bugün

Turkluk sereftir, olmayan bilemez gicindan martaval okumayla da leke surulemez andavallilara duyurulur.
evet zannedildiği gibi bunun bir sınavı var. o sınav tarihte defalarca başarıyla verilmiştir.
dandanakan, malazgirt, niğbolu, kosova, mohaç, çanakkale, istiklal harbi ve daha saymakla bitmeyecek nice sınavdan alnının akıyla çıkmış bir milletin evlatları atalarıyla gurur duymakta haklıdır.

işin ilginci türk olan benim, gurur duyan benim. sana giren çıkan nedir?

ben mesela kendi milletiyle, kendi ailesiyle, kendi takımıyla, kendi memeleriyle, kendi herhangi bir şeyiyle gurur duyan hiç bir kula laf etmem. her şeye özgürlük var da gurur duymak mı yasak amına koyim.

türk olmak; türk doğup türk ölmektir.
lapa lapa yağan kar altında tek elle bisiklet kullanıp, diğer elle de mesaj yazmaktır.
orta asya'da doğup, adriyatik'e kadar uzanmak ve sonra da anadolu'ya çekilmektir.
islam olmadan hiç bir şeydir.
türk olmak ayaga kalkmış bir insan görünce çayı yarıda bile olsa haşlanmak pahasına bana da doldur demektir.
şanlı bir tarihe sahip olmaktır.
Türk olmak arkadaşını yolda gördüğünde arabayı üstüne sürmektir.
anne nin ve baba nın türk olmasından ötürüdür. seçilmiş bir şey değildir.
En güzel şeydir. Hayatı yasamaktir. Ah ah.
"Kim o?" sorusuna "Ben" diyip karşımızdakinin kim olduğumuzu anlamasını beklemektir.
çok okuyup az para kazanmaktır.
Aslında çok şeydir Türk olmak. Sadece aynı Türklerin coğrafyasında yaşamak değil. Milliyetini her yerde korumak ve bağlanmaktır Türk olmak.
gurur duyulucak bir hediyedir hele hele hem müslüman olup türk olmak dahada şahanedir değerini bilin öle amerikan conilerine özenmeyin .
bazen güzeldir. mesela az evvel elin avustralyalı hatunu bana, you are turkish person, thats cool dedi. cool dedi lan. bizim kızlara sorsan avustralyalı coollukta katlar der. kızlar kıymetimizi bilin.
uluslararası bir projede diğer ulusların sizden çekinmeleri demektir.
yobaz kafaların idrak edemediği bir aidiyet durumu, örf, adet, gelenek, türk milletine yada etnik kimliğine ait olmaktır. yani çinli olmamayı, arap olmamayı, fransız olmamayı anlatır.

bende işim yok gibi zorluyorum, a benim aptal kafam! tabi ki arap köpeği olanlar türk olmayı anlayamaz.
her yerde kendini belli etmek, ben buradayım demektir. arkadaş kaç kere yurtdışına çıktım. hiç bir zaman tespitlerim beni yanıltmadı. bu türktür diyorum ve türk çıkıyor. %100 başarı oranı, vay arkadaş.
gurur verici olaydır.
-ne mutlu türküm diyene!
araplara köpek diyen hayvanogullarini bunyesinde barındıran ırk. şimdi biri çıkar turkluk ırk değildir bla bla der .
daha okuduğunu anlayamayan zeki geriliğinden muzdarip hizmetkarlar, uşaklar tarafından eleştirilen ırktır.

aptala anlatır gibi anlatmak arap köpekliği yapanlarla polemik yaşayan herkesin başına gelmiştir muhakak o yüzden gerekeni yapalım.

cümlemiz diyor ki:

--spoiler--
tabi ki arap köpeği olanlar türk olmayı anlayamaz.
--spoiler--

cümlemizde arap denen ihanet toplumuna köpek denmemiş, araplara yaltaklanarak cennete falan gireceğini sanan gerizekalılara "arap köpekliği" yapanlar denmiştir. hala daha okuduğunu anlamadığı için bu gibi acz içindekilerden pek tabi ki arap emperyalizmine hizmet etmesi doğaldır, okusa aydınlanmaz, okusa adam olmaz bunlardan.
türk olmak onurdur.net
amca, hala, dayı, teyze, görümce, kayınÇo, enişte, elti, bacanak, kaynana, kayınpeder, baldız, yenge, amcaoğlu, halaoğlu vb. gibi akrabalık terimlerine ya da kuru fasulye-pilav-cacık, at-avrat-silah, devlet-mafya-polis ve metin-ali-feyyaz gibi üÇlemelere sahip olmaktır türk olmak.
en üstün olmaktır, en yüce olmaktır, gururdur, şandır ve şereftir. ne mutlu türk doğana.
sırp olmak yada nijeryalı olmak ne kadar şanlıysa o kadar şanlıdır.