bugün

...'da ne kadar aptalca davrandığını çok sık düşünür...
*
iç güdüyle davranmanın yıkıcı gücünü algılamaktan uzaktır...
yaslanacak kimse bulamadığı zaman paniğe kapılır...
kafası karışık dişi.
oldukça kibirli bir tutum içinde kendini korumaya alır...
operada en sevdikleri bölüm, antrakttır... *
yitirdiği payandanın yerine hiç zaman yitirmeksizin yeni birini koymaya çalışır...
kendisi olmaya ve ağırlık merkezini kendi içinde bulmaya karşı etkin bir ayak diremesi vardır...
yalnızlığını, kendisine gösterilen akılalmaz bir acımasızlık olarak algılar...
geriye dönüp baktığında, bir arpa boyu yol gitmemiş olduğunu farkeder...
iki yaşam biçimi arasında havada kalmışlardır...
başkalarına karşı olan nefret duygularını analiz etme yetisi gelişmemiştir...
dünya politikasının gidişine ilişkin tahminde bulunmak yerine, bulmaca çözmeyi ya da burcunu okumayı tercih eder...
bilimsel bir şaheser üretmeyi düşünmez ve iplemezler...
tüm genellemelerin yanlış olduğunu kanıtlar nitelikte dimdik ayakta durabilen kızlardır.
tanıdıgım bir kız ,yerdeki köpeğe tas atayım derken ikinci kattaki pencerenin camını kırdıgından beri türk kızlarının salaklık ve sakarlık konusunda lider olduklarını düşünürdüm, ta ki bir fransız kız cok önemli bir projenin, cok önemli faz simülasyonlarını paintte* cizene kadar.
yalnızca kendi arzuları önemlidir...
bilinçli bir amacı yoktur...
yaşanılan çevreye göre özellikleri değişken olan kızlardır. yurdun tamamına homojen olarak dağılmamışlardır.
saçma rüyalarını yorumlarken yüzeysel açıklamalarla yetinebilirsiniz...
aynı dili konuştuğunuz için anlaşması daha kolay olan kızlardır.
yalanlarıyla arı dürüstlüğe sürekli zarar verirler...
geneli abaza ve yobaz olan, kendi bacısı yokmuşçasına ona buna laf atan, iftira atan türk erkeklerine karşı dimdik ayakta durabilenlerini canı gönülden tebrik ettiğim...

batı özentisiyle kendi gelenek ve göreneklerinden tamamen uzaklaşmış, yozlaşmış, aşk ve sevgi için değil de para için erkeklerle beraber olan, sonra da çok namusluymuş gibi triplere girenlerinin ise abaza ve yobaz erkeklerinin yaptığı tüm iftiraları ve attığı lafları hak ettiğini düşündüğüm yurdum kızlarıdır.
akıllı olduklarını sanmaları, diğer insanların aptal oldukları anlamına gelmez...
tamı tamına 1744 tane yorum yapılmasına vesile olan bireyler..