bugün

Afedersiniz ama iki eliyle bi s.ki doğrultamayan moderasyondur. Standart bir cezalandırmaları yoktur. Şahsa hakaret barındıran entryleri gammazlarsın çaylak bile yapmazlar. Özelden ana bacı söverler onu şikayet edersin yine bişey yok... Şimdi beni uçururlar allah bilir. Neyse artık önemi yok sözlük katlanılmaz bir hâl aldı.
daha cici olmalılar.
Moderatörler ve yazarlar.

sevgili yazarlar hepinizin bildiği gibi burası kamusal bir alan ve sözlükteki hiyerarşik düzenin korunması için moderatörler diğer yazarlar ile aralarındaki mesafeyi her zaman korumak zorundadırlar.

Bu tüm sözlük formatları ve diğer tüm tartışma platformları için web içerisinde uygulanan standart yönetim biçimidir.

Aslında gereklidir.

Yazarlık yapmak demek ise başlıkları en güzel biçimde tanımlayabilmek demektir.
Bir başlığın formata uygun olarak tanımlanması demek
1 başlığı açan yazarı eleştirmemek.
2 diğer entrylere cevap vermemek ile mümkündür.

Ayrıca Uludağ sözlüğün türkiyenin ikinci en popüler bilgi danışma platformu olduğunu unutmayarak değerli ve geçerli bir sözlükte yazdığınızı unutmamalı
Sınız.

Tüm yazar ve moderatörlere kolay gelsin.

Uludağ sözlükte yazmak ayrıcalıktır.
anket başlıklarına girilen ve tamamen aynı cümlelerden oluşan entry'leri silip en eskisini bırakırsa sözlüğün kalitesini 45898567 kat arttıracak oluşum.
uludağ sözlük moderasyonu gayet verim'li çalışıyorlar. şahsen dalmışım saçma saçma entry'ler girmişim ve uyandığım'da çaylak yemişim hakettim yapacak bişey yok açılmasını bekleyeceğim uludağ sözlük yazarı olmak ayrıcalık'tır.
şu entry silmeyi kendi aralarında kime verdilerse tekrar gözden geçirmeliler. adam kafasına göre entry siliyor resmen.
evet, gerçekten kafasına göre entry siliyor bu vatandaş.

20 saat önce girdiğim saçma entryler hala dururken o arkadaş okurken beğenmediği entryleri silmektedir.
kepazeliğin bu kadarı gerçekten. sonra üç beş salak o entryi eksi yediğim için sildiğimi düşünüyor falan filan.

sonuç olarak kafana göre entry silemezsin doğru mu ? gerçekten memur gibi çalışıyorsunuz lan.

edit: 20 saat öncekiler dururken 10 dk öncekilerin silinmesi çok enteresan di mi lan?
mustafa kemal'in etnik kökeninden rahatsız olan kafatasçı güruh.

dört farklı kaynak verip söylediğinizde ki bunlardan biri andrew mango, kendileri sizi haftalarca çaylak ediyor.
hıristiyan kadınlara seks üzerinden envai çeşit hakaretin saydırılmasına ses etmeyen enteresan moderasyon.
Bence son derece çalışkan moderatör topluluğudur. Sorduğum her soruya en fazla 10dk sonra cevap veriyorlar.
Türkçülerin açtığı başlıkları sol frame'den kaldırıp terörist başlıklarına dokunmayan moderasyon.

(bkz: kürdüz burdayız hodri meydan) polemikse polemik kardeşim. Bunlar da gidecek. Alenen pkk propagandası yapan adamları kollamayın artık.

Edit: (bkz: türkler anadoludan gitsin)
(bkz: bir ülkücüye alınabilecek en iyi hediye)
(bkz: 31 ağustos 2014 ünlülere hacker saldırısı) başlığına girilen bakınızı 5 saniyede silen Moderasyon.

Hiç alışık degiliz bu kadar hıza.
insan biraz bekler yani. 5 dakika sonra silinse eyvallah da 5 saniyede silinmesi garip.

Beni mi izliyorsunuz lan?
başlıkları kafasına göre sukjektif/objektif olarak nitelendiren kişilerden oluşuyor.

(bkz: kafan çok güzelmiş canım güle güle kullan)
hayatımda gördüğüm en acemi moderasyondur. aynı başlık altında aynı formattaki iki entryden birini silip diğerine dokunmama potansiyeline sahiptir. el insaf yahu! çoğu değerli yazarı da bu ne yaptığını bilmeyen, adalet anlayışından nasibini almamış, sözlüğe ve yazara zerre saygı duymayan dandik moderasyon sözlükten bezdirmiştir. adanm akıllı yönetin şu sözlüğü.
gammazlık ve yetkili gibi kavramları gözden geçirip sözlük kalitesine..

ne anlatıyorum amk ben adamlar maaşlı eleman.
küfürlü özel mesaj atan yazarın kılına bile dokunmayan moderasyon.
aferin size. entrylerimi ''tartışma oluşturabilir'' diye silin ama dimi ?
8 günde bol bol sövdüğüm analarını bacılarını andığım ekiptir.
bakınızlarla uğraşacağına, formata aykırı entrylerle bir de formatı bilmeyen yazarlarla uğraşması daha isabetli olacak takımdır.
9 gündür sövüyordum 5 saatliğine durdum şimdi yine sövüyorum. sizin varya ben.. Dedirten ego tatmini için orada duran moderasyon falan olmayan ergenusların doluştuğu ekiptir. evladım olsanız sevmem lan delikanlı olun biraz.
zevk için milleti çaylak yapan bir itin yer aldığı moderasyondur. Senin ben ananı.. Dedirtir.
şahsımı çaylak yapan egosunu tahmin eden bir bit yavrusunun bulunduğu moderasyondur. annesiyle ve karısıyla ilgili güzel dileklerimi sunarım kendisine. sana ne kadar küfür etsek az şerefsiz!
beni caylak yapan modu merak ediyorum cidden ne yaptim ben.
bu gün yine yakınlarının kulaklarını çınlattığım moderasyondur.
son zamanlarda tüm sözlüklerde başlığı açılan moderator grubudur.
eleştiri alınıyorsa her zaman doğru şeyi yapıyorlardır.
Milleti kafasına göre çaylak yapan kaypakların bulunduğu moderasyon.
yavaşlıklarından dolayı insanı yaşlandıran topluluk. 2 kişi misiniz oğlum siz bu ne yavaşlık? şu saçma başlıkları kaldırmak için kaç butona basman lazım?