bugün

hayal. sadece hayal. bitti artık. ne eski anlayışlı yazarlar kaldı geriye ne sıcaklık. ne kadar istenmeyen şey ve yazar varsa burada ama.
Çok güzel bir ortamdır. Herkes birbirini sitmek için bahane arıyor.
hepimizi bir bütün yapan ortamdır...
Çoğundan tiksiniyorum göteleklerin.
Birbirimizi hiç görmesekte derinden hissettiğimiz ortamdır.
Aramızda mistik bir bağ var. Özellikle geceleri zirve yapıyor bu ortam.
insanın kalbini sıcacık eden ortamdır. çok kırıcısınız ama...
mazide kalmış ortam.
dost bildiklerimiz bizim aleyhimize yazılıp bir sürü gerçek dışı iddia yer alan prim entrysini beğeni yağmuruna tutunca, beklenenler desteklemeyince, sırf rakip takımı saygı ve format çerçevesinde eleştirdiğimiz için annemize küfredilince, tehditle karşılaşınca, her gün tahrik ile karşı karşıya kalınca, eleştiriye tahammülsüzlük ve özeleştiri yoksunluğunun en sevilen yazarlara yayılacak derecede arttığını fark edince, sözlük hakkındaki eleştiri ve isteklerimiz için hamleyi bırak, cevap bile gelmeyince gördük o ortamın kaybolduğunu. yıllar önce gerçekleşmiş olaydan ötürü nick başlığına tahrik edici foto ekleyip günlerce açık ve seri eksi oylayanı da gördük.,
eskiden vardı da bitti artık. biteli çok oldu hatta.

edit: senin eksilemenle geçmiş geri gelmiyor koç. uğraşma boşuna.
sevmediği yazarı bile merak eden yazarların olduğu sıcak aile ortamıdır...
hem de ne, alev alev.
1. Çinkoooo.
sobada kestane kızarttık, yiyoruz şu an...
bütün yazarlar bu sıcak ortamdan nasibini alır...
arkaya kalın bir şey vererek o sıcaklık oluşturulur.
ensestlik barındırır, tehlikelidir.
teki ndeki sıcak aile ortamı böyle. sen bir de çiftinin dekini gör.
Öyle sıcak öyle sıcak ki gırgırına magmaya inip inip çıkıyoruz.
O kadar sıcak ki, bazıları devreleri yakmış.
postalar havada çarpışabilir çok sakıncalı.
hiçbir yerde bulamayacağınız sıcak aile ortamıdır...
Olsaydı Müge anlı ya bir senelik malzeme çıkaracak aile ortamı.
Şu soğuk kış gecelerinde içimizi ısıtan ortamdır.
Fakat bu kadar yetmez bence. Çünkü havalar gerçekten buz gibi. Bu sebeple daha da yakınlaşmalı ve sıcak başlıklar da entry'ler girmeliyiz.
Kardeşçe birbirimize yaklaşalım ve ısınalım..
10 sene öncesine kadar söz konusu olan ortamdı. ama sadece benim her gün ısrarla haksız saldırıya uğramam bile bu ortamın bozulduğuna işarettir. bu sözlükte insanın sabrıyla nasıl oynandığını ve en çok güven duyulanların bile anında siktir edebileceğini öğrendim. sessiz kalıp sabır göstermeye çalıştıkça sırf takımlarını saygı ve format çerçevesinde eleştirdiğim için bazı fanatiklerin nasıl da amansızca bana saldırdığını üstelik bazılarının onları onaylandığını gördüm. yani az çok samimiyet hala var ama kimse bana aile ortamından bahsetmesin. bitti artık. geride kaldı.
Borç para istemeye dönüşmediği sürece sıkıntı yok. Para istemeyin benden buz gibi soğurum sizden.
her ailede olan gereksiz tipleri bir kenara bırakırsak, diğer yazarların birbirine bağlı ve sevgi dolu yaşadığı sıcak bir ortamdır...
bitmiştir, mevcudiyette artık bulunmayandır. buradaki leş insanlar yüzünden bozulmuş gitmiştir.