bugün

fuck olmazsa da olur ama buddy arıyorum, ha arada sırada fuck da olur. ama öncelikle hoş sohbet edilecek, pazar sabahları kahvaltıya gidilecek, haftada bir sinema/tiyatro'ya gidilecek, ayda en az bir kere konsere gidilecek, yeri gelip konuşmadan sadece saatlerce sarılacak bir buddy aranıyor.

bir de unutmadan eylül ayı gibi bir haftalık gezmeli kamplı bir akdeniz/ege turu planım var buna da katılabilirse çok güzel olur.

saydığım şeyleri arayan kızlar varsa eklesin.
Gerçekten şu başlığa yazarak bulan var mıdır acaba. Helal olsun şu yokluğa şu azime bakın yaaa.
Kim naapsın sizi allaaan sümüklüleri. Fuckbuddy arıyormuş. Hele hele.
sevişeceniz hemi? böyle haşur haşur, bağıra bağıra. hemide tek tıkla internetten. beyninizi mahalledeki hacı amca sevsin.
(bkz: Sivas ta 30 erkeğin grup seks yaparken yakalanması)
1.90 boyundayım. ilişkiden aradığım felan yok adı üstünde iki taraflı saygı, ciddiyet ve güven esaslıyımdır. 15 yaşındayım. Atletik olmayan bir vücudum var ama sonuçta vücudum çok fazla işe yaramayacağı için sıkıntı olmaz sanırım.

Şu an teog'dan yeni çıktım. Yarın mesaj atmaya başlarsınız.
görsel
(bkz: hayırlı işler)
Şaka amacıyla açıldığını düşünürken yazılan entryleri görünce kanımı donduran ilanlar.

Fuck buddy böyle bir şey değil ki arkadaşım? iş mi arıyorsun, kiralık daire mi arıyorsun?

Önce arkadaş ol, bir kafalar birbirini görsün, sevsin, sevişsin sonra sende sevişirsin.
suya yazılan yazılar hükmündedir. neydi adı? yeni bir kız gelmişti tuhaf fantazileri olan. o kız itibar edebilir. hatırladım adını: essencesilence.
seksi bir hanım arıyorum.
seksi değilse pek sorun değil.
normal bir hanım olsa da olur.
hanım olmasa da olur.
herhangi bir deliği olan bir insan arıyorum.
insan olması o kadar da mühim değil aslında!
bir köstebek değili gösterseniz de olur bak!
bu başlığa yazanları abaza olarak nitelendirmemek doğru olan.fakat bazısı bildiğin nasırlı el + meni kokusundan yanına yaklaşılmaz düzeydeler.ve dahası..
bir üstteki arkadaşın yazı stiline hayran kaldım.bu şekilde arayış yapılınca bulunuyo mu lan sahi?
"sikecek am arıyorum" sözlük kızlarının içi titremiştir.
oha aq adam Gmail hesabını yazmış beyler napıyorsunuz aq bu kadar düşmeyin çıkın sokağa ya ciddilerse sorun büyük yalnız.
ay öle bişi olabilir mi? lütfen olsun çünkü.
sanal sohbette olur diyorum.
Bir kere de kura çekerek eşleşelim.
1.84
80
Bazen esmer bazen kumral
Eğilmeden pipimi görebiliyorum (yani göbek filan yok)
Tejjübeli
iki dil bilen
Vs
Vs...

Taliplerimi bekliyorum.
Ellere var da bana yokmu denebilecek erkeklerin topluluğunun oluşturduğu ilan bağlığıdır. Gerek yok sevgiliymiş falan filan. Kafan rahat en azından sana bağlanacak insan yok. Hayatını sikip kenara atacak insan yok la daha ne istiyosun. Duygularını köpek tasmasıyla gezdirip sokak sokak gezdirmiyo. Niyet belli daha fazlasını bekleme deniyor. iki taraf için de belli yani. Daha fazlasını bekleme diyorlar.
183
80
Esmer
CD
Submissive.
kepçe kulaklı, kocaman burunlu, pörtlek gözlü, kel ve göbekliyim.. bunlar fiziksel özelliklerim. aynı zamanda cahil eğitimsiz lise terk ve dar görüşlüyüm. üstelik fakirim.
bile bile lades demek isteyenler mesaj atsın yeter.
Attım oltamı bekliyorum.

185
Mimardan hallice mühendisten yerlice.
80
Kaslı
Kumral
35 dk performans
168 dk/darbe.
enine boyuna kocaman bi kız arıyorum. netim.
Bulvar gazetesi erotik reklam ilanları sayfası tadında yine buralar.
Kaldırdım bekliyorum, rastgele herkese.
düşüyo mu genşler.

(bkz: kaç kaç herif kaldırdı)
abi boşalırken yazmış.
özet geçiyorum azmış.