bugün

Olm.

Üç beş kişi bir grup, oluşum kurmuş. Katılmak istersin, sonra gün olur çıkmak istersin. Yani girersin çıkarsın.

Niye bu kadar mesele ediyorsunuz kendinize? Uymuyorsa, çıkarsın gidersin , herkes selametle.
Dövüşmen guzularım biz bize lazımız ki kan kaybetmeyin böyle cedelleşmeler enerjinizi sömürür.
Discord ne? Türkçesi yok mu bunun?
Dinsizlerin, kitapsizlarin, hdpli-pkklilarin olduğu grup zaten. Çokta önemli değil.

Gereken yapılacak.
lan bu aglaklar gene mi hortladi.

dunun begenilen entrylerine bir bakayim dedim. ohooo aglayan aglayana. ne hopladiniz hop hop ya ahaha.
discord grubu kurmak bedava lan, merakliysaniz acin bir grup dalganiza bakin.
bu arada cok da onemli degil diyen kisi dunden beri gotunu yirtmis bilmem kac tane entry girmis puhaha.

neyse efendim ben gercek yuzunu anlatayim. kadin taklidi yaparak gruba girmistim ben. goguslerime portakal koyup got buyutucu kulotla arz-i endam edince hemen gruba aldilar. sonra bana bakire misin diye sordular. evet deyince gazozuma ilac katip seytana kurban etmeye kalktilar. kurban ayini sirasinda beni soyduklarinda kiz olmadigimi gorduler. cok kizip cukumu kestiler ve beni gruptan attilar. cukumun akibetini sonradan ogrendim, cinsel gucu arttirmasi icin suyuna corba yapip icmisler. iflah olmaz bunlar.
hayal kırıklığına uğrayıp discord için höykürenler...

https://www.youtube.com/w...&list=WL&index=43

bu discord vs oluşumlara tuz görmüş hıyar gibi koşup sonra şöyle böyle diye ağlamalar en basitinden iki yüzlülük olur.
kimisi bacak arası kimisi kafa yapısı diye bu vb oluşumlara dolup (buna uludağ sözlük de dahil) sonra ağlamaları yok mu, acısam mı gülsem mi bilemiyorum.

hele ki din dil ırk kimlik inanç ideoloji diye saçmalayarak saygı diye bu platformlarda oluşumlarda sayıklamaları yok mu?
unutmayın ki kimse sizin (en azından ben) ne olduğunuz, neye inandığınız, değerleriniz nedir umursamıyor. bunun için saygı diye sayıklamayın.
size bir anlam ifade etmeyen şeye saygı da duymazsınız değer de vermezsiniz. bunun için saçmalamayın. pazara çıkıp elma aldığınızda saygı duyacağınız ve değer vereceğiniz tek şey elmadır. aslında elma bile değil, bu elmayı alacak birikime, satın alma gücünü size verene saygı duyarsınız. kalkıp elmayı satan pazarcıya saygı duymazsınız. onun dininin milliyetinin ideoloji ve düşüncesinin sizin için bir anlamı yoktur ve anlamı olmayan şeyin sizin için değeri de olmaz.

bu vb oluşumlarda yaşanan sadece ego benlik orgazmıdır.
ben zaten annem izin vermediği için o guruba girmemiştir. iyi ki girmemişim !..
giren bir arkadaş demişti ki ; içeri girdiğimde memelerini sıvazlıyorlardı. gerisini siz düşünün artık.
https://www.uludagsozluk.com/e/46860261/

Vah vah çok üzüldüm. Siksiz kalmanıza.
rahat olun daha yeni başladık.
Özelden saldırıyor hdpkklı discordcular. Devlet düşmanları.

Sizin bir tane yavşağınız bütün itibarıyla uçuruldu.

Beni özelden tehtit eden isveçli pkklı gavat sende uçacaksın.
Hem sözlükte yazacaksın hem sözlükten adam kaçıracaksın. Hassiktir bok. Topunuzu sözlükten kazıyacağım.
Bu sözde discord grubu sahte tatlı su solcularından oluşmaktadır, bunları sözlükte barındırmayın, muhaliflik kisvesi altında hertürlü pisliği yapacak kapasitedirler bunlar, maalesef alayı aşırı sol /dhkpc ve pkk sempatizanı yazarlardır, Birtane velet yazarları da bana çatıyor, la olum o discord grubunda nasıl Erdoğana saldırdığınızı cümle alem biliyor zaten , daha birkaç ay önce dinsiz kitapsız nickli başkanınız buradan nasıl şutlandıysa, o aşırı sol marjinal discord grubunuzda da hangi yazarlar bulunuyorsa onlarda silik yiyeceklerdir, bu vatanı ve sözlüğü de muhaliflik kisvesi altında bölücülere teslim etmeyiz bunuda bilesiniz, Çakallar sürüsü sizi.
görsel
Konuyu tam acalim beyler. Su an kuruyemiscideyim. Ona gore cekirdek falan alacagim. Swh.
karı var mı?
Gizli tarikat gibi bir şey herhalde. Aranıza gelsem çok iyi olur.
tanıkların konuşmaması halinde türlü işkencelere maruz kalabileceği etkinlik.
sırf beni AKP'li ve Müslümanım diye gruptan attılar. bunların derdi discord değil, bunların derdi islam...
--spoiler--
grupta olmayan insanlar için sallayıp tutuyorlar. yani burada entrylerini favladığınız adamlar arkanızdan atıp tutuyor.
--spoiler--

Çokta ipimizde olan durumdur. Eşşek anırdı diye rahatımız bozulmaz. Orda dönenleri sözlüğe taşımasınlar yeter.
özelden benden kadın yazarların nickini isteyip sulanmaya kalkan aveller var.

başka kapıya s*kt*r*n gidin.

ihanet şebekesini çökertmeden ifşa etmek yok.
özel mesajlardan merhaba falan yazıyorlar...
istiklal mahkemelerinde yargılanacak hepsi.
Discord kullanan toptur.
2012 yılında Uludağ sözlük radyo vardı, onun gibi bir şey galiba.
Mirc gibi yazıyordu herkes.
Zall dede olursun yakında.
Operasyon grubudur. Kurdukları grupta birbirlerini gaza getirip sözlük içinde algı veya linç operasyonları yaparlar. hepsinin ifşa edilip sözlükten tek tek ayıklanmaları gerekir.