bugün

o kadar kalitesiz spermi kim ne yapsın..

sperm toplamak konusunda bir sıkıntı çekmezlerdi kesin ama satacak birini bulurlar mıydı orası şüpheli.
Cem yılmazın deyimiyle oranın yıkanacağındandır.
Ahlaksızlık olmaması için.
spermleri çalarlar da ondan.

sperm mafyası türer.

sperm kavgası çıkar.

benim sıramı çaldı kavgası çıkar.

hepsinden öte orayı yıkarlar. kapasite kaldırmaz.

bozuk sperm ticareti başlar.

sperm niyetine, sıvı el sabunu satışları başlar.

ikinci el sperm satışını başlar.

bddk duruma el koyar. siz o eli düşünün artık.

ayrıca spermleriniz vergiye bağlanır.

ayrıca aga sperminin üstüne sperm olur lo dürzolar?

son olarak o banka batar benden söylemesi.

ya da banka özelleştirilir. bir şekilde tutmaz o bizde.

soyarlar lan o bankayı

düşünsene hırsızlar giriyor bankaya: "bu bir soygundur. herkes yere yatsın ve çükünü kaldırsın"

ayrıca sms ile banka avantaj reklamları atılır sürekli.

1 yeni sms alındı "tc sperm bankasından büyük avantaj. şimdi gel spermini al, bilimadamı spermi yarı fiyatına."

1 yeni sms daha alındı: "sayın aslı türker, bankamıza yapmış olduğunuz başvuru değerlendirildi. başvuru neticesinde sperm almaya hak kazandınız"
izmirde var diye biliyorum ben.
hortumlarlar. gerçek hortumla hem de. benzin çeker gibi çekerler valla.
bankaya gerek yok, sokaklarda canlı spermler gezinip duruyor yeter ki bir kıvılcım görsünler.(bkz)günde 100 kez orgazm olan adam
sahi lan niye yok?

açın bu işlerin önünü aga. yani kadıncağız hiç bir baltaya yük olmadan gidip bankadan istediği spermi alıp çocuğunu yapamayacak mı? yapacak tabiki, kariyerinide çocuğunuda.
türkiyede bankaya gerek mi var? heryer yürüyen sperm dolu.
sperm örneği verenlerden sperm vergisi adı altında yüksek oranda vergi alınabilir.

bankalar otomatik ödeme talebi için ararsa komik diyaloglar da yaşanabilir. sperm verginizi otomatik ödeme talimatıyla ödemek ister misiniz x bey.

sperm vergisini ödemeyenlere haciz falan da gelebilir. fakat neye haciz konacak onu bilemeyeceğim. çüke konmaz herhalde

+ oo sizin ki de maşallah 10 kişiniz haczini tek başına karşılar azizim.
- zor günler için büyüttük memur bey.
görsel
hortumlanmasin diye.

hortumlanirsa buyuk rezillik cikar.
orospu çocuğu olmak şu an için insanlara pek cazip gelmiyor da ondan.
Türkiye, zamanında gecelik yüzde 1700'lü faizleri gördü.
Sıkıyorsa açsınlar.
çünkü sperm bankalarından dünyaya gelen çocuklar ahlaki ve etik değildir. mesela o çocuk babasını hiç görmüyor. sadece bir genetik mirası oluyor babasından o kadar. oysa anne baba ayrı olsa bile çocuğun bütün ebeveynlerini görme hakkı olmalıdır.

üstelik yumurtanın sahibiyle spermin sahibi arasında evlilik bağı da olmadığından bu zinaya girer ve bu sebepten sperm bankasından çocuk sahibi olmak haramdır.
Yurt dışında evlilik, aile yapıp çocuk doğurma gibi kavramlar git gide önemini kaybediyor. Kadınlar ekonomik özgürlüklerini ve bağımsızlıklarını kazandıkça bir erkekle uğraşmak istemiyor; onun yerine kendi çocuğumu kendim yetiştiririm diyor. Herhangi bir erkekten hamile kalsa bunun sonuçları ortada. O yüzden kadınlar arasında çok rağbet görüyor bu sperm bankaları. istedikleri gibi de tip seçebiliyorlar: Yeşil gözlü olsun, uzun boylu olsun, vs gibi.

Bizde ise aile seviyesinde böyle bir çözülme olmadığı gibi kadının ekonomik bağımsızlığı diye bir şey de yok. o yüzden sperm bankasına hiçbir şekilde ihtiyaç duyulmuyor.
orayı yıka... tamam tamam sustum.
ihtüyaç yoktur...
dünyanın en güzel varlığını elde etmek için dünyanın en kötü yaratığına katlanmak zorundasın diyen tanrı ve toplum yüzünden.

edit: ahlakınızı siksinler.
çünkü AHLAKSIZ.
cem yılmaz cevabını vermiş zaten yıkarlar orayı yıkarlar.
aynı ya da kardeş donörlerin spermlerinden hamile kalan kadınların çocuklarının ilişki yaşaması olasılık dahilinde sanki. bu kötü bir durum.
sadece ülkemizde degil, dünyada da olmaması gerekir, bence.
Aile kurmanın halâ önemli ve kutsal sayıldığı, toplum tarafından şiddetle körüklenen bir olgu olduğu gerçeği yüzünden hoş karşılanmayan, kabul görmeyen ve ihtiyaç duyulmayan bankadır.
Toplum ve eğitim düzeyi henüz buna hazır değildir.
Zaten bunun çok doğallaşması ve yaygınlaşması da hoş değildir.
Ekstrem durumlar ve ekstrem insanlar için geçerli olan bir durumdur.
Doğal yollarla çocuk sahibi olmak en doğru davranıştır.
Dolandırması kârlı olmadığı içindir.
Biriktirilemediği için.spermler her yerde, birçoğu da tek tip.