bugün

yanlış yolda yürüyen yazardır. yanlış yol derken buradaki bazı tiplere müsamaha gösterme konusunda diyorum. muhtemelen insan olarak karşısındakini kırdığını düşünüp afedersin falan demiş ama yanlış tam olarak işte bu..

sen insani olarak kusura bakma dersin ama karşındaki insan değilse onu alır evirir çevirir sana karşı kullanır. böyle tiplere acımayacaksın vurduysan daha sert vuracaksın. bunlar bundan anlarlar dostum kusura bakma kırdım seni galiba falan dersen hemen pisliklerini foseptiklerini üstüne saçarlar seni ezmeye çalışırlar. yancıları da hemen leş görmüş sırtlan gibi toplanırlar arkasına. böyle tiplerde kırılacak bir kalp yok onlar istiyor ki herkes yedi göbek sülalelerine küfür etsin onlar küfürden hakaretten aşağılanmaktan hoşlanır. o yüzden demem o ki boşuna kendi üzme hak edene hak ettiğini ver emin ol onlar kırılmaz üzülmez çünkü insani değerleri yok. herkese küfür etmekten sataşmaktan pislik yapmaktan zevk alan tipler bunlar karşılığını da aynen vereceksin.
Nickaltında sözlüğün şanlı akcivelekleri havladığına göre iyi bir yazardır. Sana kötü ödemelerinde hayır var bro, üzülme. Canlarını iyi yakmışsın bu itlerin anlaşılan.
aşağıda bana aptal demiş tarih cahili demiş, teşekkür ederim.
bu arada frenk kokoş ile arası nanemolla galiba,çok üzüldüm.

ikisine de kokoreç ısmarlayacağım bostancı'da üçel'de (daha iyisi de var ,evde yapıyorum,buyursunlar gelsinler kokoreç-lee cola)
Türkiye'de siyasete giren ben müslümanım diyen kim varsa bilerek ya da bilmeyerek kafir olmuştur. ben kafirleri desteklemem.
(bkz: istemeden kendini de kafir ilan etmiş oluyorsun bu durumda galiba.)

rte de olsa biliyorsa ve hala dönmüyorsa kafirlerden farkı yoktur.

benim siyasetle işim olmaz yönetim şekli olarak demokrasi ve cumhuriyeti sevmem.
Sözlüğün en iyi yazarlarından biri.
Aklı olup ama fikri olmayan yazarlardan .
cahil çocuk.. bunun gibi çok yazarımsı var başlık yerine yazarları tanımlıyor x yazara istinaden yazmayı yazarlık sanıyorlar. birde bıunlar okul okumuş tipler hesapta başları sıkıştığı an cevap veremez hale düştüler mi hemen en basit olanı yazar şeyh falan derler şehlerle işimiz olmadı işi olanlarlar düşünsün.
laik ve çağdaş olmayı sokakta sevişmek zannedenlerin beğenmedikleri yazardır. sen yazmaya devam et kardeşim boşver bunları. bunların tek anladığı şey eşek kovalamak fuhuş yapmak belden aşağı mevzular..

dikkat edersen ağızlarında sürekli milletin penisi vajinası memesi orası burası var. biraz sıkıştırırsan hemen ana avrat küfür ederler. sorsan hepsi müslüman muhafazakar insanlar ama yanındaki adamın annesinin kendi annesi gibi olması gerektiğinden bile bihaberler. nasıl çocukluk yaşıyorlar ise bilinçaltlarında hep yukarıda dediğim gibi milletin penisi vajinası geziniyor her konuyu oralara bağlıyorlar.
şurada (#46638603) eşşekçi falan yazmış.

abilerinden ne görüyorsa onu yazıyor çocuk bi abi yapmış kendine diz çöküp onu yalıyor beni nerede gördün başıını mı tutun nasıl büyükmüydü delikanlı.?
Sildirmiştir.
Ya niye gittin daha karpuz kesecektik.
unutursam basur memem kurusun,hatırladıkça eşek siki aklıma gelecek,çankırılı imiş, yakışır...

kız gelince cama üç kere vur.