bugün

canı isteyen her yazarın format dahilinde sol frame in anasını zikme özgürlüğüne sahip olduğu sözlük.

moderasyon ise utanmasa peçete tutacak. * *
yönetim olarak chp ye dalkavukluk yapar.
en kötü yanı dinamizminin olmayışı.

nasıl mı?

ekşi sözlükle kıyaslamak istemiyorum ama bir şey yazdığınızda ya entry girilir ya tepki verilir..burada herkes kendine yazıyor.
güzel bi yer.işte ortam, yazarlar, çaylaklar, başlıklar felan.
canıma tak eden sözlük. sakin girip faşist çıktığım sözlük(her açıdan). kendimden başkasının yaşamasını istememe neden olan sözlük. şakirtlerin bastığı, yönetimin onlara fincan tuttuğu sözlük..
yazar olduğumu akşam üzeri cep telefonuma mesaj atarak bildiren ince düşünceli sözlük.
çocuk parkı.
at at ürk başlığına tahammül edemeyen bir sözlük, çıkıp internet sansürü, özgürlük, ifade bilmem düşünce bik bik diye eylem yapıyorsa meydanlarda, buna gülünmez de ne yapılır hacı?

kjkfdf: acıttı mı lan?
akıllı sözlük. okurken, yazarken sıkılmadığın sözlük.
yok şimdi kalkıp da bir çok sözlükte yazıyormuşum gibi bir tavır takınmayacağım. ama yazıyorum. peşin söyleyeyim, ekşide yazıyormuş gibi yapıyor değilim. yazmıyorum. yazdığım sözlüklerden öyle zannediyorum ki en iyisi olacak uludağ sözlük. bunun anlaşılabilmesi için hem öyle çok uzun da bir süre yazmış olmaya gerek yok bence burada. evet henüz yeniyim fakat bunu anlamak için eski olmak da gerekmiyor. ilk defa telefonuma bir sözlükten mesaj geldi. cep telefonuma gelen, 'yazarlığınız onaylanmıştır' mesajı ile bir adım daha kendini öne çıkarmıştır.
paylaşılan, tokat etkisi yaratacak haberlere, türkiye gerçeği dedirten dramlara olan ilgisiz durumuyla beni üzen güzel sözlük.
açılan başlıklara ilişkin kültür seviyesi zemini yalamakta olan sözlük.
perşembe akşamları amgötmeme başlıklarında yaşanan popülarite düşüşünü cuma günü namazdan sonra telafi eden sözlük.
incide uygulandıgı gibi,-ki uludagın pek bi farkı oldugunu sanmıyorum inciden- yedinci ve sekizinci nesiller farklı bir isimle anılmalı. misal ''7''ler icin teletubis ''8''ler için ise pokimon dememiz daha hallice olur. $öyle bi göz atınca entarilerine saka gibi olduklarının bilincine varılabilir. hayır madem format sikinde degil, aptalca haber baslıklarını git baska yerde paylaş yahu. ne malmışsınız arkadaş.
yazarlarının topluca öldüğü yer. yoksa benim sol frame donuk bilemedim.
sol framede an itibariyle, sevgiliyle bilmem ne; sevgilinin bilmem ne demesi gibi görende, ilk kez mi sevgilisi oluyo lan bunun şeklinde bir tepkiye sebebiyet veren başlıkların olduğunu görmek mümkündür.
entry çöplüğü de denilebilir. moderatör olayına hiç girmiyorum. bu kadar bağnaz,köhne, baskıcı, elinde ki yetkiyi yazarları susturmak için kullanan insancıklara pek diyecegim birşey yok dogrusu. iş bu entryi bakınızla özetlenebilseydi ucmadan önceki son sözler olurdu galiba.ha-ha.
chp ye oy veriyorum çünkü başlığını "Başlık açma kurallarına aykırı başlıklar silinir." sebebinden ötürü silinirken, akp ye oy veriyorum çünkü başlığını silmeyen bir sitedir.

buradan site modlarının siyasi fikirlerini görebilir, ne kadar eşit ve siyasi bir sözlükte yazar olduğunuzu gösterebilirsiniz.
taraflı modlara sahipmiş gibi duran sözlük.
bir türlü entrylerime geri dönüş alamadığım yer. milletin eli oy butonuna gitmiyor mu ne ?
berbat şekilde yönetilen sözlük. yazarım diye ortalarda dolaşanları başka sözlüklerin kapısına bile bağlamazlar.
atatürk'ün eleştrilemez olduğunu düşünen hödük başlığına;
''eleştrinin kriterleri olduğunu bilen insandır. hödük değildir. asıl hödüğün eleştirildiğince çıldıran ancak herkesi eleştirme hakkına sahip olduğunu sanan insan olduğunu bilir.'' entrysini girmemle beraber benim entrymi ağır hakaret içerdiği nedeniyle; silerek ne kadar taraflı modları olduğunu ispatlamış sözlüktür.
revizyona ihtiyacı olan oluşum.
bu eksisi.
moderatörlerine en kolay ulaşılabilinen sözlük.
bu artısı.
aptal aptal reklamlarıyla kendi kredisini düşüren tek sözlüktür.
uzun süredir okuduğum ve keyif aldığım sözlük. ekşi sözlük kadar olamasa da diğer sözlüklere kıyasla gayet kalitelidir.