bugün

Size bişe dicem, %80 i takipte. Hani sen sözlükte günde 70 entry girip, 1 saat vakit geçiriyon ya? Heh ulan kadın 1 entry girip 5 saat geçiriyor.

Sebebi sence ne olabilir? Bildin, bravo.
performansları iyidir.
Birisi var hele, kendini eskort olarak gösteriyor resmen..
olduğunu ümit ettiğim, umarım yazdıklarım kızdır diye dua ettiğim topluluk. lan yoksa...
yaş ortalaması 14 15 dir.
çok tatlı değiller mi?

görsel
Dmleri hınca hinc doludur. Az entry giryolar zaten hep dm de takiliyolar tahminim.
Erkekleri köpekleri ediyorlarsa bilin hata erkeklerdedir.
gün boyu evde oturup müge anlı, doya doya moda, zahide ile yetiş hayata, esra erol'la izleyip instagram'dan zengin koca arayan 1 65 boyundaki yıkık şişko amipsulardır.
Gün geçmiyor ki tiksinip kusmayalım.
görsel
görsel
yıl olmuş 2020 kim ayağı niye sapıklık sanar kardeşim.

görsel
görsel
uludağ sözlük ve türevi sosyal medya platformlarında "yazar" unvanı ile yazı yayınlayan insan ırkının dişi sürümü.

tanım tamamsa yoruma geçelim, 13 senenin bana verdiği yetkiye dayanarak ve bunca zaman içinde katıldığım 10 küsur zirve bir o kadar da zirveciği baz alarak bu güne kadar "çirkin" sıfatını taşıyan bir kadın yazar ile tanışmadım. bunun tam aksine "çirkin" diyebileceğim kişilik özellikleri olan, zirve esnasında bile içimde dövme isteği canlanan erkek yazarlar ile tanıştım.
benimle zirveye katılmış olan bir çok yazar kimlerden bahsettiğimi hatırlar sanırım...
Aşırı seksi, ince belli, büyük göğüslü kadınlardır.
bir kaç tanesiyle münasebetim oldu. herkes yürüdüğü için çok kaprisliler.
Sarkmış koca memelerini sözlüğe atan leş karılar.
Zeki, pratik, titiz ve hoşgörülü ablalarımdır.
iki muhabbetten sonra wp isteyen kızlardır.
bıktırdılar iyice. insan gibi iki entry giremiyoruz ya.
Hiç güzel değildirler.

Not:Bu bir tahmindir.
her biri bir kaşıkçı elması'dır.

meriç senin baban !..
Sözlük kızlarının (tabiki gerçekten bi kızsa) canını yaktığını ve kuyruk acısının olduğunu düşündüğüm yazar beyanıdır.
Lan 5 yıldır aynı konu başlıkları. Kızlar olmasa bir b*k yazamıcaksınız belli.