bugün

vay amına koyim ciddi ciddi yazmış ya la bi de?
benim adım sinan soyadım inan 19 yaşındayım, yakışıklıyım babam emekli ssk baykur 19 yaşında adaylarımı bekliyorum. Beni beğenen gelsin. muck.
bir adet tabanvaya sahibim. taliplerimi beklerim.
yok daha neler amk.
aranan cinsiyet: delikli bi uzvu olsun yeter
aranan yaş: 50-90
maddi durum: iş hanı var bizim komşunun yani
araba: mevcut pazardan aldım ama çin malı değil
ev: babamın evi
lokasyon: genel olarak venedik, bazen paris canım sıkılırsa londra ama sen iste kuzey korede bulaşalım

fuckbuddy'lik müessesesi isteklerinize göre genişletilir, olgun ve dolgun seviyorum, siz yaşıma aldanmayın arakadaşlarım 10 gösteriyorsun diyorlar, rahatlamak ve tanışmak amaçlı oyun oynar çizgi film izleriz.

daha fazla bilgi için mesaj kutusu.
Burayı kerhane sanmaktır. Ayıptır günahtır.
Araba: pazar arabası
Boş ev: yok
Maddi durum: hergün 4-5 kapak yada bir sarma içecek kadar
Not: gelende pişman gelmeyende..
Aranan cinsiyet:bayan
Yer:kocaeli
Boy:174
Kilo:63
Garanti süresi:isteğe göre
aranan cinsiyet: erkek

yer: istanbul

boy: ne uzun ne kısa olsun

kilo: ortalama olsun

akşama halı saha maçı var kanka özelden yazsana.
sonunda herkes amacını belli etti. üzerine alınmasın bazıları ama gerçekten durum vahim bu kadar sex ve saçmalık dolu başlıktan sonra bu duyuru gayet yerinde olmuştur.
- bilecik te yaşayan...

bence bu kriterden sonrasını yazmama gerek yok.
istanbul kadıköy civarında yaşayan. mümkünse çok konuşmayan.

- 16 cm (yalansız). ayrıca erkeğimiz cidden yakışıklıdır. pişman olmayacaksınız.
20'lerin ortasında taze genç erkek. std yok. Temiz ve özenli. temizliğine özen göstermeyen kadınlar yazmasın. konuşması düzgün tipi de idare eder, muhabbete gelecek birilerini arıyorum. Sonra ne olacağına beraber karar veririz. (900'lü hat tanıtımı gibi oldu biraz)
uludağ sözlük orospu aranıyor ilanlarının kısmen ingilizcesidir.
günün geç saatlerinde cinsel arzularına yenik düşen genç yazarlarımızın verdiği ilanlardır. (bkz: bir umut kapısı olarak uludağ sözlük)
meslek: nügraf.
Sadece yaşantı değil ayrıca kayıtta olacağız, tam anlamıyla cinsel ilişki olmayacak, çamaşırlar çıkmayacak ona göre.
24 yaşlarında 183 boyunda 72 kg esmer siyah saçlı kahverengi gözlü bir adet bayan aradığım hede.
20-30 arası 1.75 üstü kilolu olmayan temiz bir bayan arkadaş. Evet.
lan buraya bayan nickli biri yazsa mesaj kutusunu yıkarlar yıkarlar.
uludağ sözlük gibi bir liseli ergen yuvasında, bu tür ilişkilerin içinde olmak çok sakıncalı.
evet evet böyle şeyler sakıncalı ama görükle den arkadaş varsa mesaj kutusuna beklerim.yaş 30.
Dünün osbircilerin bugün fakısbadiy araması.
şaka maka değil ciddi ciddi sevgili muhabbeti yapmayacak bir hatun arıyorum. ilan fakbadi filan ama daha çok dertleşip sohbet edip iyi vakit geçirebileceğim birini arıyorum seks sonraki mesele.

yaş 22 ona göre.

izmir'den olması makbuldür aksi de mümkündür haydin iyi akşamlar sözlük insanları.
yaş 23 buçuk.
ingiliz olma şartı var.

Nasılsa ingiliz yok burda vereyim ilanı hahayt.
yas 27 merak eden mesaj atsin.