bugün

ayrıca türk boylarının pek çoğunu da diğer türk boyları yok etmiştir. müslüman olanlar şaman olanları yok etmiş. buna kızan şaman türkler de cengiz hana katılıp müslüman türkleri kesmiştir. aynı dinde olanlarda bile aradaki taht ve toprak kavgaları da çoktur.
Bu ülkede ırkçı olmak için hiçbir halkın gerçek bir dayanağı yoktur ve ırkçılık bilinç altında yatan değersizlik hissinin ayna teorisine göre ters yansımasıdır yani ırkçılar da "ortada bir halt olmadığını içten içe bilir" ve bunu bastırmak için kendilerine o fikre ters argümanlarla ırkçılar yaparlar. Ve şu alttaki nedenlerde ırkçılık için abes kaçan durumlardır:

1)dilin sana ait değil
2)kültürün ordan burdan alma
3)teknoloji yok son 300 yılıdır kayda değer dünya mirasına katkın yok
4)şöyle böyle herkesle kavgalısın
5)ekonomin hep kötü
6)sürekli kutuplaşmak için malzeme arayan tonla beyinsiz
7)ve sürekli dikta yönetimleri ile yönetilmiş bunu kabullenmiş köle bir toplum
8)çalışsak biz daha iyisini yaparız diye avutan aslında IQ ort 88 olan(şempazelerde 82) koca bir hayal kırıklığı
9)zamanında Osmanlı da saray da türk demek bile ayıp birşeymis ve bu şekilde 600 tam 600 sene yönetilmiş ve o zaman dünyaya kaba güçle ancak hakim olmuşsun o da islam adına.

Üzgünüm beyler bayanlar ırkçı olmak için elimizde yeterli nedeni geç içimize kapanık intihar düşünen bir ergen olmamız lazım.
ter,ayak ve lahmacun kokusundan yanına yaklaşılamayan afedersiniz hdplilerin sevmediği ırkçıdır türk ırkçısı.

malum ırkın bizimle ne alakası varda bizimle muhatap olup söz ederler.

bırakın şunları ortadoğunun karanlıklarına,ait oldukları yerde kalsınlar.
gizli veya açık herkes ırkçıdır ....
köle - efendi düzeninde yaşıyoruz . bu düzende
insanların bütün kimikleri elinden alınır .
kölenin ;
soyu
dini
cinsiyeti
ailesi
gururu şerefi olmaz .
bu iş " ırkçılık kötüdür le başlar ", lgbt festivaliyle
devam eder .
hem ırkçılık kötüdür derler , hemde damadını bakan
, köylüsünü belediye başkanı yaparlar .
yakın zamanda " türk milliyetçiliği " dine aykırıdır
diyenlerin nasıl avrupaya amerikaya kaçtığını gördük .
fetö vs ....
Geçmişten gelir.
Eski Türklerde, Hakanların politik nedenlerle yabancılarla evlenmesi dışında karışık evlilikler hoş görülmezdi. Hatta sistem o kadar katıydı ki, farklı Türk boylarından olanlar bile birbirleriyle evlenemezdi.
Türk milleti, dünya üzerindeki 2000 yılı aşan geçmişini bu kapalı yapısına borçludur. Türk milletinin gelecekte de var olmasını istiyorsak, farklı ırklar ile karışmaktan kaçınmakta fayda vardır.
Türk'üm diyenin sokulduğu ideoloji insanıdır.
Valla kafatasını ölçtürmeden raporsuz hikaye anlatmasın bana gerçek Türk anca öyle belli olur.

Bunları görmeden siktir çekerim bana göre kendini Türk hisseden Türk değildir kan konuşur.
milliyetçilik milliyeti olmayanlar için faşizmdir. ırkçı falan yok o bazılarının azınlıkçı sayıklaması.
ayrıca bütün dünya türk olsa ne olacak? 2 dakika kavga etmeden duramıyoruz.
aynı zamanda atsızcı olan kişidir.
türkiye topraklarında yaşayan türk kökenli kişilerin diğer azınlık grupta olan kişilere yaptığı ırkçılık değil, '' herkes yerini haddini bilecek taktiğidir. ''

onlara durmadan kendini misafir hissettireceksin ki şımarıp yerleşmesinler.
muhtemelen ergendir veya yaşı küçük çocuktur.

