bugün

bilgi barındırma konusunda oldukça sıkıntı yaşayan sözlük. burası iyice sadece seks ve siyaset konuşulan yere döndü.
zall kusura bakma reyis ama burası bir sike benzemeyecek yakında.
kalitesi son 2 yılda yerin dibine girmiş oluşum.

kalitesiz üniversiteli tiplerin doldurduğu hangi mekan düzeyli ki burası olsun?
yeni yetmelerin içine sıçtığı, daha doğrusu yazar alımını durdurmayan mod'ların içine sıçtığı,
onuncu nesil troll yazarın bile kaliteli yazarlardan daha çok konuşulduğu bir sözlüktür.

yanılmıyorsam burdaki 4üncü yılım, 3üncü hesabım*. hani biz sonradan geldik diye başlık açmaya cesaret edemezdik, bizden üstteki nesillere saygı duyardık, vs.

şimdi ise piç pilingir bu troll yuvasında kafa sikiyor. hani derler ya, "sözlükte hiç reyiz kalmadı" diye... işte bu bizim durumu çok ama çok iyi anlatıyor.

keşke o yazar alımı 2009larda dursaydı.
http://www.youtube.com/watch?v=nB55F4Z7D7Q
Kepaze durumundaki sozluk diye soyleniyor . Yazarlarin yarisi troll zaten, diger yarisinin cogunlugu da liseli ve sacma sapan dizi , mac , seks muhabbetinden disariya cikamayan insanlar. arada cikanlari da var onlar da ya ulkucu oluyor ya da seriatci. Hali cok kotu durumdadir , bu gidisle ben de trolle baglayacagim 2 gun sonra da maalesef terk etmek zorunda kalacagim bu sozlugu.
yazar alımlarını durdurmaması gereken sözlük.

lan 3 yıldır buradasınız diye bir bok mu sanıyorsunuz kendinizi?
yazacak başlığın olmadığı sözlük.
Okumadan eksi vermeye ant içmiş ergenlerin istilasına uğramış, doğru dürüst başlığın bulunamadığı sözlük.
yazar alımının durdurulmasının kaliteyi yükseltmeyeceği sözlüktür. pekala her isteyenin sözlükte yazar olma şansı olmalıdır. eğer daha kaliteli bir ortam isteniyorsa " hatalı başlık " mevzusunun acilen halledilmesi gerekiyor. sözlüğe yeni giren birisinin çok eski yazarlardan daima kötü olacağı düşüncesinin neye dayanarak savunulduğunuda ayrıca merak etmekteyim.
incicilerin capslerinde dalga geçtiği ama biz yazarlar tarafından sevilen site.
özenti kemalist gençlerin ;

--spoiler--
burası bizim siktirin pis şakirtler!
--spoiler--

kafası yaşadığı yer.
halbuki zall geçenlerde sohbete geldi, ne haber?
bu ara sol frame de uzerine konusacak pek bir sey bulamadigim yer.
ırkçı, faşist sürüsünün cirit atıp, göre göre nefret suçu işledikleri sözlüktür. hayır moderasyon falan da hak getire yani, kürtlere küfür edene bir de madalya verin tam olsun.
ekşiden daha zevkli ve kullanışlı olduğu su götürmez bir gerçektir.
ilk nesillerinin son nesillere baskı yaptığı, karıştırılmaması gereken bir oluşumdur.
ekşi sözlükte sıra bekleyenlerin staj yaptıkları yer.
bu din diyanet ya da siyaset mevzularından başlarını fena derde alacak sözlük. bakın görün olacak bu.
zall bir çiftlik kurmuş, çiftliğinde ergen ateistler, bağnaz ideolojik saplantılı çocuklar falan.
bir gün başınıza iş alınca akıllanırsınız kardeş. takılın şimdi.
2011 de üye olduğum, yazarlığımın az önce onaylandığı sözlük. hayır 2 yılda 12 entry girmiş olmam illallah ettirmiş olmalı ki onaylanmış.
Eski diye götü kalkmış öküz yazarların uzaması gereken sözlük. Bırakın gençler eğlensin. Gören nato da çalışmış sanır dangoz onca sene yazdında ne oldu. 8. Nesilden aşağısını yollayacaksın artık.
sol frame' in son dönemlerde bir şeye benzemeye başladığı yer. bunun arkasında bir entry silme harekatı mı var diye merak ediyorum, çünkü bu platformda ilk defa bugün bir entryim silindi. ben de o entryimde sözlüğün geldiği noktadan yakınıyordum oysa.

başlık " nazım hikmet in boş beleş bir şair olması" idi.

her halükarda, sözlük formatına uygun entryleri de silmeye başlayan platform.
tek hareketle düze çıkacak olan sözlük.

9. nesiller toptan silinsin, sözlük gül gibi olur.
içimi döktüp rahatladığım sözlük. bir de bazen boka sarmasa..
15 veya 16 yaşından bu yana takip ettiğim sözlük, o zamanlar hep entryleri okurdum uludağ sözlük olsun veya başka sözlükler olsun ama, nedense hiç üye olmak aklıma gelmemişti uludağ sözlüğe, yazarları gazetedeki köşe yazarlarına taş çıkardır o derecede profesyonel yazıyorlar, eski ve yeni yazarlara sevgilerimizle...
2 sene önce kavga ettiğim tüm yazarların şimdi silik olduğunu gördüğüm sözlük. Kendimi derin devlet gibi hissettim yeminnen.kanımı yerde komamışlar, temizlemişler hepsini. artık yalnızca haremi değil düğünyayı ben yöneteceim.
iyiden iyiye foruma dönüşmektedir

(bkz: uzak mesafe ilişkisi yaşayacaklara tavsiyeler)

(bkz: şırnak denilince akla gelenler)

vs... de

bu ne lan (bkz: neden uludağ sözlük) *