bugün

kendine ilişkin yanılsamaları onunla paylaşılmaz, arkasından dalga geçilip gülünür...
*
aşktır. candır; canandır. * * *
eleştirilere öfkeyle tepki verir...
çıktığı çocuğun kendisinden kopmak istediği gerçeğine gözlerini kaparlar...
kitap okurkene uykuları gelir...
her türk erkeğinde derin yaralar açtığı için arkalarından çok konuşulan kızlardır. bunları sözde beğenmeyen sözlüğün kaliteli ergenleri, normal hayatta uğurlarında 'köle' olacak kapasitededirler. öyle atıp tutmakla, rus kızları gelsin sevişelim demekle olmuyor tabii, gönül kayıyor türk güzeline.

ayrıca o rus kızları parası olmayan adamla sevişmez, kimse o pis kılları sevmiyor, sallamayalım.
yalnız olmalarını dayanılmaz kılan şey, değersizlik duygularıdır...
*
kendilerini vazgeçilmez ve ulaşılmaz sanmalarının yanında herhangi bir eleştirilecek yanları yoktur. fakat türk olmanın bir bedeli vardır bu kızlar için. bu bedel maddeler halinde devasa bir kitap a dönüşebilir. bu bedel i erkek olarak görememek de şaşırtıcıdır. lankin türk erkeğinin ciddi öngörüleri olduğu iddia edilmektedir.
yaptıkları tek sanatsal etkinlik, küçükken bir dönem zorla gönderildikleri bale kursudur...
erkekler blues festivalleri, özel operetler, tiyaro gösterimleri diye tırım tırım gezer. üstüne bir kitabevini yıkar evine.
ama işte kız ya!
o yapmaz canım!!!
dinime söven müslüman olsa denir. az insaf be!!!
ufak tefek güçlüklere pratik çözümler bulamazlar...
kendi bilinçaltlarındaki baskılara yenilmiş, garip, bir o kadar da tiksinç canlılar bütünü.
gerçekte bir çözümden çok uzaklarda olmasına karşın, sorunu çözdüğüne inanabilir...
*
belli etkenlere yönelik kör noktalar oluşturarak, kendi kendine bunları anlamaya engel olur...
ayrıca teknolojinin gelişimine parelel olarak tren yerine arabaya bakma evrimini gerçekleştirenleri mevcuttur.

genelleme yapmiyorum tabi aralarinda çok iyileride var onlara selam ederim buradan .
çok konuştuklarında düşüncelerinin önemsiz şeyler içinde dağılmasına neden olurlar...
sürekli başka milletlerin kızlarıyla kıyaslanmaya mahkum kızlardır.
kişisel gelişim konusunda, çembersel döngüler içinde dönüp durmaktan öte gitmezler...
hakkinda türk kızı/@demolay seklinde yapilan tanimlamalarin hepsi kiz, erkek, millet farketmeksizin tum insanlar icin gecerlidir.
henüz bilgisayardan anlayanina rastlamadim kizlardır .
takıntılarının insanlarla olan ilişkilerini ne ölçüde yaraladığını görmezler...
reşit olunca kazandığı özgürlüğü gözünde büyütür...
entelektüel eksikliğinin yanını yöresini düzeltmeye henüz istekli değillerdir...
tuhaf hastalıklı aşk bağımlılığı sürdüğü sürece, duyduğu derin terkedilme korkusu bitmez...
adamın amına kor. ben bugün bunu gördüm kardeş.