bugün

saçma sapan başlıkların açılması ve bu başlıkların doldurularak yazara gaz verilmesi.
şuanda beni sarmış sarmalamış olan nedenlerdir. dinci ve yandaşların her tarafı sarıp sarmalaması ve kalın kafalı geniş bir kesimin anlam veremediğim bir burnu büyüklükle rejimi sövüp mevcut iktidarın tadı çıkarmaları hali bu nedenlerden birkaçıdır.
14 yaşındaki kuzenimin yazar olması, şaka değil bildiğin gerçek , nick vermiyorum çocuk hassas.
sözlüğün sol sütununda siyaset,aşk ve cinsellikten başka konu bulamamak. *
noktadan/virgülden sonra boşluk bırakmayan yazarların azınlıkta olması.
girilen entryi anlamayan angutlar.
(bkz: kutsallara laf eden ibibiklerin türemesi)

ayriyeten

(bkz: her boku bacak arasıyla algılayan piçlerin yuvalanması)
"hamile kalan kız..." diye başlayan yada biten başlıkların açılması yakın zamanda fazlaca canımı sıkmakta.
siyasi görüş savaşlarının yapılıyor olması.
(bkz: erkek arkadaşından hamile kalan üniversiteli erkek) ve dahası.
bu entryi girerken bile soğudum.
sözlüğü kimsenin okumadığını düşünmem. zira çoğu kimse sadece yazıyor. sözlüğü okuyan yok gibi... artılamayı, eksilemeyi geçtim, okuyalım bakalım benzeri var mı yazacaklarımın fikrini de geçtim yahu bir iki üst entry de bire bir aynısı yazılmış bari ona dikkat et değil mi... *
gecenin ilerleyen saatlerinde hayatlarını "am, göt, meme" üçlüsü içerisinde geçiren tuhaf tiplerin sözlükte çoğalması ve gerzek gerzek başlıklar açmaları. kustum gerçekten!
yeni şeyler öğrenmekten çok yeni insan çeşitlerini tanımamıza yol açıyor olması. enteresan çalışan beyinlerin yer bulmaya çalışıyor olması çekilmez kılıyor sözlüğü. sol frameye bakıp

- bu nedir acaba, ne demek

diye tıklayıp bir şeyler öğrenmeyeli çok oldu. genelde kim yine kimi kışkırtıyor diye tıklıyoruz başlıklar. üzücü.
(bkz: sol frame)
dini saplantı haline getiren, birde atatürk karşıtı başlık açmaçtan haz alan yazarların çokluğununda dahil olduğu sebepler zinciridir.
kasıntı insanlar.
mahalle karıları gibi sol frame bık bıklaması yapmiyim diyorum, bunu yapmamak için yanındaki ufak x işaretiyle istemediğim başlıkları kaldırıyorum. sonra sol framede başlık kalmıyor. dönüyorum 1978in başlıklarına...bu da böyle bi anımdır.
13-14 yaş aralığı cahil ergen topluluğun olması, saydım 24 kişi akıl ve mantık sahibi gerisi hiç bir sikime yaramaz.
başlıklarda ve entryler her türlü küfür edilmesine rağmen, "osman baydemir" denen pkk destekçisi adama "şerefsiz" ve "hayvan" dediğim için entry'min işe yaramaz moderatörlerce silinmesi sözlükten soğutuyor arkadaş.
kusura bakmayın ama mantığınıza sokayım.
bkz veya gizli bkz olarak girilen enrtylerin çok saçma olması ve tıkladığınızda karşınızda bir enrty görememek.

adam 2 paragraf bir yazı yazsa bile bunu bkz. verebiliyor. bu entryleri eksilememek için kendimi zor tutuyorum.
bazı başlıklara bakmak yeterli olacaktır.Ne kadar salakça başlık var amk.Kendilerini filozof sanıp diğerlerini aşağılayarak yazanları söylemiyorum bile.Birde ota boka bknz verenler var.Mallık diz boyu.
beş para etmez bir iki tane trollün gazlamalarıyla farkında olmadan trolle prim yaptırmak...
sol frame in penis le dolması.
troller.
kıskançlık, arada kalmışlık, karmadan memnuniyetsizlik, acaba ben de mi trollük yapsam düşüncesi.