmeyiz! evet.
ismini kısaca "ulu sözlük" şeklinde kullandığım, yazarlık yaptığım ilk ve son sözlük. türkiye'nin en büyük iki sözlüğünden birisi. yalnız sanki biraz bir şey eksik, ne bileyim böyle maskot falan olaydı iyiydi incideki baykuş gibi. altına uludağ sözlük yazar evimize, arabalarımızın camlarına yapıştırırdık. kartal kuş falan.
ateistlerin bu aralar sinirden kendini siktiği sözlük. n'oldu lan ekşide ki gibi çoğunluk sağlayamadığınızdan mı böyle yoksa? farklı fikirlere açık olmayan, açık açık ben müslümanım demekten çekinilen denildiğindeyse 'dinci, yobaz, gerici, cahil, troll..' yaftası yapıştırılan ekşi sözlüğe siktirin gidin sizin yeriniz orası.
başlık açmak acayip önemli bir şey sanırım.
şöyle bir şey var: benzinin 5 tl olduğu ülke diye başlık var. arkadaş git bunu türkiye başlığı altında yorumla. yok illa başlık açacak.
ya da x ayında y ile gezilen şehir başlıkları.
fotoğrafların ne hikmetse bir türlü onaylanmadığı sosyal mecra. hayır yani madem 4 aydır süründürüyosunuz bırakın da sileyim bari. yok silinmiyo da onay da vermiyolar. tey allammm.
mal gibi sözlük. tanrıya dünyayı uludağ sözlüksüz teslim edeceğim.
yeni tasarımında kullanılan bootstrap typeahead plugin'inin delay süresinin keypress event'ı + 1 saniye şeklinde ayarlanması gerektiğini düşündüğüm sözlüktür.
bildiğin şakirt yuvası olmuştur. yakında zirve yerine maklube günleri yapılırsa şaşırmam.
flying spaghetti monster başlğındaki entrym yüzünden beni çaylak yapan sözlük. Sildim entryi.
umduğumla bulduğum farklı olan sözlük, ne sözlükler gezdim gördüm bu da değilmiş anladım.
bundan sonra ederi kadardır...
Tercih ya da yerleşme dönemleri sikko başlıkları azaltıp üniversiteli abi ablalarımızdan "şu üniversite şu bölüm hakkında yardımcı olabilirim" tarzı entryler beklemiştim. Beğenmemek değil seviyorum sözlüğümü de ateist şakirt tartışmasının gına getirdiğini söylemeden edemeyeceğim.
300'ü bir arada sözlük.

facebook teması
twitter takipleşimi
ekşilik bilgiler
incilik troller
last.fm karması
forum başlıklar
anket şirketleri
ekşi sözlük kadar terbiyesiz sözlük.

benim peygamberime hakaret edilmesine izin veren sözlük.
( allaha inanmayabilirsin ama egoların tatmin olacak diye kutsal değerlere küfür edemezsin bak eleştirebilirsin ).
gitgide bencillemiş sözlük. iş yeriimden sol framesini seyrettiğimde milletin birbirine küfür etmek için nickaltına uğradığını görüyorum. çok mu zor lan insan olmak?