bugün

yas:17
bölge:ege
zaman:ne zaman bakarsam
karakter: böyle bi ilk baslarda asabi, soguk lan bu diyorsun ama anlayıslı.
Dinler konusmaz.

Anlatın...
hiç tanımadığınız birisiyle konuşmanın her zaman bünyede daha rahatlatıcı etkisi olduğunu düşündüğümden var olmak istediğim oluşum şeysi.

zaman:online gördüğünüz her an.
yardım:dinlemek, naçizane fikir vermeye çalışmak. aslında karşılıklı dertleşmek işte...
hiç tanımadığınız kişilerle konuşmak daha güvenli ve daha rahatlatıcıdır bu yüzden güzel bir oluşumdur.
her türlü mesaja cevap yazılır.

yas :27

itinayla dert dinlenir.

off sıkıldım..

vay efendim seni bu saatte çekemem.

dur bekle mesgulum.

hadi baska kapıya gibi karşılık almazsınız..

envai konuda seviyeli ve ciddi biçimde cevap verebilitem mevcuttur. müracaat özel mesaj butonu..
anlatırsanız ekime, anlatmazsanız s.. neyse.
yaş 19
sen kimsin?

valla başım ağrıyo,hiç dinleyecek halim yok.
gidiyorum şimdi online olunca mesaj atabilirsiniz, dinleriz.
uludağ sözlük konsomasyon servisidir.

içkiler şirketten, o tamam da, database ne amk?
sadece sevişmek isteyenler ulaşsın lütfen.

yaş, kuru fark etmez, alayına gider.
anlatın dicem ama sonra aşık oluyosunuz.*
yaş 18
Universitye hazırlık malum sınava az kaldı.
Her konuyu dinleyebilecek bir insanım.herkesle iyi geçinirim tabi karşı taraftaki sınırlarını aşmaz ise.
(bkz: adım samuel 25 yaşım)
dinlerim, sadece dinlerim. atarım hafızaya, sonra tarafsız öneri veririm, seçenekler sunarım. anlatmak bedava.
ben samuel 25 yaşındayım.
kendi derdime çare bulamasam da başkasına çözüm üretmekte üstüme yoktur, can kulağıyla dinlenilir efenim.
benim derdim bana yetercilerden değil, aksine ne olursan ol yine gel mantığıyla hareket edenlerdenim.
karşılıklı olursa daha makbule geçecektir.

o mesaj kutum hiç yanmayacak dimi bu sebepten dolayı. çok ayıp. *

yer: istanbul

zaman: belirsiz

konu: sevgilim beni anlamıyooo tarzı dışında kalan konular.

iletişim: tercihen sözlük içi mesaj. alımlı ve güzel bi kadınsanız ve ayrıca türk değilseniz(türkseniz dilara gönder olmanız gerek) karşılıklı kahve veya çay içilebilecek herhangi bi yer.

yer:fildişi sahilleri

konu:gemiler,kuşlar falan

yer: kadıköy

konu: ölüm
sosyalleşme açlığı çeken insanların oluşturduğu database.
zaman: gecelerin sabaha bakan saatleri
konu: magazin ve matematik dışında her şey olabilir
yer: şehr-i eski
karakter: olaylara bakış açısındaki inanılmaz rahatlık göze çarpmakta.
zaman: en erken ağustosta askerdeyim. çalışmıyorum, ağustosa kadar beni işe alabilecek bir insan çıkmayacağı için ağustosa kadar her zaman boşum.
karakter: dinlerim, söylediğine hak veririm, hep huyuna gidiyor gözükmemek için 1-2 ufak çıkış yapar yine dinleme moduna girerim.
konu: fark etmez fazla. zaten illa ki o olaya benzer bir olay yaşıyan tanıdığım vardır, ordan örnek veririm.
insan
yer: eski köprünün altı
zaman: saat 3,4,5 civarı
konu: amor platonicus
karakter: acaip
zaman: istediğin zaman.
mekan: istanbul'un lüks semtlerinden levent'te bir öğrenci evim var, genelde tek kalıyorum. ama "yok senden koykuyoyum beeenn" derseniz istediğiniz her yerde olabilir.
karakter: anlayışlı, çok konuşan ve çok dinleyebilen, bildiğin ramiz dayı kıvamı.
ortam: birafm eşliğinde içmeceler, alkoller benden.
konu: sevgilisi tarafından hunharca aldatılarak terkedilmiş bir erkeğim. yani duygusal konulardan tut, "ne olacak beşiktaş'ın hali?", siyasetten, dinlere kadar herşey.