bugün

fb değil, genel olarak türk düşmanı. (ki normalde böyle yargılarda bulunmam genelde)

-euro 2016 ev sahipliğini bize değil, 2 kere ev sahipliği yapmış fransa'ya verdi. üstelik fransız platini, sarkozy'den yardım istedi. (terörden dolayı demeyin, o dönem terör batı türkiyeyi vurmuyordu)

-fb-braga maçındaki kararlar. keza daha önceden gs için de hatalı kararlar vermişlerdi.

-fb'ye 3 yıl avrupadan men verdiler toplamda. o dönrm şike yapan, hatta ceza yemesine kesin gözle bakılan bir rumen takımı ise yemedi. 7-1'lik şikeli lyon-zagreb maçını saymıyorum.

-hakan'a verilen men cezası. yemesin demiyorum, trabzon da haklı, ama 4 yıllık davanın cezasını euro 2016'dan 3 ay önce vermek alçaklıktır.

kısacası uefa olmuş mafia.
he türkiyeyi sevmiyorlar.
1- galatasaray cezasını hak etti.
2- hakem kötüydü kabul eğer kanıtın varsa şike teşvik incele. lyon zagrep maçı değil bana göre kirli olan ajax real maçının hakemi (real bayağı yedek çıkmıştı maça) ajax'ın 2 golünü vermedi. yani siz bana göre normal olan 7-1'e bakarken öbür tarafta döndü dönen.
3- hakan çalhanoğlu davasında bildiğim kadarıyla fifa soruşturması. ve bu işler zaten hep uzun sürer. italyanlar şike davası sırasında ya milli takım dünya kupasında çocukların morali bozulur mu diye dert etti mi? her daim din iman açıklama yapan hakan gitsin trabzon ile imzaladığı sözleşmelerin gereğini yapsın.
4- araya galatasaray'ı falan karıştırıp saçmalıklarınıza destek istemeyin.

zaten taraftarı olduğum galatasaray hariç hiç bir türk takımını avrupa da desteklemiyorum. siz o desteğin çoğunu 2000 yılında kazandıklarımıza bok atarak kaybettiniz.
fenerbahçe kazanana kadar türkiye kupası tırt kazanınca önemli. uefa kupası teneke kazanabilir miyiz düşüncesi bile gelince çok önemli.
bizi istemiyorlar.net
1-gs için kötü karardan kasıt men cezası değil.

2-fenerliyim ve hiçbir zaman sizin uefa kupanız için bir şey demedim, geyik yaptıysak her derbi mağlubiyeti sonrası "uefamız var" diyenler için yaptık.

3-mesele hakanın cezası değil, trabzon haklı. ama neden 4 yıl sonra.

4-siyaset farklı, futbol farklı. sırf hükümet ve bazı insanlar böyle diye cezasını biz mi çekiceğiz?
Büyük paralar Dönüyor burada. Bu kadar bilinçli hatalar hiç mantıklı değil Çünkü.
bunca olanlara rağmen asbaşkan şenes erzik'in ne bok yediği hala bilinmeyen kuruluştur.
ivan bebek denen ite verdikleri puan ile niyetlerini iyice belli etmiştir. Hala Fenerbahçe'den birşeylerin hıncını alıyor ve almaya devam edecek gibi. Lobi denen şey de bizde olmadığı için işimiz cidden zor. Allah sonumuzu hayır etsin.
türkleri sevmeyen, ciddiye almayan, diğer avrupa ülkelerine göre türkiyeye olumsuz anlamda çifte standart uygulayan kısacası her avrupa kurumu gibi türkiyeden ve türklerden nefret eden bir oluşumdur.

bunun en son örneğini 17 mart 2016 sporting braga fenerbahçe maçını katleden ivan bebek adlı hakeme yüksek puan vererek göstermiştir.lanet olsun sana uefa, lanet olsun bu şerefsiz avrupa zihniyetine.

http://www.cnnturk.com/sp...n-bebekin-notunu-acikladi
Kel adamlardan hoşlanmam,
Infantino kel.
isviçre polisi tarafından merkezi basılmıştır. Giannı Infantino başta olmak üzere ivan bebek dahil hepsinin soruşturulması gerek. çok günahlar var bu kurumda. umarım temizlenir.

http://www.hurriyet.com.t...fa-merkezi-basildi_futbol
fb ye 4 yıl ıcın kısıtlama koymus klup, yoksa gs nın durumuna duser.
Fair play fair play deyip, para için birbirini siken rüşvetçi orospu çocuklarına ev sahipliği yapan kurum.
euro 2016 kitapçığının 5. maddesinde:
"Her takım, elenmesi kesinleşene kadar en güçlü olduğu kadroyla sahaya çıkar." yazıyor.
Adeta italya ligi ni kalkındırma derneği olmuş kurum. Son aldığı kararla şampiyonlar ligi nde yıllardır bir bok beceremeyen italyan takımlarını yeniden ligde var etmeye çalışacak. inter ve milan gibi 5 senedir Avrupa yi geçtim kendi liginde bile bok yiyen takımlar liglerini 4. Bile bitirseler doğrudan şampiyonlar ligi ne gidecek ve o parayla ihya olacak.

Malum italya da ilk 3 şampiyonlar ligi ne katilma hakkı elde ediyordu. 3. Takım eleme oynuyordu. Gordunuz porto roma yi götünden kan alarak adeta sikerek eledi ve bu yeni uygulama roma , inter ve milan in götünü kurtarmak için bire bir.
üç kağıtçıların yönettiği kurum. uykusuz kalma yat uyu kardeş o zaman çok mu kıymetli futbol. ilginç. evet.
Filistin bayrağı açılıyor diye ceza veren satılmış kurum.
Fenerbahçe manu maçının hakemini değiştirmiş kurum. Alman yerine Sırp hakem vermişler. Mafya amk ibineleri. Evet.
adaletin kılıcı ivan bebek ' in memleketinden geliyor.
https://twitter.com/Europ...status/800707963073732613
galatasarayın uefa kupası var siz hayırdır ya?
dün de söyledim bugün de söylüyorum türk düşmanıdır. türk takımlarının son yıllarda üst seviyede oynamasını istemediği için bile isteye tetikçileriyle kesip biçiyor. he bugün beşiktaş çok mu istekliydi çok mu doğru kadroyla oynadı? tartışılır ama penaltı ve kırmızı kart rezalettir. onun için bu uefa'da alınan böyle kararlara şaşırmıyorum. evet.
her kademesinde yozlaşma olan, büyük takımların kollandığı türk takımlarından nefret edildiği, para nın konuştuğu bir kurumdur. o çekilen kuraların bile temiz olduğunu düşünen gerçekten saftır.
Hadi ulan şimdi de kurtarın bakalım cici Barcelona nızı.
Türk takımlarını doğramasıyla ünlü futbol organızatörü.

Şikenin dizboyu olduğu kurum.

Yolsuzluk ile adı sürekli yan yana yazılır.
Tinercileri atmak yerine uyarı veren kuruluş. Lan bunlar her zaman olay çıkarır ne tutuyorsunuz? Evet.