bugün

çiğ köfte.
yere tükürmek, izmaritleri yere atmak, yemek yemek.
Cenaze törenidir. Yaşarken kadir kıymet bilmeyen bir milletiz. Bugun daha da iyi anladım bunu.
kurtuluş savaşı, döner, baklava, rakı.
Dünyanın başına bela olup, amına koymak.
Edit: amına koyduklarımız eksilemiş. :D
Avrupaya kan kusturtmak (bkz: m.s 5 yy Hunlar m.s 6yy Avarlar 14yy 1.Murat(Kosova) 16yy Kanuni Sultan Suleyman(Mohac,Plevne) Akka Savunmasi(Napolyon Bon.) 20yy istiklal Harbi(GaziM.KemalPasa)). Yemekler (bkz: yogurt etli yemekler türlüler kebab döner tantuni). Tatlılar. Ülke yönetmek (bkz: var oldugundan beridir 112 devlet kurmasi). Askeriye (buna bakiniz yazmak icin kaynaga bakip butun savaslari dizmem gerek). Nizam ve disiplin (bkz: metenin onlu sistemi). Destanlar (bkz: hunlarin destanlari, manas, ergenekon, tureyis, alp er tunga). Merhamet etmek. Dusmanina bile yardim etmek. Hosgorulu olmak. Vatana ihanet edeni temizlemek (bkz: tasnak hicnak temizligi, sakalli nurettin pasa ve topal osman(kocgiri), tunceli, agri,). Hanedanliklar (Hindistan'da Babur, Orta Asyada Hiva, 600 yil Osmanli. iranda Safevi,Kacar. Misirda Tolunoglu,ihsidiler,Memlukler. Kirimda Giraylar.). Avrasyada(iskandinavya,ingiltere haricinde) gitmedik memleket birakmamak.
Aklima geldikçe eklemeler yapmaya çalışacağım.
Konuşmak.
Geçmişiyle hunharca övünüp şu an hiç bir şey yapmamak.

+abi bu samurayların kılıçlarındaki demir var ya
-haa
+o demiri türklerden yürütmüşler
-eee
+öyle işte. önce bizimmiş yani
- helal lan bize

yukardaki muhabbeti şahsen yaşadım. bundan 3-4 bin yıl öncesi japonlar bizden demir araklamışmışta samuray kılıcı yapmışlar dünyanın en sağlam kılıcıymış. adam bunla övünebiliyo amk. o derece geçmişiyle övünmeyi seven bi milletiz. şu an bi bok yapmayız o ayrı ama hunharca övünürüz.
Savaş, yemek, çocuk, iş, ve daha bir çok şey şuan saymak yorucu olabilir.
sonradan akıllanmak.
turistlere sarkıntılık etmek.

çeşit çeşit küfür etme yeteneğine sahip olmak.

ve tükürmek elbette.
turistlere sarkıntılık etmek.

çeşit çeşit küfür etme yeteneğine sahip olmak.

ve tükürmek elbette.
3 kuruşla 5 liralık yaşamak, deli cesareti bu olsa gerek.
dün küfrettikleri ülkeye bugün yaranmaya çalışmak. (bkz: rusya)
Goygoy. Evet birinciyiz.
mal mal diziler yapmak. tekrar tekrar aynı konuları işleyip durmak.
(bkz: yarim birakmak)
Profesyonelizdiz.
http://halkinvekilleri.co...cuklarini-ne-hale-getirdi
Vatanseverlik. Bu konuda daha iyisi ne görülmüş ne de duyulmuştur.
Kuran kursunda küçük oğlan çocuklarına tecavüz etmek, parklarda küçük kız çocuklarına tecavüz etmek, damacanaya tecavüz etmek, eşeğe tecavüz etmek, heykele tecavüz etmek... bir de tecavüz etmek.

https://youtu.be/2K6h5S7SfTo
kimse değinmemiş ama trafik kazası dünyada liderliğe oynuyoruz.
(bkz: tembellik)
(bkz: dedikodu)
(bkz: savaş)
Din dil ırk gözetmeksizin yardım götürmek, ulaştırmak.