bugün

kanka numarasını çok severler. Sevgili oldun mu yandın demektir. Arkadaş ayağına takılacaksın bunlarla. " biz şimdi neyiz?" diye salak salak sorular sorup duracaklar, müstehak size.

Kişisel not: bundan sonra sizi ciddiye alanı miksinler.
ilişkinin başında realist yaklaşımlarınıza mest olur, bir süre sonra da bundan rahatsız olup kendini bir hayal dünyasına hapseder ve orda yaşar tek başına. Ne istediğini kendi de bilmez aslında.
http://inciswf.com/turkkizi.swf
genellemeye tabi tutulmaması gerekendir. çoğu kezban olsa da size uygun olanı bulduğunuz vakit bal dök yaladır.
birinci derece akrabalarında da kişilik bozukluğu görülür.
boyu 1.50 aradığı çocuk 1.95 beraberlik 3.00 dır.
temel güven duygusundaki yetersizlikleri nedeniyle bulundukları ortamı "yalancı toplum" haline getirirler.
bilişsel anormallikleri, dürtüsel faktörler etkisiyledir.
götü çok fazla kalkmıştır bu dönem. ülkemizde ki abaza oranının artmış olması hep buna sebeptir.
yüz ifadesi genelde "hiç bişe anlamadım ki ben" ifadesidir.
kusurlu algısal filtresi vardır, her boku yanlış anlar.
herşeyin üstüne dantel koyana türk kadını denir.
bu kadar hakarete rağmen hala siktir olup gitmeyen güruh..
bir çok milletten hatunla kıyaslandığında garip bir şekilde doğumdan ölüme kadar didişildiği de göz önüne alındığında, eleştirilse de vazgeçilmeyen kız modelidir demek isterdim ama üzgünüm şu kötü espriyi yapacam şaka lan şaka bu gözler ne ruslar gördü ki insanın içini ısıtan, gülümsemelere şahit oldu, ne esmer yunan, italyan gördü ki hayatı yeniden sorgulatan. o yüzden pek bir özelliği olmayan kızdır.
olasılığı kesin sonuç sayan hastalıklı bir akıl yürütmeye sahiptir.
türk kızı olmasından mıdır bilmiyorum ama iyi değildir. (bkz: ikilem)
olaylara anormal anlamlar yükleme şampiyonudur.
iyi sonuçları kendi yetenekleri olarak değerlendirirken, kötü sonuçları şans faktörüne bağlarlar.
kendileri hakkındaki olumsuz inanışların aktive edilmesine kızarlar.
bu kızlarda rastlanan en yaygın sanrı, "uzaktan seviliyor/kıskanılıyor" olma sanrısıdır.
davranışları açıkça, acayip ve bizardır.
güzellik kıstaslarında kendini referans göstermeye bayılırlar. *
bazılarında, normallikle patolojik davranış arasındaki sınır net değildir.
asosyal ve kavgacıdır.
haybeye othello sendromu yaşarlar, illa aldatacaksın ki işe yarasın sendromu.