bugün

En büyük trollüğünü bugün yaptılar. ölmeyen adamı öldürerek sıçıp sıvamışlardır.
satılıktır.
bana bir tane telefon ile canlı yayına bağlanılan tartışma programı gösterin (gösteremezsiniz) öyle bir medyadır,

afyon'da gece gece havaya uçan cephanelik vakasında el bombasını acaba patlayacak mı? diye çeken er' masalını dahi yemiş medyadır, taşeron firmalarca işten çıkarılan işçileri haber yapmaktansa yetenek sizsiniz programına çıkan gubidikleri günlerce manşet yapan öğelere sahiptir, öyle bir medyadır.
artık orospu çocukluğunda sınır tanımayan insanlarla dolmuştur.

pkk 8 kişiyi bıraktı diye 2 gündür ballandıra ballandıra anlatıyorlar.

vay efenim uzman çavuş evine gitmişte anası sıcacık tarhana yapmış. be anasını siktiğimin evlatları türk askeri pkklı yakaladığında haber yapmıyorsunuz böyle. tek cümleyle geçiştiriyorsunuz?

uyanın artık millet. adamların zihnimize pompalamaya çalıştığı düşünce "pkk bağışlayıcıdır" olmuş artık.

dikkatinze sokarım serbest bırakılanlardan birkaçı kürt. hatta bir tanesinin öz kardeşi pkklı amk.
parayı verenin düdüğünü öttürdüğü medyadır.
iktidar yalakasıdır..
son zamanlarda iyice tozutmuştur.
dün ondokuz mayıs üniversitesinde olan olayların üzerinden 24 saatten fazla geçmesine rağmen hiç bir medya kurumunun internet sayfasında göremedim.
işlerine gelen haberi veren ilerine gelmeyen haberi hasır altı eden bir gazetecilik anlayışı var genel olarak.

olayları merak edenler için, http://www.gazetesiz.com/...tesinde-catisma-1765.html
sevimli kedi ağaçta mahsur kaldı, kaza anı güvenlik kameralarına yansıdı gib haber değeri bile olmayan bir dünya zımbırtıyı ekrana taşıyan lakin akil adamların gittikleri illerde karşılaştıkları protestoları, balyoz darbe planı sahtekarlığında yaşanan son gelişmeleri haber yapmaktan aciz medyadır, fena halde yandaştır.
pkk'dan iyi değildir.
Tarafsız medya(!).
akp iktidarından önce hükümeti köpeği eden, akp iktidarından sonra hükümetin köpeği olan medyadır. akp iktidardan gittikten sonra sudan çıkmış balığa döneceklerinden söz etmeme gerek yok herhalde.
yandaştır.
an itibariyle benim için sadece halk tv'den oluşan medyadır.

yemin ederim halk tv izliyorum bir tek onlar gezi parkı yayını yapıyor. allah belanızı versin, kaşık takıp oynayan var.
satılık sözcüğünün bire bir karşılığı.

yaptıkları yani yapmadıkları unutulmayacak. mesleklerinin yüz karaları olarak hatırlanacaklar. unutulmayacaklar.
ulan haber kanalları laf olsun diye öyle aptal haberler veriyorlar ki aklın çıkar. habertürk az önce 1974 piyango çekilişini gösterdi.
bugün tam anlamıyla yandaşlığın dibine vuran medyadır. Taksim de yaşanan olayları internetten öğreniyoruz. Yazıklar olsun!
Daha da kısaca özetleyecek olursak;

görsel
nasıl bir satılmışlık içinde oldukları şu dakikalarda kabak gibi meydandadır..
üç maymunu oynar.

görmedi, duymadı, bilmiyor.
Kuzuların sessizliği filmini akıllara getiren medya.
--tarihcigeldi--
her zaman gücün yanında olan medyadır. geçmişte takındıları tutum ile daima para'nın yalanın ve düzenin yanında olmuşlardır.
tarihte yaptıklarını hstırlayacak olursak;

1-1.dünya savaşı yıllarında alman yanlısı
2- kurtuluş savaşı yıllarında abd-ingiliz- manda yanlısı
3-2. dünya savaşı başlarında faşist italya ve nazi almanyası yanlısı
4-2.dünya savaşı sonlarına doğru sosyalis rusya yanlısı
5-2. dünya savaşından sonra abd yanlısı

6- 28 şubat sürecinde darbe ve ordu yanlısı
7- günümüzde cözüm süreci ve yanlısı
8- gezi parkı olaylarındaki tavrı
bu medya farkında iseniz bir türk milletinin yanında olamamıştır, olmamıştır.
--tarihcigeldi--
haberciliği habercilik için yapmadıkları aşikar olan medya. işlerine geldimi biz haberciyiz gazeteciyiz derler.
bir daha ntv,cnntürk,habertürk, ve türevlerini izlersem namertim. net.
şerefsizdir şerefsiz. asıl bunlardan hesap sormalı binalarını yıkarak. elin norveçlisi yayını kesip giriyor bunlar sikik gündemlerinde, geyiklerinde, üzerlerine alınan yok, gurme programı, muhabbetler o biçim. ulan bir günlüğüne diktatör olucam bak size neler yapıyorum ahh allahım.
habertürk ve ntv sayfalar dolusu küfrü haketmiştir dün gece.