bugün

Şu an ekşi sözlüktekilerin ekşi sözlükten ne kadar sıkıldıklarını gösteren ve bu bir ekşi sözlük klonudur diyen delikanlı, dürüst,civanmert bir sözlüktür.Kendisi ayrıca sözlükler içinde en hızlı yükselişi yapan sözlüktür:internet alemine bir bursa markasının bu kadar hızlı çıktığı görülemiştir.Ayrıca uludagsözlüğün bu kadar idiasız başladığı yolculuk bu kadar önemli hale gelmesi ve an itibariyle ekşi sözlükte hakkında 111 entry girilmesi gözlerimizi yaşartmıştır.Uludağ sözlük "Yeni arayışların başkentitir."herkesi bekleriz.
ekşi sözlüğün kurallar içinde kasılan ve gerçek kimliklerini gizleyen bir sürü yazarının akınıyla aslında ne kadar seviyesiz yazarları da bünyesinde barındırdığını gözler önüne seren oluşum.
(bkz: bir klonu çok sevdim)
an itibariyle sayfa sisteminin olmadığı dikkatimi çeken sözlük. Entry'ler çektikçe uzuyor.
sayfa kavramını bir turlu kavrayamamıs eksisozluk klonu

(bkz: bizim farkımız burada)
uludağ gazozu gibi kendine has özgün bi içimi olursa tadından yenmeyecek sözlük.
gunun baslıklarının entry sayfa numaraları gibi entry diplerine gelmesiyle sayfalar numaralandırılmaya mı calısılıyor acep? sorularını akıllara getiren sozluk.

edit: az once duzeltilmis galiba sorun, yine de sayfa numaralandırmalarını ısrarla istiyoruz).

(bkz: bu boyle gitmez).
modları biraz daha ihtimam gösterirse bir numara olabilecek sözlük, bugün nedense umutlandım bundan. kaliteli yazarları da bonusu.

iyi ki varsın uludag sozluk.
gazoz gibi köpürmüş, ama zamanla gazı kaçmış süper sözlük...
1 gündür zamanı...öperim canlar...
Hatun kaldırma formuna dönüşmezse umut var.
kutsal olmayan herkesin özgürce, delice, çılgınca entry girip, uyuşturucuya ihtiyaç duymadan kafa yapan merkez.
babanın yeri gibi hür ve özgür,ananın yanında imiş gibi sıcak ve sevgi dolu ailenizin sözlüğü uludağ sözlük fan clubü açılmıştır.gelene gel demem gidene git demem gibi salak bir önermeden esinlenerek kuralası cümle öbeğinin deli gibi tartışılabildiği yazarların kafa göz bir birine girdiği çılgın bediş ortamı.
uyeliği silen ama girdileri silmeyen ilginç bir oluşum.
alemin kralı olması sözkonusu güzel sözlük.
biraz daha uğraşılır da yeni ve özgün şeyler eklenirse ve reklamı da iyi biçimde yapılırsa aslını geçememesi için bi sebep göremiyorum ben buranın.zira eğlenceli,kullanıcılarının özgürlüğünü iyi ayarlamış bir yerdir.
gariban yuvası, kış günlerinin klimalı sıcak bankamatiği gibi yer.
gerizekalı bir olay olduğunu düşünenlerin çıkmasının çok kolay olduğu sözlük.

(bkz: iste kapi iste sapi)
huzur veren güzel sözlük...
kıskanıldığı için klonları tarafından sürekli karalanan sözlük.
an itibariyle sıkıcılaşmış sözlük. nerede o eski heyecanlı yazarlar.
Sırf Uludağlı öğrencileri değil pek çok üniversiteliyi de içinde barındırmaya başladığını düşündürten, nikleri ve başlıkları okumaya başladığınızda ekran başında uzun bir süre geçirdiğinizi fark ettiğiniz anda ben de üye olmalıyım diye daldığınız eğlenceli mekân.
uLudağın zirvesindeki biLge kişiye "uLudag sozLuk" denir.
odtü hakkında hiç entry girilmediğini gördüğüm anda beni ekrana püskürten sözlük.
(bkz: sözlükte artan faşizanlık duygusu)
(bkz: klon olmanın zorlukları)
bilgi , eğlence , yaratıcılık portalı ...