bugün

ortak nokta egolari'dir.
tıpçı egosunu anlarım da hukukçu egosuna anlam veremem. olum staj döneminde köpek gibi çalışıp para alamıyorsunuz. staj döneminden sonra da aldığınız maaş evi geçindirmeye yetmiyor. şanslı olanlarınız kazanıyor sadece.
Sanat tarihcisi egosu ikisini de döver.
tıpçı açık ara alır.
bir küsür yıl ilaç rebrezantlığı yaptım, allah'ım bu dr.lar da bir şeyi bilmiyorum desinler, bilmiyorum lugatlarında yok, bilmedikleri konu hakkında dahi yorum yapmaktan çekinmezler, ego öyle şişmiş ki rezil olduklarının dahi farkında değillerdir.
çok da fazla şeapmamak lazım bence.
entellektüel olmak zorunda değilsiniz, ki entellektüel olanınıza da hiç rastlamadım.

bir anektodum var bununla ilgili:
dr. muayenehanesine girdim, duvarda, koridorda kandinsky resimleri(reproduksiyon tabi), kandinsky'i seviyorsunuz sanırım dedim, "sen nereden bileceksin kandinsky'i" diye cevap verdi. gülümseyip, iki saat resim tarihi anlatıp, adamı perişan etmiştim.
itina ile delirtebilirim.
egosuz dr.ları tenzih ederim.
hiçbir tıpçı da hukukçu kadar ego görmedim..
gayet deli ve iyi insan oluyo geneli..
hukukçu mu?
ekseriyetle boş beleş tipler..
ağır ergenler..
Tıp okuyan öğrenci egosu alır başını yürür dediğim versus, uzmanlarda o ego yok , intörn gelir bıdı bıdı konuşur.
Üçüncü sınıf sanatçı egosu ikisini de döver.
Hukuk kontenjanları çok fazla olduğu için, hukukçu sayısı da fazla. Haliyle, tanıdığım hukukçularda ego kırıntısı bile görmedim. Mühendislik öğrencileri bile daha egolu. Tıpçılara gelirsek onların egosu daha tıbbı kazanmadan başlıyor.
Bir aşcı egosu degildir. Tanidigim ne kadar iyi asci varsa adamlardan ego akiyor. Sanirsiniz dunyayi doyuruyorlar. Cok unlu zincir bir kurulusun kordinatoru olsun ya da ulkeyi temsil eden bir sef olsun fiskiriyor. Sektor de ciraklik zamanlarin da ezilmis olmanin ya da o mevkiye gelmek icin cok emek vermis olmanin getirdigi bir sonuc olsa gerek. Hos ben daha mezun degilim bazen benden bile fiskiriyor.
mimar egosu arkadan selektör yakmaktadır.
Bir öğrenci işlerinde çalışan memur egosu değildir ikisi de.
bir belediye otobüsü şoföründeki ego kimsede yoktur.
Your ego is may lego kızlar. Salak salak başlıklar açmayın lütfen. Kızarım bakın sonra.
hukukçu egosu daha mantıklıdır kanımca. çünkü en iyi bir tıpçı en fazla iyi bir üniversite hastanesinde çalışabilir fakat bir hukukçu çok başarılıysa hakim savcı olup makam mevki ve yetki sahibi olunca tıpçının egosunu söndürür. dolayısıyla ben hukukçu egosunu daha kabul edilebilir buluyorum.
Hukuk ogrencileri nedendir bilinmez her platformda konuyu hukuk okuduklarina getirir.