bugün

En çok düşünüp gerekli maddi imkan sağlandığnda yapılacak eylemdir.
(bkz: gidemedi)

1 kasım'dan beri bekliyoruz, bunu diyenler ne yapacak diye?
hepsi eski hayatlarına devam ediyor ellerinde kadehleri ile. sonra da hayat pahalı, işsizlik vesaire, vesaire.

e çalışmıyorsun kardeşim, iş üretmiyorsun ki derdine derman olsun.

hakikaten bak 19 gün geçti o geceden beri. biriniz bile siktir olup gidemedi. neden?
yeni bir kavimler göçüne neden olabilecek hede.

malumunuz suriyeliler türkiye'ye girdi. türkler yunanistan'a, yunanlar macaristan'a derken amerikalıların japonya'dan çıkmasıyla devam edecek bir silsileye neden olacak olup, en iyisi herkes kendi ülkesinde otursundur.

ne gerek var böyle bir atraksiyona.
ya siz hala burada mısınız aq.
dört gözle beklediğimiz olay. inşallah geri dönmezsiniz. acınası hayalleriniz ve siz..
Şuan geçici olarak çok yakında temelli olarak gerçekleştireceğim eylem, bu karar 1 kasımdan itibaren değil.
Bir çok bahanem olabilir fakat en güçlüsü ideallerim yapmak istediklerim.
ülkemi dışardan desteklemek istiyorum.
genelde cahil ve fakir kesimin hayalidir. diğer bir şehre gidecek parası bile yokken böyle cümleler kurarlar. acınası tipler.
bunu çorum'da, konya'da, tokat'ta falan söyleyen adamı anlarımda istanbul'da boğaza karşı birasını yudumlarken söyleyen adamın yolunu sikeyim.
1 kasım seçim sonuçlarından sonra diğer yüzde 50' nin yapmak istediği ama bir türlü yapamadığıdır.
(bkz: gidemedi)

saka bir yana her secim sonrasi ayni muhabbet yapilir sonra pasa pasa turkiyede kalmaya devam edilir.
sizin neyinize aq amerikaya kanadaya falan gitmek ?
ahaha.
bir dahaki secimde gorusmek uzere.
imkan olsa da yapsak dediğimdir. o kadar çok şeye alıştık ki gittiğimiz yere de alışırız. şöyle norveç olabilir mesela. canada demeyin orası bize ters. ben arabamla giderken geyiklerle kovalambaç gibi şeyler oynamak istemiyorum. soğuktan da nefret ederim.
Gidene kapı da,yollar da,sınırlar da açıktır.yolu açık olsundur gidene.
görsel
iyi dileklerinize sığınıyorum efendim. demeden edemedim.
Kemalistlerin her seçimden sonra zırvaladığı söz.
kekolar komünistler birde yobazlar gitse mis gibi olacak ülke.
ciddi ciddi düşünülmesi gereken durum. ülkenin neresinden tutsan elinde kalıyor. eğitim sistemi ortada. ekonomi, işsizlik, parasızlık ortada. can güvenliği ortada. ahlaksızlık ortada. dünyada iyi olduğumuz olumlu bir tek şey yok malesef.
Yakında gerçekleştireceğim eylem.
Ya bi gidin artık amk amma kafa siktiniz ya. Ama yok anca boş laf iş ciddiye binince kimse gitmiyor nedense.
bazen diyorum kaçıp gideyim, bazen diyorum nasıl bırakırım burayı.
mevcut iktidar partisinin kazandığı her seçimden sonra, oy vermeyen kesimin en az yüzde 30'nun düşündüğü ancak hiçbir zaman uygulayamadığı düşünce stili.
bu gün yaptığım eylemdir. italya'dan sevgilerle.
3 kuruşluk insanların milyonluk lafları denilmesi gereken bir başlık. Siktir git lan o zaman hem ülkenin etinden suyundan faydalanıyorsun hem de burda goygoy yapıyorsun. Git bakalım sana başka ülkede ne muamelesi yapıyolar.
iyice düşünülmesi gereken olaydır. Zira pişman olunabilir.
görsel
Şu görüntüden sonra kesinlikle yapmak istediğim şey.