bugün

ülkesini seven insanlara faşist diyen götverenleri gördüğümüz yerdir.
ulumanın ülke sevme, ağız ossuruğunun vatanperverlik sanıldığı, faşistlerin it gibi uluduğu mecradır. Unutmayın faşistler, kafanızı kuma sokabilirsiniz ama, götünüz hep dışarıdadır. Hep hedeftir bilesiniz.
mini eteğe takmış yazarlarla dolu olan sözlük. hayal aleminde mi yaşıyorsunuz? gündem bu mu şimdi. (bkz: bsg)
dünden beri uluyan kuduz faşistlerin terörüne teslim olmuş sosyal paylaşım platformu.
teröre küfür etmeyi faşistlik zanneden birtakım cahil sürüsünün yazar olduğu sözlük. 2 yaşındaki bebeği öldüren sensin, faşist olan benim? yok ya.

her şehit haberi sonrasında "ühühüü faşistler, özgürlük, barış ve demokrasiii" diye zırvalar bu orospu çocukları bir de.
çöpçatan görevi de görmüştür. çok yakın bir arkadaşım sözlükte tanıştığı bir bayanla 2 hafta önce nişanlandı, evliliğe doğru yol alıyorlar. mutlu olsunlar ömür boyu.
an itibariyle içine cin kaçmış, çarpılmış sözlüktür. başlıklar kayboluyor, ekran grileşiyor.sol üstteki uludağ sözlük yazısı da yok. zall bir oku üfle de kendine gelsin.
pkk lıların gerilla olarak övüldüğü özgürlük diye ses çıkarılmadığı tayyibe laf diyince sözlüğü ve yazarı zor durumda bırakabilir diye entry'nin silindiği sözlüktür. bu anlamdırmak gerçekten zor. bizim entrylerimizi silmemeleri için heralde pkk yandaşı olup başbakan'ın bir yerlerini yalamak gerekiyorbu açık. yazıktır!
savaşla ilgili yazdıkları klişe yazılarla ufuklarının ne denli sıradan olduğunu bir kez daha gösteren bir yönetim ekibine sahip sözlük. milletimizin başı sağolsun, of tanrım nasıl da harika yazmışlar.
eskiden böyle düşünmüyordum çünkü şahit olamıyordum. ancak son 1-2 ayda şahit olmaya başladım. tepkileri ölçtüm falan fark ettim ki cidden salak sayısı çok çok çok fazla. ben eskiden iyimserdim yok ulan hepsi mektepli çocuklar neyin ne olduğunu anlarlar falan derdim ama yok. bunu çok üzücü bir şekilde fark ettim malesef. yapacak bişey yok ülkemin durumu ne ki sözlüğümün durumu başka olsun. neyse hüzün bastı beni:

http://youtu.be/-bNF-IAZ4pc
flash tv spikerlerinin de yazar olduğu sözlük. geniş yelpaze evet.

(bkz: şehit asteğmenin yürek burkan günlüğü)
"internet reytingi" uğruna kendi kalitesine zarar veren sözlük.

en azından kendi kemik kadrosu ve eski yazarlarına zarar vermekte, ve ihanet etmektedir.

adam şarkı başlığına "erkan oğur söylese de dinlesek" diye entry giriyor hocam.

çok tıklanan bir site olalım diye katlanılacak şey değil bunlar.

koca uludağ sözlük, youtube müptezellerine mi kaldı abi ?
en boktan adamları bile yazar yaparak, sözlüğün kalitesini yerle bir eden moderasyonlara sahiptir. öyle bir güne geldik ki, 2 kişiden 3'ü troll. aralıksız 2 saat başlık okusa insan, hiçbir yeni bilgi edinmeden çıkabiliyor sözlükten. moderasyonlar sağolsun, sokaktan adam çevirip ''yazar ol'' diyecekler nerdeyse.
van depremini kürtlere kesilmiş bir ceza veya allahın gazabı olarak görebilecek tuhaflıkta olan yazarlara ev sahipliği yapmaktadır.

bu kendini bilmezlik sözlüğü düşürmektedir.
van depremi hakkında yazılan iğrenç etrylerle utandırmış sözlüktür. bir an önce sözlük moderasyonu bu aptal başlıklara el koymalıdır.
cahil cühela ırkçıların cirit attığı sözlüktür.yazıklar olsun.moderasyonada helal olsun .
bazı yazarlarına ne tepki verebileceğimi bilemediğim sözlük.

(#13476467) bu zihniyet helak olsun önce, ne rezil bir mantalitedir bu yahu. oradaki tüyü bitmemiş bebeğin günahı ne lan? bi siktirin gidin amk ya.
okumadığım ama yazdığım sözlük. anlatmak için bir word dosyasından daha elverişlidir. hem bazen birileri okuyor oyluyor falan güzel bence. beklentiyi yüksek tutmamak lazım.
çok hızlı frame'i akan sözlük. çoğunlukla boş konular var.
teröre ses çıkaranlara faşist damgası vuran omurgasızlara sahip sözlük.üstüne bunlar kendilerine barış kelebekleri falan derler.aksine kürt faşisti terörist o.ç lerdir.
olur olmadık reklamlar ile bizi bunaltacakları yere, şu günlerde
van ve çevresindeki mağdur insanlara en kolay şekilde nasıl yardım yapabileceğimizi belirten bir başlığı reklam şeklinde sürekli olarak yayınlamaktan aciz olan sözlük.
yardıma yöneltmenin yanında direk yardım yapması da beklenen sözlük.*
boş zaman öldürme platformu. gir kafa dağıt.
müge anlıya kafayı takmış sözlüktür.

yeter lan kaç paraysa vericem.
http://galeri.uludagsozlu...-s%C3%B6zl%C3%BCk-191986/

koyun psikolojisi yaşayan yazarlara sahip sözlüktür.
yazarlardan biri herhangi bir konuda başlık sıçmaya başlayınca diğerleri de geri kalmıyor mübarek. kar topu gibi büyüyerek yuvarlanıyor.

başlık israfı had safhada. bir kelime değiştirerek ya da arama yapmadan başlık açmaya bayılıyor millet.

imla, noktalama işareti hak getire. bazıları burayı inci sözlük zannedip ana avrat düz gidiyor, bazıları forumda yazar gibi tanımsız entry giriyor. geçinip gidiyor herkes.