bugün

Yok arkadaşım yok böyle lumpen yokluk içerisinde insanların bulunduğu sözlük ortamında da seveni çıkmamışsa umudunu kaybetmiş yazar. Zaten umuda bel bağlayıp yaşamaz.

Natalie sana da aşk olsun ben öyle bir insan mıyım.
şu sözlükte seveni var mı merak eden yazar.

bir tane sevenim yok dışlanmış hissediyorum...

edit: inanmayacaksınız biliyorum ama vallaha da billaha da bir tane varmış... mutlu oldum lan..
157 tane entry girilmiş hala kendinin seveni olup olmadığını merak eden yazar.
Vay beni insandan saymayan yazar. Ben Varım abi ne çabuk unuttun?
nickaltında bir tane seveni olmayan yazar. pardon bir tane var seven gece mesaj attı seviyorum seni ama beni trollerler diye nickaltına yazmak istemiyorum dedi...

sizin yüzünüzden nickaltım az güzel insanlar yazamıyor, pislik troller allah belanızı versin.

bunu yazan da sözlüğün en nadide çiçeği çok güzel bir 22 yaş üstü hanım kızımızdır.

bir tane bile sevenim var yeter ama daha fazla da olabilir..

edit: misaki de var eveet iki oldu iki değerli insan..
siyasi entry kasayım derken rezil olan ergen. ocak dışı yaparlar aman ha.
Çaylak olacak yazar. Arkadaşım moderatör denen zaat-ı muhteremlere küfür etme çok alınganlar.
Çok güzel bir rüyadan uyanmış mutlu yazar.

Çok sevdiğim bir ünlü hayranı olduğum kadın bana aşık olmuş senden çocuğum olsun diyo ben de salak gibi kendime güvenmiyorum seni taşıyamam diye reddedip gidiyorum...

Üzülsem mi aglasam mı bilemedim..

Ama hoşuma gitti böyle güzel bir kadını reddetmek ama çok seviyorum neden reddettim ki..

Yorumlayabilecek birisi var mı aranızda...
Gotun acikta kalmis.
22 yas ustu kizlari anca ruyasinda goren yazarimsi.
Rüyasının yorumlanmasını isteyen yazar.

Otuz bir çekerken biraz farklı ünlülerin çıplak resimlerine bak; aynı ünlüye baka baka rüyalarına girmiş.
Ben size ne ettim la saldırıyorsunuz..

Reddedildiyseniz hatırlamıyorum kusura bakmayın,

Üstüne gidilmemesi gereken yazar.
ilk artımı verwn ilk basligimi acan zati muhtrem. Hosbuldum can sagolasin.
sözlükte destek verirse yerel seçimlerde aday olmak istiyor destek verir misiniz lan..

siyasete girmeyi planlamış çalışmalara başlamış yazar.
Anormal.
sözlük '' de '' destek verirse yerel seçimlerde aday olmak isteyen yazar.

komik desen değil, gerçek desen değil. manasız bi adam bu amk. kısacası, teneke. ses çıkarıyor bolca.
Kahveye içmeye çağırmış yazar.
22 yaş altı ergenlere sadece "hımmok" diyor başka da bir şey demiyor..

yazmayın diyorum yazıyorlar..
asgari ücretli kategorisine mensup fakirdir. 7/24 çalışan bir mcdonalds ta gece vardiyasında patates kızartıyor sanırım...
Sen zenginsin de ne oldu aynı yerdeyiz bak!
Haddini bil azcik ilgilen benimle..
Bekle bebeğim az kaldı ağustosta 22 oluyorum dediğim yazar. Şaka bir yana severim kendisini.
Beni seven bildiğim iki tane yazar var onlar da nickaltına değil kalbime yazdılar..

Misaki de seviyor etti üç başka da yok.

Sözlükte Sevilmeyen yazar.
Uğurlu sayısının 2 olduğuna inandığım ya da 22 yaş ve üstü kızların sadece kız olabileceğine inanan yazar.
troll gibi görünen ama troll olmayan yazar. sonradan fark ettim, tamamen makara yapıyor kendi halinde eğleniyor. sanıldığı gibi abazada değil, gayet efendi, kişisine göre konuşuyor sanırım.
edit: kimsenin alıp verdiği yok, 30 yaş üstü anne yazarlara saygısı hürmeti varmış.
Bugün bir değişiklik farklılık hisseden tuhaf ama mutlu yazar.