bugün

şerefsizin önde gidenidir, tamam. ama annesine küfür etme konusunda niye bu kadar istekli olduğunuzu anlamıyorum.
hayvanlar konusunda çocukluğunda eğitilememiş olabilir belki büyük ihtimalle. yoksa böyle aşağılık bir davranışı yapamazdı. yine de yazık lan annesine de.
kendisinin yaptığı pisliği eleştiren, yeren, aldığı cezayı yetersiz gören, ağzının burnunun kırılmasını değil sadece ve sadece hakettiği cezayı almasını, toplum önünde suçunun cezasını çekmesini savunanları linç girişimi yapmakla eleştirmeye kalkan, alakasız konulardan bağlantı kurup "ehm ama bu ülkede ölen insanlaaa vaa" diyen embesil beyinlileri gördükçe sözlük denen ortamın bile gerizekalı yuvası olmaya başladığı anlıyorum.

siz sike oturur gibi hevesle oturun yerinizde, götünüz kımıldamasın hiçbir şeye. aklı başında insanlar gereken tepkiyi gösteriyor, gösterecek...
insanlardan bir kez daha iğrenmeme sebep olan yaratık.

umarım hakettiği cezaları en ağır şekilde bulur, o, o bu şerefsizliği yaparken gülen arkadaşları, bu durumun arkasından geyik yapan yaratıklar.. hepsi hepsi...

yalnız bu eziğin önde gideni yaratığın yaptığı pislik olaydan sonra onun yaptığı iğrençliğe gelen yorumlar sayesinde de iğrendim kafa yapılarından..

kardeşim hala "ama siz de kurban kesiyosunuz, ama siz de tavukları kesiyosunuz ne kadar ikiyüzlüsünüz sizi mükücanlar sizi" yorumları yapanlar var allahım sen sabır ver.

evet evet hala yüzyıllardır eti en önemli besin kaynağı olarak kullanılan hatta bunu eleştirenlerin bile löpür löpür etini yediği bi hayvanın gerekli koşullar sağlandığında usulüne göre kesilmesiyle kutusunda uyuyan ve ne etinden ne sütünden yararlanılan, kendi aleminden başka kimseyle alakası olmayan bi hayvancağızın işkencelerle öldürülmesine aynı gözle bakıyolar allahım ağlamak istiyorum sen hepimize akıl vermiştin, e şu kullanma yeteneğini de herkese vereydin ya... bu sizin yaptığınız var ya tamamen; fırsatını bulduk (bkz: hadi dine bok atalım)

bari şu iğrenç olaylar karşısında insanlık adına düşünün ideolojileriniz uğruna değil..
o kadar yazayım dedim yazamadım, iyi bir fikir uyandırdı içimizde.
teşekkürler ufuk!
yazık diyodum çok abartılıyo falan ama videoyu izledim gerçekten orospu çocuğunun en önde gidenisin sen.
(bkz: tekmelenerek öldürülen kedi için imza kampanyası)
her insanın içinde kötülük olabileceğine inanırdım ama bu kadarını... lanet olsun bunlara!!
arsızlar bir de onlar hakkında yorum yapanlara hukuki işlem yapacaklarmış.
yok artık yüzsüzlüğün daniskası!!
şerefsizliğini baki kılmak için adına bir web sitesi açılmış kedi katilidir.
--spoiler--
Ben Ufuk Günaydın,
10 Ekim sabah karşı izmir Bornova'da aciz bir kediyi aşağıdaki videoda göreceğiniz şekilde katlettim.
Ceza olarak sadece 657 TL ödedim.
BENi UNUTMAYIN LÜTFEN!

Ekşi Sözlük'te ben
iTÜ Sözlük'te ben
Uludağ Sözlük'te ben
Haberlerde ben
Kedi katiliyim ben
Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi'nde okuyorum ben
Tunceli'liyim ben
Şerefsizim ben
Şerefsizin de memleketi olmaz!
--spoiler--
http://www.ufukgunaydin.com/
avukatlarına çok iş düşecek kişidir.

nereye baksam bu "insanlık yoksunu" , "sefil" , "zavallı" kişiye hakaret edilmekte.

kaç bin kişiyi birden dava edebilirler? hadi deli cesareti ile bunu yaptılar diyelim. daha beter sinir olunmaz mı bu kişiye? "hem suçlu hem güçlü" edebiyatı yapanların yeri her zaman kanalizyon olmamışmıdır?

