bugün

Zomb i memnu. Biz entrika dışına çıkamayız yine. Tutmaz kaygısı.
Yürüyen açlar...

Swh..
Zombinin suçu ne
Camdaki zombi
Zombiler Apartmanı
Zombiler Vadisi diye gider şüphesiz..
Ölümün 1001 hali.
adını hortlak koydum.
(bkz: nereni emem)

zombinin değişik halleri.
The walking plane.
Zombinin yolu. evet.
zombi gülün suçu ne.
ölü dünya.

başrol oyuncusu: dünya. holding sahibinin oğlu yakışıklı zengin piç.
aşık olduğu zombi: meltem. holdingte kat görevlisi olarak çalışan babasını ara sıra ziyarete gelen fakir, utangaç, güzel kız.

konu: dünya zombiye dönüşmüş meltem'i kurtarmak için varını yoğunu ortaya koyacaktır.

final: dünya tüm çabalarına rağmen meltem'i kurtaramamıştır ve kendisi de zombi olmak üzeredir. holding helikopter pistinde el ele tutuşarak son nefeslerini verirler.
Walking dead: nacinin yolu.
zombilerin rüyası.
kromozombi...
beynimi yedin beynimi.
ölümüne aşk. siktiğimin kanallarında aşktan başka malzeme yok dizi yapacak. bi yerinden aşka meşke bağlıyorlar işi.
En tarz zombi...
arka sokaktaki zombiler.

güneşin zombilerii. veyahut zombiyi beklerken.
zombi ısırığı derin olur...
kalp zombiye karşı derler...
zombi gözü...
aşk-ı zombi...
elvada derken zombiye...
zombisiz kaldım duvarlar içinde...
zombie beach club. zombıra. zombinin laneti.
zaten böyle bir film var.

(bkz: ada zombilerin düğünü)

cahiller sürüsü sizi.
Hewal istilası.
Benim zombim bir melek.
Zombicik.
seninle yaşayana kadar ölürüm.
(bkz: zombi dökümü)
Senaryosu da hazır.
Bakın şimdi, ali rıza bey ve ailesi rahat battığından mütevellit trabzon gibi yeşil yeşil şehirden ayrılır, zombiland'e yerleşirler. Ali rıza bey amcamız çocuklarını öyle bir terbiye etmiştir ki her biri birer efendi hanım hanımcık falandırlar. Ali rıza bey amcamız zombieland'deki zombilere dikkat etmeleri ve ıstırılmamaları için çocuklarını sürekli uyarır. Lakin kader ağlarını örer ve ali rıza beyin efendi oğlu gider bir zombi ile evlenir. Zombi günden güne oğlunu ıstırır ıstırır yalar da. Sonra oğlu da zonbi olur gider banka dolandırır falan.
Tabi bu kadar da değil. Evin küçük kızı gider bir yakışıklı zombiyle işi pişirir, ıstırılır, o da zombi olur, tam ali rıza bey bu kadar acıya da dayanamam derken öbür ufak kızı enişteyle gece gece delirmeceler sırasında ıstırılır, yalanır da. Bu durum üzerine ali rıza bey öbür kızını eve geri alır, pembe bir montla bağlar yedirir içirir.
Sonrasını da yazardım da reşat nuri'nin kemikleri sızlar diye şaapmıyorum. Ama senaryo bu yani.
Sonunda herkes zombi olup trabzonu da zombileştirmek için trenle trabzona döner. Ulan böyle hata yapılır mı amk. Trenle trabzon ejahhehahea hatırladıkça gülüyorum kusruma bakmayın.
Gul-Zombani.