bugün

Bu nasıl bir hakaret? Onlar da biz erkeklere farklı yakıştırmalar yaparlarsa!
(bkz: uludağ sözlük moderasyonu komedisi)
milyon kez söylüyorum saygıyı yitirmeyin diye şu gençlere. Ama illa birisi çıkacak ve aynaya bakmadan beyanda bulunacak. Tepene Türk kızı düşsün diyesim geliyor lakin, hayır dua etmiş olmaktan imtina ediyorum
görsel bu beni mi tarif ediyor Lan.
Fazla ağır olmamış mı ayrıca ne var bu Türk kızlarında güzeli de var o kadar güzel olmayanı da. kişiden kişiye değişir. ayrıca güzellik olgu değil kişisel bişey. kimseyi de böyle yargılamamak lazım.
Ah canım.
Bir tespit.
Güldüren söylemdir.

Bu tarz ırkçı ve cinsiyetçi başlıklar açanların milliyetsizliği, soysuzluğu ve tıyneti bellidir. Bu kadar çok cevap verilmesine şaşıyorum.
bu başlığı yazan evrimleşmiş maymun kardeşimizi alkışlıyoruz. Türk Kızlarına kurban olun siz.
ya beyler yapmayın şöyle amına koyayım ya..
allahınız yok mu olm sizin?
az biraz akıllı olun lan..
atlatmayın şu esmaları üstümüze be..
oysa doğurduğu türk erkeği 1 milyon yıl sonraki insanın halidir!

ne diyon oğlum seni türk kızı doğuruyor ingiliz olarak mı doğduğunu sanıyorsun?
hiçbir insana maymun yakıştırılması yapılmamalı.

lütfen bazı şeylerin bokunu çıkarmayalım.
yazan türk erkeğini derhal aynaya bakmaya davet ediyorum...

Sizi kel ,göbekli,cüceler sizi....
Aslında türk kızının varlığının reddedilmesine işaret eden hakaret.

Günümüzde evrimleşememiş maymun mu var vizyonuna çöp soktuğum? Bak hayvanat bahçesinde pembe götüne bakarak güldüğün o maymunlar da şu anlık kendi evrimlerinin son basamağındalar tamam?

Yok anam yok, hakaret etmek isterken bile bir gram mantık yok. E zaten komik de değil. O zaman aşağıya bir bakınız vermek şart oldu sori.

(bkz: çöp başlık)
Sizi doğuranlar da taş gibi Rus'lar, yunan'lar zaten. Laf attığınız Türk kadınına muhtaçç kalmanız ve yüz bulamamanız dileğiyle.
Bunu meme başlığı açınca uplucam.
biraz ağır oldu kardeş.
Türk kızı tarafından sikip atılmış yazarın sözde intikam cümlesidir.
Red yemiş gene biri .
Aynen erkeklerin evrimlesemeyen kütük olduğu gibi bunun gibi polemiklere gerek yok.
beslemeyin şu beyinsizi hiç kimse bundan sonra bu tip başlıklara bir şey yazmasın.
Yarmıştır.
Çalıntı sözdür. Bu sözü kızlar tarafı icat etmiştir. Doğrusu
"Türk erkeği evrimleşememiş maymundur." idi.

Taklitlerimizden sakınınız.
Bir neslin kendini recep ivedikte buldugu bir ülkede tek derdimiz türk kadınlarının maymunluğu, olley.
hanedanlara hükmetmiş, topluluklara liderlik etmiş, cengizhan'a bile diz çöktürmüş türk kızlarını araplaştırma, aşağılama çabalarıdır.
Türk erkekleri maymunun ta kendisidir o Zaman diye cevaplanacak beyan. şunlar yüzünden zorla genelleme yaptırıyorlar.