bugün

--spoiler--
Gidemedi.
--spoiler--
gümrükte kıçına hight kick çakıpta sınır dışı eylemek istediğim hede.
(bkz: türkiyenin amk diyip türkiyede yaşama sorunsalı)
--spoiler--
gidecek yerim mi var
--spoiler--

gidemiyoruz. dedemizim mezarı burada, atalarımızı ruhu burada. bir seçimi istemediğimiz bir parti kazandı diye insan atasını dedesini terk edemez. üzülmek ayrı birşeydir kızmak ayrı ama terk edip gitmek ayrı. biz sevgilimizi bizim olacağı için değil sevilmeyi hak ettiği için sevdik. derdimiz ona güzel günler yaşatmak. olursa bizde arada felekten bir gece çalarız yeter.
--spoiler--

Geleneksel türkiye'den siktir olup gidiyoruz şenliklerine hoşgeldiniz.

--spoiler--
Baybars Altuntaş tan geliyor: güle güle..
şu ülkede darbeyle gelmiş dikta rejimi olsa, ölümü göze alıp direnirdim ama olay ne diktatör ne darbe, onlarca kişinin katiline, adı yolsuzluğa karışmış bir yapıya evet dedi bu halk. bile bile evet dedi hem de, asker ölümleri ben gelince bitecek, ben yokum hep budan dolayı diyenlere oy verdi. soma'da bile %50 oy aldılar daha da alırlar umarım.

şu mecrada bile ali ismail kormaz'ın hatırasına hakaret eden, iyi olmuş diyen yığınla yazar var.

burası bizim değil bizi öldürmek isteyenlerin memleketi.

burası erdemleri olmayan pragmatik sürünün, ülkesi.

kadına değer vermeyenlerin iki yüzlü sapıkların ülkesi burası, kendi cinsellikleri sınırsız yaşayıp kadınlara aşağılayıcı sıfatları layık görenlerin ülkesi burası.

ankara'da ölen yüzden fazla insana küfür işleyen oh çeken adamların ülkesi. umut olsa kalıp düzeltirdim ama umut yok çünkü bu insanlar insan olmanın erdeminde değiller. bu adamların ülkesi burası, çekip gitmek lazım insan'a sadece insan denilen bir yere sanata bilime kültüre önem verilen bir yere. galiba yapacağım eylem. artık şu ülkede dileklerin, ali ismaillerin, madencilerin ölümüne ve her sene ölen binlerce işçiye tahammülüm yok ölmemeleri için yapabileceğim bir şey yok çünkü ya biri oh olmuş diyor ya da yok sayıyor bahane arıyor, kader deyip kestirip atıyor olmadı. hemşehrileri bir hiç uğruna ölmüş somalılar, akp'ye oy vererek suça ortak oluyor, aynı havayı soludukları, aynı sokakta yürüdükleri adamların k-a-t-i-l-ine oy veriyor. tam da bundan dolayı gideceğim. bu adamların kötülüğünden gideceğim, artık nefret ediyorum onlardan.

bu adamlardan korktuğum için değil, günlük hayatta bu canavarlardan alışveriş yaptığım için bu pisliklere farkında olmadan güler yüz gösterdiğim için gideceğim ileride bu adamlarla akraba olma olasılığını kabul etmeyeceğim için çekip gidecem bu iğrenç yaratıklardan kimsinin kuzenim akrabam olmasından dolayı gidecem, bu ülkenin siyasi erki kötü değil bu ülkenin insanları kötü. bu insanlar erdemsiz sefil böcekler gibi yaşamaya alışmışlar bundan dolayı bu piçlerden nefret ettiğimden dolayı gideceğim.

Gerekli okul bağlantılarını kurduktan sonra vatandaşlığımı iptal edip sonsuza kadar, güzel dostluklar edineceğim ölümüme sevinmeyen insanların olduğu bilim sanat üzerine sohbetler edebileceğim, rahatlıkla kız arkadaşımla cinselliğimi yaşayabileceğim bundan dolayı onun oruspu olmadığı bir yere gideceğim.

umarım tez vakitte , iyi insanlar hariç çıkacak ekonomik krizde açlıktan geberirsiniz huzurun ve istikranın böylesi bile çok size.
--spoiler--
bunlar da bir türlü siktir olup gidemediler
--spoiler--

bazılarının yapması gereken eylem.
it gibi havlayan kişi söylemi.
memleketi beğenmeyen olursa orda burda havlamayın arkadaş siktir olup gidin.
buyrun;
https://tr.wikipedia.org/...ap%C4%B1lar%C4%B1_listesi
defalarca yol gösterdik.
yaşamıyoruz aga. köle gibiyiz.
ciddi ciddi düşündüm durum. Bundan önce eğitimden kaynaklı iki farklı ülkede yaşadım. yabancı dillerim var tecrübem de var. bu dönem askere gidiyorum, döner dönmez uygulamaya koymak istiyorum.
4-5 ay sonra yapacağımdır.
2010 senesinden beri yapılan şeydir.
Üniversiteyi bitirdikten sonra aklıma koyduğum ve 1 ay sonra gerçekleştireceğim eylem. Yurtdışındaki firmayla görüşmelerimin olumlu sonuçlanmasıyla içimde kelebekle uçuşmaya kalbim çarpmaya başladı. Arkamda başta ailemi belkide sevgilimi ve arkadaşlarımı, çevremi bırakma pahasına gitme duygusu öylesine ağır basıyor ki.