şimdi 5-10 sayfa dolusu hakaret ile duruyorsa davalar gelince 100 lere ulaşmaz mı?
mizah dergilerine aylarca malzeme olmaz mı?
arkadaşları da kendisi kadar şerefsizdir.

edit: görüntüleri izlememek için kasmıştım, ama demin arkadaşa gösterirken izledim ve şu anda mide bulantısından duramıyorum. allah belanı versin be senin.
şerefsiz sırf köpeğine eğlence çıksın diye kediyi kutudan çıkarmaya çalışmıştır .
ekşide okudum elinden köpeği alınmış. iyi güzel lakin böyle bir şey varsa kedi katilinin köpeğini katleden bir ülkede yaşıyoruz demektir ki Köpeği uyutulacakmış

buyur buradan yak.
şerefsizin önde gideni arkada kalmayanıdır.
"vakit"leşmenin kimlerin kanında olup olmadığını gösteren bir turnusol kağıdı oluvermiş kişi...
kendisi ve saz arkadaşlarına alternatif cezalar verilebilecek kişi.

-elemanlar bunlar mı? tamam şimdi ters çevirin şu masayı bakiyim.
ne tuhaf bir memelekette yaşıyoruz. manyağın biri kediyi tekmeledi, kafasını ezdi. insanlık adına herkes ufuk günaydına saldırdı. izmirliler çoştu, adama küfür etmek için site açıldı. herkes ana avrat sövdü. kediyi ezdiğin gibi seninde kafanı ezeceğiz dendi. olayda öldürülenin masum bir kedi olması insanın içini gıçıklıyor, gerçekten canını sıkıyor. herkesi bu kadar delirten şey ise bu olayın görüntülerini tvlerimizin başında izliyor olmamız. uyuyan bir kediye merhametsizce saldıran gençliğimize bakarak psikopat tepkilerimizi koyuyoruz

fakat kimse sormuyor bu gence, bu özgüveni nerden buldun diye. neden öldürdün bu kediyi veya köpeğinin bir kediyi parçalarken izlemek neden hoşuna gidiyor diye.

ben size söyleyeyim hemen, çünkü bu memelekette bebek katillerini dahi kahraman ilan edenler var. onu besleyen koca bir devlet var. savunmamız bebelerin katilene hesap soramayan koca bir millet var.

katil olmanın sıradan olduğu bir memlekette yaşıyoruz biz. o kedi bile hepimizden daha cesur. dört manyağın deliliğine ve pitbull köpeğe rağmen korkakça kacmadı.

(bkz: abdullah öcalan)
google'da orospu çocuğu diye arama yaptığınızda bu herifin* sıfatının çıkması gerekir aslında.
elime geçirdiğim takdirde komaya sokmakta tereddüt etmeyeceğim yaratık.
ufuk u evinde okulunda gördüğün yerde protesto edersin en doğal hakkın. olay sırasında dikkat edin olay sırasında diyorum gerekirse kavga bile edersin, ama bunun dışında hakketti diye küfür etmek öldürmek dövmek gibi anlayışlar insana yakışmaz muhakkak ki merhameti sevgiyi tatmamış bir insan, ona onun gibilerine bunları aşılamanın yolunu bulmak lazım. yoksa ne bunun gibiler biter ne de küfürler.
Sevgi nedir bilmez hasta,acınası hatta adına üzülünesi bir varlık.
ölmesini istediğimdir can çekişe çekişe.
bir yerlerde bazılarının hala '' alt tarafı bir kedi, niye bu kadar büyütüldü'' diye savunmaya çalıştığı gereksiz yaratık.başı ezilesice.
heryerine tak takıştır, bu gençliğin ağzıyla şekil olduğunu zannet, ona buna hava atmak için en popüler köpek olan pitbull besle. içinde bok taşıdığını göstermemek için şu sıfatının gerçeğini göstermemek için kılık kıyafetlerini düz hatta çalışkan öğrenci ol, üniversite kazan ama insanın en önemli varlığı vicdana sahip olamayınca bunların hiçbiri beş para etmiyor işte...
(bkz: sen hala gebermedin mi)
bir canı vahşice öldürmüştür fakat bu olaydan sonra kimi insanların içinde de bir ufuk günaydın'ın barındığını ortaya çıkarmıştır. adam kediyi tekmeleriyle öldürüyor,tamam. bir canlıya gözünü kırpmadan kıyıyor. o da tamam. ancak birileri de kalkıp "ufuk günaydın'ın beyninin pekmezini akıtmak istiyorum" "ufuk günaydın'ı canlı canlı toprağa gömmek istiyorum" vs diyor. peki bu şekilde konuşan kişilerin ufuk günaydın denen ruh hastasından ne farkı kalıyor?