bugün

doğrudur. her kızın nickaltının gelir gelmez dolması kadar saçmadır dünya.. o kadar emektar yazar varken ammm denilerek dolduruyor bu başlıklar. hem de hiç olmayan bir ammm uğruna
inci kurulduğundan beri ulu inci gibiydi, yeni olmadı.

işin garibi 10 yıl sonrada aynı geyik yaşanacak...
yakın zamanda tamamen benzeyecek olması kaçınılmazdır. gerek açılan başlıklar gerekse insanların birbirlerine hitapları(örn; panpa) bunun göstergesidir.
ipini koparan..
on birinci nesillere dert olmuştur. fakir piçler.
11. Nesillerin bazıları haysiyetsiz evet. Ondan oluyo bunlar.
Tez zamanda troll çakmalarının uçurulması gerekmektedir.
Veya en azından şu 'yazar' ibaresinin ortadan kaldırılarak yerine başka bir şey bulunması daha da iyi olur.

Çünkü yazarlığın bir şahsiyeti, karakteri, ahlakı ve duruşu, tarzı ve stili vardır.

'ben troll oldum' deyip ipe sapa gelmez boş muhabbetler yapmakla olmaz bu işler.
Biz ne troller gördük en kralından, en yiğidinden...

Siktirin gidin ibneler.
Kime öğretiyorsunuz bu işleri?

(bkz: Kernel amadeus)
(bkz: maldanadam)
(bkz: hiçbirşeyeboşunaiçlenmeyenadam)
tarih bunu da yazacak elbet.
şu anda bulunduğumuz süreçtir.
anan zaaaa durumudur. biraz da yazıktır uludağ yazarına. entellik yapsa ekşici oluyor; am göt meme yapsa incici oluyor. sanırım sorun uludağ'ın bir tarzının olmaması. olsun zall'a parasını kazandırıyoruz herhalde, önemli olan o.
leşleşme süreci değildir.

firurum ula o helikopterinizu.
yeni gelen şekillerin bir takım uzuvlara benzetilmesiyle iyice hızlanan süreçtir.
Zall inci' yi sikti buraya geldik.

Şimdi nereye gidelim?
leşme'nin birleşik yazılması suretiyle anlam kazanacak önerme.

türkçe'de 'leşme'nin yeri.
cinsel ve dinsel içerikli dalga geçmelerin trend topic olmasına göz yuman paralel moderasyonun sözlüğü ergen yuvasına çevirmesidir.
bizzat takip ettiğim süreçtir. bu konuyla ilgili muhalefetinde görüşlerini aldım.
yeni eklenen diller ve sembollerle artık bundan sonra eskisi gibi olmayacak buraları.

buram buram inci sözlük kokacak.

noktalama işaretlerinden am-göt-meme resimleri, penisler, harun abiler çizilecek.

başlık sikertmelerde başlarsa ne ala.

hepinize hayırlı olsun.
o kadar karma yaptık len. hisseleri batmış banker gibi hissediyorum. yedirtmem bu sözlüğü size haha
ekşiye benzemesinde dediğim durum.
dolmuş olan süreçtir. inci konseptine ulaşmış daha kaliteli bir sözlük. bilgi? o kim ya?
bir benzeme durumu yoktur ortada.
uludağ sözlüğün 2013'teki inci sözlük olmasıdır. tam o demler ya. yaş ortalaması gittikçe düşmeye başlamış,arada 3-5 siyasi/hayata dair başlık çıkıyor falan.
eğer idol olarak inci sözlük varsa önümüzde, durum vahim falan değil. kesinlikle doğru yoldayız.
aynen devam.
benzemesi yetersiz zaten öyleydi. kusura bakmayın ama durum bu.
uludağ sözlüğü, inci sözlüğe benzeteceksiniz de ne olacak, hazırı varken orda yazın. bırakın burası şimdilik ırkçı yuvası olarak kalsın, belki zamanla doğruyu görecek modlar sayesinde domokratik bir platform yaratabiliriz ama siz inci'de yaptığınızı yaparsanız, sözlük biter.
tespit gibi tespittir.
mizah, duyarlılık, samimiyet, harbiclik olarak keşke dediğimdir.