bugün

* Saçma sapan küfürlü başlıklar açılması
* moderatorlerin keyfi entry silmesi
* sürekli kürtlerle ve ibrahim tatlısesle ilgili saçmasapan başlık açılması
* düzgün açılan başlıklara entry girilmeyip saçma sapan başlıkların entrylerle çoşması.
değil sözlükte hayatta bulunması oksijen ziyanı olan tiplerin aşağılık hakaretlerine maruz kalmak.
Bazen biraz Zülfü yare dokununca gelen yorumlardan, beyin denilen organ olmadan da insanın yaşayabileceğini görmek.

Gerçi bu tıp adına önemli bir olay ama sözlük denEn ortamda bulunmak için en gerekli olan organ olmayınca, insan biraz Uzaklaşıyor haliyle sözlük mözlük işlerinden.
(bkz: ırkçı yazarlar)
(bkz: din dışında konuşacak konu bulamamak)
çok fazla dinsel atışma olması.
bazen gercekten çok fazla kasması.
(bkz: penisatak)
(bkz: vajinatak)
türü cinsel manyaklık içeren başlıklar açılması, çoğu yazarın diğer yazarların fikirlerine saygısız olması ve bilmeden eleştirilerde bulunmasıdır.
sol frame'deki bel altı başlıklar yüzünden, kadınları aşağılayıcı başlıklar yüzünden, küfürlü entryler yüzünden, daha bir aylık yazar olduğum halde beni oldukça soğutmuştur.
kaliteli sözlük olarak anıldığı halde ısrarla kalitesi düşürülmeye çalışılmaktadır sanırım. sol frame'deki başlıklar gayet keyfi,günlük olaylardan ukte edilen anlar,gündemde onca olay varken akla esen eski aşklar,zamanla artan belaltı başlıklar vs.
(#10263341)
(#10263342)
alttalta iki entry

arada başka entry bile yok.
bu anket başlık bile olsa herkesin yazılmayanı yazması, tüh ben de onu düşünmüştüm ama yazmışlar başka ne olmalı diye kafa yorması gerekmez mi...*
edit: soğudum, nedenini yazdım
soğudum, bak yine buzz gibi oldum.
1-)Troll başlıkları
2-)Saygısız entryler
3-)Silinen entryler
vatan haini, atatürk düşmanı, dinci yobazların istedikleri gibi pişkin pişkin entry girebilmesi..
(#10268357) ayrımcı başlıklar...
(bkz: at gözlüklüler)
osuruktan nem kapan yazarların bulunması.

(bkz: x deyince y demeyen insan)
çok sayıda sübyancı olması.

sonra girilerine bakınca hepsinin, yobaz olduğunu fark etmeniz. bu durum; yobazlar, sübyancıdır sözüne daha da inanmanızı sağlıyor.
twitter'da ekşi'nin 40.000 üzerinde takipçisine karşılık, uludağ'ın 835 takipçisi olması.
soğumak değil de, "neden ulan?" diye soruyor insan yine de..
moderasyonunun keyfi hareketleri. forum-chat tarzı entrylere neden işlem yapmazlar merak etmekteyim.
sol framede açılan başlıklar yeterli bir sebeptir.
moderasyon göreve.
an itibariyle sol frame' de gördüğüm başlıklar acaba incisözlük üyeliği aldım da haberim mi yok derdirtip sözlükten soğumama neden olmuştur.açılan başlıklar sırasıyla;

1.iyi sakso çekmeyen kızlar iran a.
2.bütün dincilerin 31 çektiği gerçeği.
3.iyi kalpli bir seks partneri arıyorum.
4.oral seksi kabul etmeyen sevgili.
5.ereksyon olan zenciyi yere düşürmeye çalışmak.
sol frame tecavüzünün hiç bitmeyişi ve herhangi bir olayın insanlık namına dahi adam gibi konuşulamamasıdır.
herkesin başlık açıyor olabilmesidir. herkes yorum yapsın da herkes başlık açamasın, bu kadar kolay bozulmasın böylece sinirler..
durmadan "yok sen laiksin" "yok efenim sen dincisin" başlıkları açılması.
lan bi durun bi sakin olun. yeter arkadaş. birbirimize saygı duyalım.
ateistlerin sürekli göt oluşu ve bizlere karşı verecek cevap bulamamaları artık sıkıcı olmaya başladığından dolayı sözlükten soğuma olayı meydana gelebilir.
açılan saçma başlıklar yapılan cahilce yorumlar...