veletler, daima osmanlı'yı en üst tutuyorlar. rezil ediyorlar bizi elaleme.
oyun oynuyoruz; yıl 1800, buna rağmen ''osmanlı en güçlü'' diyebilen tiptir...
Türk-iye. -> iye : sahiplik. Türklerin sahip olduğu. -> anayasa : "herkes Türk'tür." ve bonus : "Ne mutlu Türk'üm diyene! " Dolayısıyla Türk ırkçısıyım. anayasal hakkım var. Bazıları bazı avrupa ülkelerinin sınır kapılarında havalimanı kontrollerinde her türlü milliyetçiliği ayaklar altına alabiliyor. ya da kendi ırkını söyleyince sıkıntı olacağını anladığı yerlerde Türk'üm diyor. bizde yanma dönme yok. Biz öyle hitler gibi kan akışına felan da bakmıyoruz biraderlerim. Dünya ulusları içinde öğrendiğimiz tarihlerin içinde, tarihiyle,simgeleriyle,bayrağıyla aşık olduğumuz bu vatana genimiz % bilmem kaç falanca ırkına aitte olsa (henüz test yaptırmadım) Türk olmayı tercih ettik,böyle hissediyoruz diyoruz. Bu anayasanın da ön koşulu ve verdiği hak olduğu için de bu durumlara ters gidenlere karşı anayasal ırkçılık yapıyoruz. Yani anayasaya uymaya davet ediyoruz. Memleketim Artvin 40 sene esarette kalmış rusya ve Gürcistan'da. Oradaki halk Atatürk'e Türk tarafında olmak istediklerini söylemişler. Atatürk'ün çabalarıyla Osmanlı'nın tazminat olarak verdiği Artvin'im Türkiye'ye bağlandığında Artvin'in Kurtuluşu,esaretin bitişi ilan edilmiş. 7 Mart 1921 c*
Bizim Artvin çok uluslu sayılır kafkas türklerinin kültürü de var kafkas gürcüleri kültürü de var. gürcüye yakın olan bana gelip sen gürcüsün diyor, kimi utanmasa laza çevirecek beni. ben eski nesillere baktım ailemden, gürcüce bilen yok. bazıları kısmi rusça öğrenmiş 1.dünya savaşı dönemleri bizim orada. babamın amcası mesela. eski köy isimleri gürcüceden kalmış sonra türkçe'ye çevrilmiş. ama gürcüce bilenler borçka ve şavşat'ta. bizimkisi artvin merkeze bağlı köy olduğu için ve konumuna göre yusufeline yakınlığını da düşünürsek ki yusufeli eski erzurum kazası. erzurum kültürüyle ve konuşmasıyla azerbaycan türkleriyle benzer bir yapıda. dolasıyla bu harman içinde gürcücede beni çeken bir şey yok hani genetik olay vardır ya anneden gelen babadan gelen genetik şansla görürsün kolay öğrenirsin. yok bana hiç ilgi çekici ve genetik şans ile kolay öğrenilecek gibi gelmedi. gelmiyor da. kendimi kıpçak türkü olarak hissediyorum bu sebeple. c*
hayatı boyu hiç bir sik başaramamış türkiye komünistinin laf attığı kişiler.

türk ırkçılığı da bomboş bir ırkçılıktır. geçmiş zamandan beri sürekli karışan, müslümanlaşan ve türkleşen halk varken saf ırk var demek düpedüz ahmaklıktır.
Kardeş senin gözün çekik bile değil amk.
dilimize , bayrağımıza , toprak bütünlüğümüze karşı olanlara ırkçıyız. yoksa banane kürtten lazdan ermeniden. Irkçı değilim . Irkçı olduğumu iddaa eden ermenidir.
türk olmadığım için her yerde karşıma çıkıp taciz edenler adeta it sürüsü gibi gezdikleri den sürülerine güvenen tabansız Türk ülkücüleridir. ülkücüler korkak olur. tek kişiyle bir bok yiyemezler.
Aşırı gerizekalıdır.
Biz çok acayip bir ülkeyiz ya. gidin o çok gelişmiş dediğiniz, hayallerini kurduğunuz avrupaya, nasılmış ırkçılık göreceksiniz.
Ermeni ırkçısı cici değil mi ama

Bir ırkçı.
ırkçılığın yanlış olduğunu görmesini ümit edip ulusalcı olmasını dilediğim insandır vatan bölünmez ama sadece biz yokuz bu ülkede.
Hastadır.
Irkçılık hastalıktır.
Sözlükte şeyini sallasan bunlara değer, tanım, ırkçılık yapan türktür.
Başlığı açana cevaben. Kıbrıs harekatı yapılmasa ülkemiz belki Hatay şuna yoktu doğru. Ancak bir kişiyi överken en son ne olduğuna da bakmak gerekir. Ecevit'in aklımda kalan en son görüntüsü Kemal Derviş'in yanında süklüm püklüm verdiği görüntüyle, 50 bankayı batırıp fazileri %130'a çıkardığıdır. tevellüt yetiyorsa bilirsin millet evsiz barksız kaldı.
(Ama Bahçeli dediğini duyar gibiyim al birini vur ötekine )
''üstün ve asil olan ırkını yüceltendir, kendisine baş kaldırnayıp biat eden her ırkı korur, sever.''

https://www.youtube.com/watch?v=05b6CXAIlRI

bir fark var mı? Aynı şeyleri söylüyor.