bugün

3 iq ile hayat geçiren çomarlardır.
genelde dışarıdan bakınca kendileri dünyada türk gariç herkes şerefsizdir ölmelidir kafasında düşünülür. (böyleleri var elbet)

ama siz türk'e türkiye'ye ve türlük'e karşı düşmanlık yapmadığınız sürece sorun yoktur.
herkez biraz milliyetçidir. ırkçılık ise bizde de dahil olmak üzere bütün dünyada vardır, azı çoğu olmaz.
Irkçılığı götünden anlayanların yermeye çalıştığı, kendilerince aşağıladıkları insanlardır. Siz kardeşlik masalına inanmaya aynen böyle devam edin beyinsizler.
Irkçı olmak havalı bir şey değildir; türkçü olmak havalı bir şeydir.
başlığı canlandıran ya hewaldir ya vahabidir dedim, vahabi çıktı. 3-5 entrysine bak "araplar en iyisi en güzeli keşke arap olsaydım deveye bindirin beni" yazdığını görürsünüz.
Türk olmakla övünmek, türkleri diger insanlardan üstün tutmak, tarihte bütün dünyaya korku salan büyük türk milletinden bir birey olmakla gurur duymak ırkçılıksa, hepinizin a. Koyayım, ben ırkçılığı kabul ediyorum. Türk olmak bir gururdur, olamayanların acısını anlıyorum ama kaderinize küsün.
ırkçıların kendilerine ırkçı dendiklerinde tepki göstermesi kadar anlamsız bir şey yok bu dünyada. Olmakla ovundugun şeyi duyuyorsun ama tepki gösteriyorsun sonra.
E amına kodumun demişsin ki türk ırkçıları söyle türk ırkçıları böyle türkü türk yapan islamiyet gidip kendin mongoloid ırklara 3. Sınıf diyerek ırkçılık yapmışsın amına kodumun ibnesi kim dedi sana mongoloid halklar 3. Sınıf diye yarram çinliler,japonlar da mongoloid sana göre kesin zenciler,kızılderililer de insan değildir amına kodumun yavşağı islamiyet siyahın beyaza üstünlüğü yok demiyor mu ne diye mongoloid diye türklere ırkçılık yaptın şimdi kaldı ki türkler mongoloid de değil amk turanid.

Edit:anca eksilersiniz zaten orospu çocukları asıl ırkçılığı yapıp ya hümanizm ya da din maskesi takan sizin gibi ikiyüzlü itlerden başka bir şey beklenmez zaten.
Orta asyalıların çoğu çekik gözlü değildir. O değil asıl sözde k*rt olmakla övünenler benim komiğime gidiyor. Eşek siken feodal terörist dağ kabilesinin bir üyesisin sen
insan düşmanı değiliz türklüğe düşman olanların düşmanıyız. 'Yurtta barış dünyada barış' ilkesine sonuna kadar da bağlıyız.
Kanımın kanı.
Barış türküleri eşliğinde türk olduğumuz için bizden nefret eden kürtleri ve sovyet özentisi ergenleri rahatsız edebilir.
Ya bi siktir git.
c-4 le eyfel uçurma loading.
(bkz: iç şarabı sik arabı)
Tövbe de allah korusun. Uzak olsun.
Türk düşmanlarının korkulu rüyalarıdır.
Kürt,zaza,arap,çerkes gibi ülkemizde yaşıyan bütün etnik unsurlardan nefret edip,bingöl zazası mahmut yıldırımı idol alan değişik topluluk.
Bellerine inşaatçı küreği sapıyla vuracaksın bak bir daha yapıyorlar mı.

Ergenler topluluğu.
türk ırkçı değildir.
ırkçılık kundakta ki bebeğe bile bakınca tiksinmektir.
türk sadece düşmanını sevmiyor olay bu sevmeyecekte sevdiremeyeceklerde.
kimileri buna ırkçılık diyor.
gevelesin dursun hedikler.
bu millet unutmaz,unutturamazlar.
Tepeden tırnağa ırkçıyım. Türkçülük kazanacak! Ne kadar zorlu yollar olacaksa olsun, Türk ırkı sağ olsun!
Kòtüdúr. Hemen irkilirler garip hallere bürünúrler. yeter ki türk değilim deyin. Hakaret ve eksileme gelir akabinde. Bakınız túrk değilim.
milliyetçilik, milleti olmayanlar için faşizmdir. (h.nihal atsız)
türk ırkı saolsun...

edit: noktalama.
her insan irkcidir efendim. vatanini cok seven insanlar arasinda daha cok gozlemlenir. irkci degilim diye gezen insana da o zaman kalk siktir git afrikada ya da arabistanda yasa denmelidir.

(bkz: implicit association test)