bugün

Kurgususunda bolca flashbacks olan dizi.
Turk dizilerine yapismis olan senaryolardan farkli bi yapim .bu cok onemli bi ayrinti bence. Onceden fatmagul vardi su an siyah inci var mesela. Artik bu kaliptan cikilmali. Cekimleri ve muzikleri gayet basarili. Her oyuncu kendi karakterini yansitabilmis bence. Basarililar. Kendine ceken bir havasi var. Olumsuz tek yani suresi. Fakat bizde bu dizilerin surelerinin kisalmasiyla ilgili asilacak daha cok yol var. O yuzden bu dizimizde de biraz uzun sahneler var bakismalar vs. Bunun disinda sahne cekimleri basarilidir, izlenesidir.
tek bir şeyi anlamıyorum, bu dörtlü her bölüm sonu kanlı bıçaklı hale gelip bir sonraki bölümde nasıl canım cicime dönüyor? n.ş.a.'da iki kadın küstü mü geriye kalanlar da Nil Nehri gibi ikiye ayrılır, hiç bir problemleri olmamasına rağmen o iki ayrı gruptaki kadınlar da birbirlerine düşman olurlar. yani biz böyle gördük.
Dizide çalan müziklerin alakasız ve saçma ötesi olduğu dizidir. Millet abiye giymiş, arkadan Ceza rap yapıyor, tööbe Tööbe...
merve'nin yalnız bırakılmasıyla işin içine heyecan ve merak katmıştır.
Şimdi kadınlarda söyle bir durum var cok iyi anlasan iki kadını ele alalım mesela birbirlerinin arkasından mutlaka atıp tutarlar hadi diyelim atıp tutmadı mutlaka ona üstünlük kurmaya calışır aa mervenin önünden geceyim görsün çatlasın falan. Ulan 2 dk önce merve aglarken aşkom mervenin bi sorunu var onu çözücezyeau yodun şimdi neden çatlasın bu merve. Yok arkadas erkekler arasında böyle götlükler yok mesela. Dizidede bu cok iyi işleniyor bi bölüm bıcak bıcaga gelip öbür bölüm cheesecake yiolar.
azıcık ucundan öldürerek icra edilen cinayetlerdir.
sıçıp batıracağının ufaktan sinyalini vermiş olan dizi. iki defa reklam verdi ve reklamların bitişinde sahneleri geriden aldı. demek ki senaryoyu ilerletemiyorlar. bir de arzu bir günde iflas etti yahu böyle saçmalık mı olur? azıcık mantık beybi.

edit: ben böyle dedim de arzu son anda yine yan çizdi, qahpe. tamam tamam fena dizi değil hadi.
cinayetin ufak tefeği mi olur aq.
sürelerini kısaltmadıkları veya senaristler kendilerini geliştirmedikleri müddetçe yerinde sayacaklar diye düşündüğüm dizi. son 15 dakikaya bütün aksiyonu sıkıştırıp tüm bölüm sıkıcı olmaları yüzünden uykumuz geliyor ekran başında. beşiktaş gibiler bir devreyi hep piç ediyorlar maç sıkışınca oynamaya karar veriyorlar.
4 lise arkadaşının birbirlerinin arkasından iş çevirdikleri dizi. Beni hiç sarmadı çok sıkıcı.
bir tutam et bin kusur örter dizisi.
dün akşamki izlenme oranlarında edho'yu ab grubu ratinglerinde sollamıştır.

http://www.medyatava.com/...eki-tahtindan-etti_151868
başroldeki kadınların gözlerinin rengi ortaya çıksın diye güpegündüz bile dayıyorlar alttan ışığı, çok rahatsız edici.
Bi kere en basta isminden dolayi o saatte o kanalı hiç açmadım.
2 haftadır kızlarım için diye bir dizi başladı.
Fikret Kuşkan da var. Ilerleyen bolumlerde kızları için cirpinacak olan bir baba profilini gormeyi tercih ederim.
Hem Cinayetin ufak tefeği nası olur ki.
Çoluk çocuk izlemese bile fragmanlarını görüyor. Çok sakıncalı buluyorum.
Aşk-ı memnu'dan bu yana herkesin el ele izlediği (bu nasıl tabirse) bir dizi olmamıştı.

Beni de fena çekti içine, oya karakterinin asaletine bayılıyorum ama o dudaklara bi ayar çekilmeli, her an ''say my name, say my name, fuck me'' diyeceklermiş gibi duruyor.
Ufak tefek cinayetlerde her seye ragmen en cok merveyi sevenler fav.
Merve gibi bir şam şeytanının serhan’ın masadaki şu hal ve hareketlerinden sonra şüphelenmemesi komik olur.

Şimdiye kadar izletmeyi başaran star tv dizisi.
Arzu gibi kadınlara burcu gibi kadınları tercih ettiğiniz için sürünceksiniz mehmet ve benzerleri..
Bu Edip ne ile geçiniyor yahu?
Yıllar önce öğretmenlikten atılmış, mesleğini yapamıyor, altında lüks cipi, manzaralı dairesi, turşuya 80 TL ödemeler falan... Ne iş aga?
tatlı küçük yalancıların başka versiyonudur.
Bu edip de iyice itici olmaya başladı ha. Saçmasin edip. Hem yemiyor söylemek oyaya aşığım sana demek hem de bi sahiplenme çabası kendine çekme çabası. Oyaya ne işin var bu insanlarla diye atar gider yapıyorsun kendin ayrılamaz oldun. Peheey. Korkaksın edipciğğğiim. Sevmedim seni.
izlerken serhana hayranlıkla bakan tek ben değilimdir umarım, adam resmen kıskançlıktan kudurdu bu bölüm, standartların üstünde her bölüm merak ettiren öf sıktın artık dedirten yeni dizi. Ayrıca nilayın boşanma salonundaki hali bir mükemmeldi.
son bölümde mert fırat'ın yemek masasındaki mimiklerini keyifle izlediğim dizidir. ayrıca aslıhan gürbüz de süper. bu ara takip ettiğim dizilerden.
Neredeyse 5 saat suruyor. Ben-Hur(1959) 3s32 dk suruyor , bilginize.