Özellikle bu ülkede uzun saçlı dövmeli ve ateist olmak bunu açık açık söyleyip bir işte tutunmak çok zor, toplumsal bir tepkiyle sürekli karşılaşmak zorunda kalıyorsunuz ve yobaz cahil insanlarından anlayışsızlıklarından öylesine bıktım ki.

insanlar birbirinden öylesine nefret ediyor ki , trafikte sokakta incir çekirdeğini doldurmayan nedenlerle bu ülkede insan öldürülür olmuş.

Solcu olmak, terör yandaşlığı. Hakkını aramak vandallık olarak nitelendiriliyor.

Bu ülkede kadınsan tecavüz edilebilir, öldürülebilirsiniz Adalet ya hiç tecelli etmez veya çok geç tecelli eder. Gerçi adalet sadece parası olanın hakkını korur.

Ne bok yiyoruz belli bile değil, avrupanın kapıdan sokmadığı kanserli ürünleri tüketiyoruz ve sağlık sistemimiz rezalet ötesi.

Daha saymak istemediğim onlarca neden var, bu ülkeden siktir olup gitmek için. Belkide gideceğim yer bunlardan daha kötüde olabilir ama ne olursa olsun, denemeye değer.
Edit:Konu hakkında entry girilmesi gerekirken, bir çok malın cevap niteliğinde girdiği entry girdikleri ve hakkımda bir bok bilmeyen insanların atıp tuttuğu bir başlık olmuş. işte sırf bu zihniyetten kaçmak için bile gidilir.
Allah' ın izniyle gitmek daha güzeldir.
a.b.d. ve a.b. ülkelerine kapak atmak isteyen anti emperyalist solcu gençleri görünce hayret ettiğim başlık. kuzey kore, laos veya küba'ya gidebilirsiniz.
girdiği firmaya ben uzun saçlı dövmeli ve ateistim diyenlerin yapmak istediği eylem.

kardeşim neden bunu belirtiyorsun diye sorarlar adama.

ben şu ana kadar 3 iş değiştirdim kimse de bana demedi ki senin dinin ne ?

bundan önceki işimde cemaat işi idi herkes camiye giderdi ben gitmezdim.

ondan sonraki işimde patronumun din ile pek alakası yoktu ben camiye giderdim.

şimdi çalıştığım yerde de patron orta şeker bende aynı durumdayım.

he ülkeden bir bok olmaz diyorsan siktir git. onu bende yapacağım zaten ama işin içine başka şeyleri katma.

aklıma bizim bir abiyi getirdi. uzun saçlı baya yapılı ve dövmeli küpeli. kimse de çıkıp aga sen ne ayaksın demiyordu kendisine.

ne korkak adamlarsınız bir fikrinizi savunamıyorsunuz. sonra bana baskı yapıyorlar.
babasından harçlık alan ve anasının yaptığı yemeğe muhtaç olan hayatında daha bir fatura bile ödememiş gerzek ergenlerin sürekli dile getirdiğidir.
ulan pezevenk daha antalya ya gitmek için bilet alacak paran yok. hayatında daha bulgaristan a bile gitmemişsin. be zik anteni keşke gitsen ama başımıza dertsin bedavacı ibne.
Bizi alsa alsa sadece Meksika, mısır gibi 3.dünya ülkeleri alır.
siktir olup gitme fikri korkaklara, çaresizlere münhasır bir fikirdir. ideali olmayan ve gittiği yerde de "siz nasıl adamlarsınız burası daha iyi diye geldik gelmez olaydık siktirip olup gidiyorum " deyip gittiği yerden de korkça ve başarısızca kaçacaktır.
Türk olmayanlarin yapmasi gereken eylemdir.
Ben denedim de simdilik olmuyor. Fakat bir 6 ay yokum firsat oldukca da eglenecegim. Ileride ise komple gidis yapacagim. Ileri dediysem en gec 30 yasinda emekli olucam kafaya koydum. Sonra hayatimi bira icip sörf yaparak on sekiz yirmi dort yas arasi kizlarla vakit gecirerek devam edecegim. Calis calis nereye kadar amk.
Tek hayalimdir.

(bkz: hayaller vs hayatlar)
siktir git senin gibilerine ihtiyacı yok bu ülkenin ;)
(bkz: siktir ol git tutan mı var)
Ben önceden de düşünüyordum zaten ama bu gece saçma sapan, sapık düşüncelerle ve yobazlığın dibine vurmuş beyinsiz hatta ve hatta angut yazarlardan çıkma başlıkları görünce tam kararımı verdim. Toplumun ne derece beyinsizi barındırdığının acı bir kanıtıdır bu. Ben kendimden utanıyorum lan o başlıkları görünce. Siz hiç mi utanmıyorsunuz. Şakasına açın ya da ciddi bokunu çıkardınız artık. Büyük ihtimalle bu yorumum silinir ama silmeden önce okuyacak olan moderatöre sesleniyorum bahsettiğim angutların tespiti yapıp silmeye başlayın artık çünkü sözlüğün boku çıktı çıkacak pipetle içecekler demedi deme başlığını bile açmışlar. Saygılar.